Treść opublikowana przez peter22
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Gdzie robiłeś ?? I co niepozwolilo uzyskać 300+
-
Black Q5 by Tom
U mnie w wątku na 4 stronie masz pokazane jak ja zamontowałem w 2.0 tdi u ojca taki IC kosztów nie pamietam dokładnie robocizna max 200 zł i do tego IC od biturbo ceny sa bardzo zróżnicowane . Mocowanie IC jest p&p. Kolega Dominik ma inaczej zamontowane nie dokładał rury tylko skracał jedno ramie od IC , ale to już niech on sam dokładnie opisze
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Tył już tez gotowy. Myślałem ze tył w sq5 jest większy a okazało się ze to jest to samo co ma 3.0tdi
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Jak dla mnie słabo wyglada na tej feldze ?
-
Klocki przód 320mm vs 345mm (S4) w Audi A4 B8
Tył w 3.0 tez jest większy . Wydaje mi się ze 3.0 ma 345 na przodzie i 330 tył
-
Klocki przód 320mm vs 345mm (S4) w Audi A4 B8
panowie pytanko mam , mam dwie q5 ojca 2.0 tdi i moja 3.0 tdi . Wsadziłem do swojej hamulce od sq5 i teraz swoje stare chcę wsadzić do ojca 2.0 tdi . Jak tak popatrzyłem to na przodzie zacisk chyba jest taki sam , więc do zmiany tylko jarzmo i tarcza - zgadza się ?? a co z tyłem ??
-
Black Q5 by Tom
Elegancko , ale podsufitka to trzeba było wsadzać z alcantary. Drogo zapłaciłeś za kiere ??
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Przod już siedzi tył niebawem
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Auto będzie robił Rogal , więc jestem spokojny o skrzynie i resztę podzespołów
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Nie delikatnie noszone , ale sprzedający wie jak zabezpieczyć takie części i dlatego wyglądają jak nowe
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Szkoda ze nie zrobiłeś fotki dla potomnych ?? dzięki za info
-
Black Q5 by Tom
Dzięki za pomoc . Pozdrawiam
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Zmieniałeś coś przy montażu tej gałki ??
-
Black Q5 by Tom
A osłony miałeś tez w komplecie ?? Bo patrzę na swoje tylnie i tarcza wchodzi w nie do środka. Przod natomiast jest za tarcza Wiec nie będzie problemu
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
-
Black Q5 by Tom
Hej , mam pytanie . Czy przy przekładce hamulców od sq5 musiałeś zmieniać przewody hamulcowe , czy stare pasowały ??
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
jeśli dwumas jest ok to polecam zrobić tak : tarczę obić kevlarem koszt 150-200 zł i kupic sam docisk sachs performance . u mnie w audi 2.0 tdi zrobionym na 240 KM dawało radę , w dodatku było dołożone quattro i wiadomo że przy szybkim ruszaniu sprzęgło dostawało bardziej po d*pie niż ośka
-
Black Q5 by Tom
Dlatego też nie ma co dopuszczać do takiej sytuacji aby jeździć na rezerwie , wtedy zaciąga syf ze zbiornika i się dzieją takie kwiatki
-
Black Q5 by Tom
Dokładnie u nas to jest jakaś masakra jeszcze za takie pieniądze ?. Na niemieckim auta mniej pala i maja większa moc przynajmniej takie są odczucia
-
Black Q5 by Tom
Obecnie leje olej do dwusuwa z Orlenu półsyntetyczny bo mam dpf jak go wywalę to będę lał mixol bo ma identyczna temperaturę spalania co ropa minus dla posiadaczy dpf zasyfi go szybciej . Generalnie jak czytałem artykuły i opinie to same plusy minus dodatkowe koszty ale litr kosztuje 10-12 zł a ba 50 litrów paliwa leje się 250 oleju . Korekcja wtrysków się poprawia. U kolegi pewnie zatarła się pompa wysokiego ciśnienia powód zbyt suche paliwo wszystko przez ekologię
-
Black Q5 by Tom
dlatego nie leje się "wzbogaconego" diesla bo jest suche , nie ma smarowania . Dlatego ja zacząłem dolewać do ropy oleju do dwusuwów, tak jak to robią od dawna Niemcy. auto zaczęło ciszej chodzić , wtryski i pompa mają lżej .
-
Nowy KERCZIwóz
Ładna sztuka . Polift jest piękny
-
Jaki olej do 3.0 TDI
A po co ci ten sportowy filtr , przy przeplywce nie da on za dużo . Tym bardziej jak będzie za bardzo nasączony to może szlak trafić przepływke . Chyba ze masz mocny program i wyłączona przepływke
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Kolego ojciec tak miał przy swojej q5 w lato i po rozgrzaniu się oleju w skrzyni auto jakoś jeździło . Gdy nadeszły zimne dni autem nie dało się jechać . Żeby nie zgasło przy dojeżdżaniu do skrzyżowania trzeba było przełączać na neutral . Po wgraniu najnowszego softa w aso było jeszcze gorzej . Na konsoli nie waliło żadnymi błędami . Po wymianie mechatroniki wszystko powróciło do normy .
-
Wymiana czujnika advanced key w Audi A4 B8
Zmieniłem u siebie czujniki i teraz taka informacja 8K0 zmienił się na 4G8 Wiec czujniki pasują od a6, a7 . Ja właśnie takie wsadziłem i wszystko ładnie działa . Okazało się ze w przednich prawych już był wymieniony na taki właśnie nowy Starego typu pękają i do środka dostaje się woda w wyniku czego przestają działać