Treść opublikowana przez OnasiS
-
[ALL B6] Wandalizm - ktoś psiknął sprayem
miałem klienta z takim problemem z tym że na masce ktoś mu karnego kut...a namalowal. Czarne BMW i żółty spray. Zeszło pastą tempo to tego sie jedynie nadaje. Benzyna też git ale w tym przypadku tylko rozmiekczyła spray ale nie zmyla pasta dała rade. Żółta fluorescencyjna
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
tak kolega zrozumiał[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 17:43_________________________________________________ gratulacje sie przydadza bo jakby to immo to takie ważne jak twoja wypowiedz. Dla zlodzieja takie immo to jak rozpakować lizaka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
albo rozebrał na części i trzyma na balkonie jak 2CV
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
Z wymiana licznika z czerwonego II lift na białe II lift nie jest takie proste. Wyciągasz licznik przy wyciagnietych kluczykach a potem wkladasz i działa i odpala niewiem skad te pomysły ze nieodpalisz.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ziom to poka jakieś zdjecia....bo nuda zalatuje w zimie
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
mam od 2 lat i poza lekkim parowaniem u dołu to nic sie niedzieje. Świecą dobrze i na przeglądach w ASO linia idelana. Jak sie soczewka zmuli to przerobie na bi-xenon
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
kolega ma grill a'la rs4 i ramke zmatowal papierem 2500 na mokro bo tez mu sie połysk nie podobał. Wyszło pieknie
-
[ALL B6] Folia carbon - czy będzie pasowało..??
Lepiej pomaluj pod kolor. Folia będzie wyglądać jak mucha na autobusie(bez wyrazu)
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Zima : Czarna stal w półmacie. Kołpaki fajnie wyglądają oparte o słupy przy drodze :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb to napewno ta sama fura :gwizdanie: Czy wzioles szybko kredyt i przytargałes rs4 z reichu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kox na maksa. straszne rajstopy naciągnąłeś na te felgi
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
piekne fikołki
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mężczyzne poznaje sie po tym jak kończy a nie jak zaczyna wiec zobaczy jak projekt z zewnątrz bedzie sie prezentował
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
matchbox :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
U mnie lata rs4 biała perła na grafitowych kołach. Z daleka szału nie robi ale z bliska to megaaaaaaaaaaaaa kox. Dlatego głosowałem za Daytona Grey bo ten biały mi sie opatrzył
-
[ALL B5] Regeneracja listwy drzwiowej dolnej
pomysł bardzo dobry. Na alledrogo wielszość to jeszcze na metalowym wypełnieniu. W ASO juz plastikowe ale cena :gwizdanie:. No tez wymyślili listwy
-
[B5 AVG] Czy warto okleić folią Carbon-ową ?
Jeśli chodzi o zamaskowanie to zamaskuje, ale jezeli jest jakies w głebienie po zaprawce lub garbik to jak nakleisz folie to bedzie widac. Podłoże musi byc czyste i odtłuszczone i to wszystko. Jak sie myle to koledzy moga mnie poprawic
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Sepang Bronze piekny kolor mało tego koloru jeździ. Widziałem na żywo mega wypaassssssssssss.... dawaj w taki
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
piknie panie. Jak kolor wpadnie to bedzie kox
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
4300 lub 5000K gdzie te drugie piekne białe światło na soczewce. 6000K to poracha, xsenon ma świecic a niewygladać. Mało ludzi to kuma aż pojada w dłuższa trase w deszcz
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
Jakby dali to by już niebył a'la RS4
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
i tu sie mylisz kolego. U mnie w Opolu ktos to kupił....makabra
-
[A4 B5] Malowanie aluminiowego uchwytu tylnej klapy
a ja mam pytanie. Użyłeś podkład do aluminium??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ktos był szybszy od Daniela :gwizdanie: reszta zdjęć : http://www.tuning.v10.pl/galeria/audi,100,a4,3,artykul,63770,0,jpg.html pokaż jak to sie robi
-
[ALL B5] Tylne lampy led
wiesz kolega pytał o lampy nie o cene. Na alledrogo pojawia sie pewnie jakis kontener zaginął :gwizdanie: