Treść opublikowana przez peter22
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Myślałem ze chodzi o s-tronic .
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Mechatronika do wymiany od tego bym zaczynał
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Podana cena na zdjęciu jest bez rabatu . Ja będę miał rabat w wysokości 20 % . W poniedziałek będę umawiać termin na robotę .
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Witam, dopadla i mnie przypadłość o której tu mowa . U mnie luz jest na prawej półosi objawy podczas jazdy przy obrotach 1400-2000 słychać odgłos tak jak by jakaś osłona była odkręcona i uderzała o druga takie terkotanie. Auto to audi q5 2008 rok oznaczenie silnika ccwa skrzynia s-tronic. Będę robił odrazu lewa i prawa stronę . Wklejam części jakie będę miał wymieniane
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
- a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Kolego ja jeździłem tak- a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Kolejny kolega widzę tablice z d*py zamontował ????- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ze skrzynia nic się nie dzieje , biegi zmienia nadal płynnie nie ma żadnego szarpania przy ruszaniu czy tez kangura przy hamowaniu- Awaryjność i koszty eksploatacji A4 3.0 tdi
Jak 3.0 to tylko w quattro . Koszta klocki tarcze i reszta eksploatacyjnych podzespołów nie są drogie . Jeśli będziesz dbał o silnik i skrzynie mowa o s-tronic (wymiana oleju w silniku max co 15 tys , skrzynia max 60 tys wraz z filtrami) to będziesz jeździł bezawaryjnie , jeśli kupisz trupa to koszty mogą być duże , choć już i tak dużo staniały podzespoły do rozrządu .) przy obecnej cenie paliwa trzeba się dobrze zastanowić czy brać tdi , może lepiej 3.0 w benzynie . Musisz popytać kolegów co śmigają benzyniaki jak im wychodzi ze spalaniem. Ja Libię charakterystykę diesla ale zastanawiam się czy jak coś grubego by u mnie się zesralo czy nie pakować benzyny .- Silnik 3.0 CAP do A6 c6 BMK
Tak masz temat wrclaguny on dokładał- Silnik 3.0 CAP do A6 c6 BMK
Podejdzie spokojnie , dużo takich swapow już było w sieci i na forach opisywanych- S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Super furka , zmiana na plus- [RS6 C5] Mocny RySiek
Super zadbany egzemplarz Ci się trafił . Dbaj bo jest o co . Pozdrawiam- Awaria klapy elektrycznej
U mnie takie błędy wyskakiwały kiedy włącznik szalał bo się zalał .- Awaria klapy elektrycznej
To może coś jest nie tak z tym modułem . Odłącz go i zobacz jak będzie bez niego- Awaria klapy elektrycznej
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie klapę da się zamknąć jedynie przyciskiem w klapie . Reszta tylko mogę otwierać . Tak mam w dwóch q5- Awaria klapy elektrycznej
A wymieniałeś sam włącznik na nowy . U mojego ojca tez się czasem zacina po myciu . Dostaje się tam woda i włącznik szaleje .- Elektryczna klapa bagażnika otwiera się tylko do polowy
Dzięki kolego za szybka pomoc . Wszystko działa jak powinno . Tylko dziwne ze samo się tak przeprogramowalo .- Elektryczna klapa bagażnika otwiera się tylko do polowy
Witam , jak w temacie , mam problem z elektryczna klapa audi q5 2009 rok czyli to samo co a4 b8 . Klapa otwiera się do połowy i staje . Zamyka się normalnie . Nawet jak otworze dalej recznie to zamyka się normalnie . Problem jest tylko z otwieraniem . Nie ma znaczenia którym guzikiem otwieram . Cały czas są takie same objawy .- Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dawno nic nie pisałem i nie robiłem z autem. Przybywa tylko kilometrów na liczniku hehe. Ostatnio wpadł spojler sq5 , cały czas się gryzę jakie fotele zapakować do środka hmm- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
W swojej q5 chętnie bym tak zrobił ??- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Tył wyszedł mega ???- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Dzięki już zamówione .- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Panowie pytanie mam dotyczące zwrotnicy i wahaczy. Czy zwrotnica wraz z wahaczami z poliftingowej wersji będzie pasowała do przedliftowej ??? Ojciec przywalił w krawężnik swoją q5 i zastanawiam się nad wymiana na polifta- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
fajna sztuka , Wydechy robiłeś sam czy kupiłeś już auto z takim zestawem >?? - a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#