Treść opublikowana przez machu85
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
Po jednym banku, jeśli oba wałki są do poprawki to można dwoma kręcić
-
Kłopoty z olejem
Ja jeżdżę na motulu, nie bierze go dużo, dolałem ok 400-500ml przez 15000km
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Niech Ci ustawi na blokadach, naciągnie pasek a potem koryguje pojedynczo wałki kręcąc nimi na popuszczonych deklach i po każdej korekcie kasuje błędy i sprawdza wartości w 93, tak do bólu
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Skoro auto wcześniej jeździło, to czemu miałoby być coś nie halo?
-
Check Engine kontrolka
A w czym 5W40 jest gorszy od 5W30 zdaje mi się że ma szerszy zakres temperatury?
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
Tak, dobrze kombinujesz, po każdej korekcie sprawdzenie na vagu i tak w kółko do skutku
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
Najpierw na blokadach tak jak mówi instrukcja producenta, wyszło 6 8 2 6, potem ręczne dostrajanie do skutku, czyli m.in. kilkukrotne ściąganie i nakładanie pokryw zaworów.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Świetne autko, też patrzyłem za 130stką ale w Q i S ciężko znaleźć. Jak zrobiłeś doświetlanie halogenami?
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
Nie zaryzykowałbym 120tys km na rozrządzie, jak chcesz namiary na kogoś kto ustawił mi go bank1: 0 i 0, bank2: 2 i 1 to pw, nie ma co wróżyć z fusów. A co do gazu, mi na lpg zaraz po przełączeniu falują obroty przez chwilę na luzie, a przy ruszaniu szarpie, teraz już wiem że to wina gazu, jutro jadę do gaziarza, niech przejrzy wszystko i wgra mapę na nowo, bo może go podlewać za bardzo.
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
U mnie po odpaleniu zaciąga max, ale kiedy zwalnia to nie wiem bo w czasie jazdy nie mam jak tego poobserwować, np w tdi zawór turbo po odpaleniu zaciąga max i zależnie od doladowania popuszcza tyle ile trzeba.
-
wymiania uszczelki pod głowica
Oprocz ASN i BBJ sa jeszcze AVK, trzeba w Etce sprawdzic czy jest jakas roznica, nie wydaje mi sie zeby ktorykolwiek sie tym roznil od pozostalych. Posted by TapaTalk2
-
golf 3 ile wyjdzie kucy
No tak, o to wlasnie chodzi, na forum golfa wycisneli z tego bloku 200 z hakiem, ale dlugo nie pojezdzil. Moj AJM ktory ma jeszcze ten sam blok co 1Z jezdzil bezproblemowo na 160KM/381Nm przez 3,5 roku, dalej jezdzi bezawaryjnie u nowego wlasciciela, Posted by TapaTalk2
-
golf 3 ile wyjdzie kucy
Jesli chcesz isc na calosc to blok znosi dobrze do 170KM, potem to juz bywa roznie... Przy apetycie na wiecej to juz tylko swap na PD Posted by TapaTalk2
-
[B7 ASB] Moje czarne A4 B7 3.0TDi Quattro Tiptronic S-Line
Piekna.. A gdzie fotki wnetrza? Posted by TapaTalk2
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
Wezyki byly popekane od zaworow klap kolektora ssacego, a przewod plastikowy biegnacy prawa strona silnika przy cewkach byl ulamany, wymienilem wszystkie wezyki zastepujac plastikowy przewod wezykiem wsadzonym do drugiego grubszego. Efekt: w vag-com w silniku w funkcji Readiness na 8 sprawdzanych obwodow 3 byly na czerwono Incorrect, teraz zostal juz tylko system powietrza wtornego na czerwono, reszta juz OK. W SAI musze jeszcze przy okazji sprawdzic zaworki bo juz youtube mi powiedzial jak to zrobic, moze jeszcze z tym sie uda porzadek zrobic.. Posted by TapaTalk2
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
Napewno komuś się przyda, ja ostatnio powymieniałem ponad 2m wężyków na nowe, koszt niewielki bo 5,50zł/m a można naprawić w ten sposób niejedną usterkę.. wężyki podciśnienia: system powietrza wtórnego:
-
[All B5] RNS-D + kamerka cofania
Ja mam kamerke w miejsce oswietlenia tablicy, ale podlaczona do RNSE, zaplacilem jakies 80zl, daje rade, tylko troche zabawy z przeciagnieciem do kabiny kabelka z niej, lekko nie jest Posted by TapaTalk2
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Raczej miałem.. działały 2 tyg (z CAN oczywiscie) potem zaczęły pokazywać błąd na FIS, macie jakieś sprawdzone żarówki, które dają radę w barwie xenonu? Posted by TapaTalk2
-
[A4 B7] Audi A4 B7 Avant / 2.0 TFSI / S-Line by PMRudy
Baza super, z tym bialym to faktycznie kontrowersyjna sprawa, zaciski ciezko bedzie utrzymac w tym kolorze.. Felga konkret! Posted by TapaTalk2
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nie wiem czy ktos juz poruszal ten temat, ale interesuje mnie kwestia wylaczenia kontroli spalonych zarowek, przynajmniej postojowek, posiadam modul High w wersji E, jesli da rade to ktorym oprogramowaniem? Posted by TapaTalk2
-
Wymiana tunelu
Gratki, swietny opis, niebawem zasiade do teo w moim, bo poprzednik zakleil dziury po cullmanie :mad: Posted by TapaTalk2
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Z logicznych np bridge builder albo cut the rope Posted by TapaTalk2
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Hill Climb Racing tez mnie troche wciagnelo, wystarczy wyscigowka i autostrada i robi sie po 6000m za gruba kase, ale juz sie znudzilo Powered by TapaTalk2
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Nie wiem czy moje doswiadczenia okaza sie pomocne, ale w moim 3.0 dzialo sie cos podobnego tylko na gazie jak byl zimny, swiezo po przelaczeniu na lpg, na skrzyzowaniu i przy zawracaniu falowaly mu obroty 800-500, powymienialem wezyki podcisnienia (kupilem w sklepie z czesciami do aut ciezarowych za 5zl/m), byly w kiepskim stanie, zwlaszcza ten od jednego z zaworow sterowania klapa w kolektorze ssacym. Od tamtej pory jak reka odjal, nie bylo problemow przez jakis czas, niestety w/w wezyk peknal jeszcze raz i objawy te same. Powered by TapaTalk2
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jeszcze 70dni z tym watkiem i bede mogl wystawiac ogloszenia na forum Powered by TapaTalk2