Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Dobrze modzisz . Powiedz mi czy lampy tył pasują p&p , czy trzeba coś kodować- zmieniać kabelki ??
  2. jaki tam jest rozmiar tarczy??/ cena ??
  3. Witam, pacjent audi a7 3.0 tdi bit z 2012r jakie hamulce tam wsadzić ??? czy z sq7 podejdzie p&p ??
  4. z tymi lampami to możesz też spróbować położyć folie tą co się sama regeneruje pod wpływem ciepła. auto fajnie wypasione , jedyny minus to skrzynia s-tronik . Gdyby była ze stanów to byl by tam 8 biegowy tip- pancerna skrzynia . Powiedz jak ze spalaniem ci wychodzi , ja szukam z tym silnikiem a7 .
  5. Ok dzięki ?
  6. co rozumiesz przez system bezpieczeństwa ??? z prawej strony bedzie od aktywnego tempomatu tak ??
  7. Cześć mam pytanie , za co odpowiadają te radary w zderzaku co są w miejscu halogenów ??
  8. Auto sprzedane, można zamykać temat.
  9. Może na zdjęciach tak wyglada ale po zastosowaniu tego środka nie ma połysku . Może trochę po nałożeniu ale później przecieram wszystko czysta fibra i jest ok .
  10. Jak zawsze do tapicerki używam
  11. Kolega który się zajmuje filmowaniem i zdjęciami kupił taka listwę która daje różne kolory i natężenie światła . Leżała na ziemi i cykneli zdjęcie żeby zobaczyć jak to wyjdzie
  12. Fotka z dzisiejszej sesji
  13. peter22 odpowiedział(a) na Dragonin temat w 3.0TDI
    może ktoś wcześniej nie dokręcił obudowy od pompy i jak lał paliwo do pełna to w tym miejscu się wylewało . odtłuść wszystko zmywaczem , rozłóż w tym miejscu ręcznik papierowy i zalej auto pod korek i zobaczysz czy i którędy leci . Ja miałem taki przypadek kiedyś w golfie 4, że ta pokrywa była nie dokręcona i przelewało się paliwo po zalaniu do pełna
  14. były , miałem w a6 c6 2009 rok
  15. Dzisiaj zabrałem się za ostatni głośnik w podszybiu . Okazało się ze moja wersja nagłośnienia była wyposażona w ten głośnik . Także podmieniłem go na b&o i po temacie .
  16. u mojego ojca też w q5 2.0 tdi wymieniałem odmę bo olej szedł do rur IC . po wymianie wszystko wróciło do normy. Szkoda tylko , że nie można wymienić samej odmy tylko trzeba kupować całą pokrywę . Co za tym idzie koszta dużo wyższe Wyczyść sobie od razu kolektor i egr i załóż blokadę - ogranicznik na dźwigienkę .
  17. Kolega psojekk dokładał w swojej q5 suba w bagażnik podpytaj . Gdyby nie okazja cenowa to ja bym się nie zdecydował na b&o. Gra napewno lepiej niż zwykły ale w takiej kasie na dół drzwi można coś naprawdę sensownego wsadzić . Sprzedają już nawet z adapterami , chyba na Allegro widziałem . Wpisz glosniki audi q5 . Dodatkowe gwizdki tez dużo dają . Wszystko zależy od portfela i chęci . Kiedyś wkładałem bose do swojego audi a6 c6 i tam była widoczna i słyszalna duża różnica . W a4 , a5 i q5 nie postarali się .
  18. głośniki b&o pasują w miejsce zwykłych p&p . różnice są we wtyczkach tych na podszybiu b&o ma większa wtyczkę . Gwizdki w przednich drzwiach są wciskane nie ma tam kabla poprowadzonego , dlatego podłączyłem je do tego dolnego. B&O masz w dwóch wersjach - ilość głośników . Ja mam właśnie kupiony ten większy. Głośniki dwa dodatkowe znajdują sie w słupku C. Jak nie zmienisz tapicerki to nie ma sensu ich wkładać.
  19. rozrząd, skrzynia , wtryski . Jesli auto miało wymieniany olej co 30 tyś to bardzo źle ale przy takim przebiegu może jeszcze nie być tragedii.
  20. Tak mam . Miałem fabrycznie
  21. dzieki pomęcze się jutro
  22. Dawno się nic nie działo w temacie q5 . Dzisiaj przyszła paczka i od razu zabrałem się za montaż nagłośnienia b&o . Szczerze to te magnesiki co są w serii i nawet w b&o nie robią szału . Fakt ze teraz gra znacznie lepiej ale mogli by się postarać jeszcze lepiej ??. Zostały mi jeszcze 3 glosniki z zestawu który kupiłem . Dwa są w słupki 3 a trzeci nie wiem gdzie . Obstawiam podszybie środek ale nie mogę wyjąc kratki . Ktoś coś podpowie ??
  23. pamiętasz nr tego głośniczka małego który dokładałeś ???
  24. turbiny nie trzeba wyjmować , przynajmniej w q5 , ale za to całe podszybie u mnie musialo być wywalone żeby był dostęp do dpf. jak będziesz wkładał dp to dołóż katalizator. są takie wkłady różnej średnicy. Nie bedzie tak bardzo śmierdziało za autem z katem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.