Treść opublikowana przez Kubica86
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Witaj Bracie że tak powiem do wyposażenia + kiera multifunkcja + grzane siodła Ja wirusa zrobiłem chyba po 3 tygodniach użytkowania, wrażenia... A4 3.0 zmieniłem na S4 4.2 Pełen odlot Dzisiaj miałem kose z RS4 B7 Mocy mi brakło po 100km/h ale ze startem to RS ma ciężko
-
Chip box 1.9 tdi pd
Ja bym takiego czegoś nawet do bagażnika nie wsadził. Program zawsze pewniejszy niż najdroższy box!
-
Większa turbina do 3.0 TDI Jaka i od czego ???
A czy z Q7 nie jest wydajniejsza od standardowej ? Czy już trzeba ingerować w bebechy turbiny żeby ją poprawić? Nie ma zamiennika ,,lepszego,, z innych aut seryjnych? Spanky dzięki za podpowiedź.
-
Większa turbina do 3.0 TDI Jaka i od czego ???
Witam wszystkich, szukałem po forum ale nasza szukajka do bystrych nie należy więc pytam. Jaką większą/wydajniejszą turbinę można wstawić do A4 B7 3.0 TDI ASB 233KM??? Poprosił bym o jakiś konkret, słyszałem że z Q7 można ale jaki model/kod turbiny i czy to nie jest tak naprawdę to samo co w standardzie 3.0 ASB... Czekam na info i pozdrawiam.
-
Letnie gumy na 18
Ruszę trochę kotleta, ja śmigam w lato na 18 225/40 i szerszej nie wkładam bo to też przekłada się na spalanie a w quattro to mi wystarcza. Wcześniej miałem B5 i na 16 myślałem, że jak będzie 18 to tragedia a tu zawiecha sline i 18 i lata się bardzo miło. Tylko zima 16 to mnie wkór.... bo auto wygląda jak dziadzia...
-
Polecane opony letnie
Z tego co widzę w 18'' najlepszym wyborem jest Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/40/18 Najcichsze 67 db w przyczepności klasa A a w paliwie klasa C t w cenie do prawie tysiąca za sztukę najlepszy wybór aktualnie... Na stronce Tirendo.pl ładnie jest wszystko opisana a i ceny są OK. ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Kolego ZA 228 MASZ TU : Ovation VI-388 225/45R17 94 W - InOpony.pl i WSZYSTKO OPISANE Z PARAMETRAMI, ALE OPINI NIGDZIE NIE MA ...
-
Spoty wrocławskie
Mistrzowie kto okolicy wrócą jeździ na jednomasie i kto ogarnia elektryke? Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Ta 1 to chyba odrobina bo przy 200 i po podwójnej to raczej po prawu by było albo z 1500 kary. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Od 20 pić to za długo... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Witam, ją to chyba jutro pójdę do siebie... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Też szukałem w kolorze ale kasa kosmiczna bez spryskow za 2000 to mało, ją kupiłem komplet za 1300 ale malowane (u kuzyna to za farbę i czteropak) grilla od RS4 kupiłem osobno to jeszcze mam do sprzedania grilla full black do slina. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ją swoje zamontowalem kilka dni temu i rzeczywiście jak jest zimno to zielone mają problemy z odmianie. Wystarczy dołożyć podkladke i jest ok. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Narazie zostawiam ori, chciałbym lampy zrobić z białymi kierunkami i wtedy może też wnętrze na czarno zrobić. Zobaczymy jak będzie. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Czarny? Masz na mysli ramke grilla? Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Małe zmiany na nowy rok :-P Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
grill rs look
Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- W kartonie wyżej lampy led z a6, nowy rok będzie miodzio:-D Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
grill rs look
Ja kupiłem ori RS4 za naprawdę małe pieniądze , a z gościem się dogadałem i jeszcze na święta za połowę ceny dostałem nową podstopnicę i nakładki z RS xD. Trochę cierpliwości
-
3.0tdi Q -wibracje przy 1.8 -2 tys obrotow
Mechanikiem nie jestem ale może to dwumas???
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
To chyba głównie zależy od wysokości obrotów, im mniej tym lepiej no i utrzymanie jednego tepa. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Sprężyny wysłałem inni dostali... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Co to za zderzak? Czy to dokladka?
A z cabrio też P&P???
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Zamawiles na pw? Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Sory Panowie i Panie mnie dziś na Wigilii nie będzie. Sprawy osobiste ;/
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Kolega Miron może Ci pomóc, robił dla siebie coś takiego. Mi się udało i kupiłem gotowy zestaw :-D a tak pod choinkę hehe Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Dobry den Pany