Treść opublikowana przez razk
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
tu jeszcze jedna aukcja z tym modelem felgi w czerni: http://moto.allegro.pl/item660475058_black_s_line_audi_a3_a4_a6_vw_5x112_golf_gti_5x100.html wyglada dosc spoko...
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
jak tylko wszystko bedzie na miejscu fotki trafia do tematu o mojej
-
[B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?
czy takie dystanse dadza rade: http://moto.allegro.pl/item658178638_dystanse_do_felg_10mm_na_os_sprawdz_express.html sa bez pierscienia centrujacego bo podobno piasta bedzie jeszcze kawalek wystawac i felga sie wesprze. jak to w rzeczywistosci bedzie? bo czytalem watek tu na forum i jedni pisza tam ze nie bedzie bic a inni ze bedzie
-
[B6 AVF] Problemów ze wspomaganiem ciąg dalszy
koledzy u mnie tez halasuje (cos jakby skrzypi) czuc to rowniez na kierownicy lecz tylko przy skrecaniu w prawo i w calym zakresie obrotu... co dziwne nie dzieje sie to zawsze (czasami wszystko jest ok) i jak juz sie zdarza to tylko podczas jazdy ( na postoju, na jalowym cisza). co moze byc przyczyna bo juz szlag mnie trafia. za dwa tygodnie wracam do kraju i chcialbym to cholerstwo zlikwidowac...
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
tu jest S4 koloru Grau Metalic oklejona na Dubai White: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=101119785&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1998-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2 Gdyby nie brewki i naklejka na przedniej szybie to jak dla mnie mega zwlaszcza na tych 20".
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Jednak felg EVO nie bedzie... w cenie ktora wyszlaby za te fele + opony uzywki trafilem Ori S-Line z A8 2003r. (nie ukrywam ze moj ukochany wzor ) polerowane w bardzo dobrym stanie + oponki Bridgestone 7mm bierznika i co cieszy 19" problem zawiasu tez juz z glowy: w domu czeka juz kompletny gwint nie moge sie juz doczekac powrotu do domu i montarzu tego wszystkiego
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Panowie a jak osiagnac taki efekt z 2.8 V6 Q AAH na suchym??:
-
[B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?
Panowie zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tu. czy felga w rozmiarze 8,5Jx19 et 45 wejdzie ok do b5? w sumie z wypowiedzi wyzej wnioskuje ze tak jednak bardziej nurtuje mnie to czy dawac dystans czy nie? autko bedzie na gwincie i gleba okolo -60 bo podobno na takiej najlepiej wyglada 19" czy jak bedzie dystans to czy jak opuszcze zawieche to nie bedzie tarlo? jesli nie to jaki rozmiar dystansu zeby najlepiej sie to prezentowalo??
-
[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn
butle mam zwykla w kole wiec przyczyna bedzie raczej zuzyte tylne zawieszenie[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:28_________________________________________________koledzy a co ma wplyw na klapniety tyl? zuzyte sprezyny czy amory? czy po zmianie sprezyn powinno sie poprawic?
-
[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn
chcialem przod nizej ze wzgledu na butle w bagazniku. a le z tego co widze ty tez masz lpg i przod siadl nizej (chodzi mi wlasnie o taki efekt jak na Twoim zdjeciu). kupie wiec chyba -35/-35 i zobacze jak bedzie. jesli nie bede zadowolony kupie cos nizszego na przod.
-
[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn
czyli kupic np komplet do Q -30/-30 i do tego przod od oski -40. czyli przod od oski 2.8 podejdzie do Q tylko tyl sie rozni?
-
[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn
Witam wszystkich, czy ktos z Was spotkal sie na naszym (polskim) rynku ze sprezynami obnizajacymi do V6 Quattro ktoreobnizaly by przod bardziej niz tyl np. -40/-30? szukam juz od ok. miesiaca i o ile do FWD da sie takowe zakupic, o tyle do 4WD sa tylko obnizajace obie osie tak samo np. -35/-35. jesli macie linki do jakiegos sklepu internetowego ktory ma w swojej ofercie takie sprezynki to poprosze
-
[ALL B5] Koni Sport - pierwsze wrażenia- update o wahacze, juz po naprawie
na odwrot: nose diving to nie unoszenie przodu przy ruszaniu tylko "nurkowanie" przodu przy hamowaniu :gwizdanie: a wracajac do tematu to autko slicznie teraz stoi
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
lipa ze nie ma do Quattro bo sam bym chetnie kupil....
-
[ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?
jako ze uwielbiam V6 bralbym 2.4 30V. musze jednak przyznac ze i Turbo fajna sprawa. Dlatego zaczalem zbierac kaske i na nastepne wakacje planuje kupic 2,7 V6 BiTurbo
-
[ALL B5] Jak to jest z tymi głośnikami ?
ja mam 8 glosnikow ori (sa w kodach wyposarzenia). 2x wysokotonowy + 2x mid w przednich drzwiach, 2x mid w tylnych drzwiach i 2 glosniki na tylnej polce.
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
na szersza felge tez? nie bedzie to "dziwnie" wygladalo??
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
Koledzy odswierze troche temat. jakie musialyby byc opony w quattro na felach o rozmiarze przód 8 x 18" ET 35, tył 9 x 18" ET 40 zeby wszystko latalo jak nalezy??
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
zauwarzylem ze na aukcjach sa dwa rodzaje tych felg: 01. przod i tyl 8 x 18 et 35 rant 5cm 02. przód 8 x 18" ET 35 - długość rantu 5 cm tył 9 x 18" ET 40 - długość rantu 8,5 cm jak myslicie ktore lepiej??
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
wiem, wyrzucam 1BE i chce wrzucic n owy komplet. jak pisalem najwazniejsze zeby przod byl nizej np. -40/-30 i jeszcze na dodatek 2.8 quattro
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
hehe, decyzja podjeta ale musze czekac az do lipca jak zjade do Polski. musze jeszcze wybrac jakis zawias. ma ktos jakis pomysl na to? wazne zeby przod siadl nizej niz tyl i nie wiecej niz -40. linki mile widziane
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
a wiec tak jak pisalem wyzej kierownica esowa z pierwszego postu nie wystepowala w 95r bo ma inny wieloklin wiec kolega w 1.8T musi ja miec dolozona.
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
Panowie co wy z tym "nr3 to chyba B4"??? w b4 i starszych a6 byla kiera podobna do nr 1 a od 95r (b4 avant i a6) byly takie jak nr1. wiec masz ja dolozona bo w modelach przedliftowtch nie bylo kierownic od esy poliftowych
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
dlatego tez o tym wspomnialem. widzialem na kilku niemieckich zlotach audiczki na felgach z rantem i z takim "cwiekiem" i wygladalo to calkiem calkiem (do feli bez rantu to pomylka). zaznaczylem ze to pol serio bo na codzien bardziej pasuja dekielki z
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
to bylo tak pol serio beda ori dekle bo te EVO od felg mi nie leza edmondo jak juz bedziesz po montarzu to wrzuc fotke do oblookania