Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Gdzie robiłeś ?? I co niepozwolilo uzyskać 300+
  2. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    U mnie w wątku na 4 stronie masz pokazane jak ja zamontowałem w 2.0 tdi u ojca taki IC kosztów nie pamietam dokładnie robocizna max 200 zł i do tego IC od biturbo ceny sa bardzo zróżnicowane . Mocowanie IC jest p&p. Kolega Dominik ma inaczej zamontowane nie dokładał rury tylko skracał jedno ramie od IC , ale to już niech on sam dokładnie opisze
  3. Tył już tez gotowy. Myślałem ze tył w sq5 jest większy a okazało się ze to jest to samo co ma 3.0tdi
  4. Jak dla mnie słabo wyglada na tej feldze ?
  5. Tył w 3.0 tez jest większy . Wydaje mi się ze 3.0 ma 345 na przodzie i 330 tył
  6. panowie pytanko mam , mam dwie q5 ojca 2.0 tdi i moja 3.0 tdi . Wsadziłem do swojej hamulce od sq5 i teraz swoje stare chcę wsadzić do ojca 2.0 tdi . Jak tak popatrzyłem to na przodzie zacisk chyba jest taki sam , więc do zmiany tylko jarzmo i tarcza - zgadza się ?? a co z tyłem ??
  7. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Elegancko , ale podsufitka to trzeba było wsadzać z alcantary. Drogo zapłaciłeś za kiere ??
  8. Przod już siedzi tył niebawem
  9. Auto będzie robił Rogal , więc jestem spokojny o skrzynie i resztę podzespołów
  10. Nie delikatnie noszone , ale sprzedający wie jak zabezpieczyć takie części i dlatego wyglądają jak nowe
  11. Szkoda ze nie zrobiłeś fotki dla potomnych ?? dzięki za info
  12. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Dzięki za pomoc . Pozdrawiam
  13. Zmieniałeś coś przy montażu tej gałki ??
  14. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    A osłony miałeś tez w komplecie ?? Bo patrzę na swoje tylnie i tarcza wchodzi w nie do środka. Przod natomiast jest za tarcza Wiec nie będzie problemu
  15. Mała zapowiedz
  16. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Hej , mam pytanie . Czy przy przekładce hamulców od sq5 musiałeś zmieniać przewody hamulcowe , czy stare pasowały ??
  17. jeśli dwumas jest ok to polecam zrobić tak : tarczę obić kevlarem koszt 150-200 zł i kupic sam docisk sachs performance . u mnie w audi 2.0 tdi zrobionym na 240 KM dawało radę , w dodatku było dołożone quattro i wiadomo że przy szybkim ruszaniu sprzęgło dostawało bardziej po d*pie niż ośka
  18. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Dlatego też nie ma co dopuszczać do takiej sytuacji aby jeździć na rezerwie , wtedy zaciąga syf ze zbiornika i się dzieją takie kwiatki
  19. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Dokładnie u nas to jest jakaś masakra jeszcze za takie pieniądze ?. Na niemieckim auta mniej pala i maja większa moc przynajmniej takie są odczucia
  20. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Obecnie leje olej do dwusuwa z Orlenu półsyntetyczny bo mam dpf jak go wywalę to będę lał mixol bo ma identyczna temperaturę spalania co ropa minus dla posiadaczy dpf zasyfi go szybciej . Generalnie jak czytałem artykuły i opinie to same plusy minus dodatkowe koszty ale litr kosztuje 10-12 zł a ba 50 litrów paliwa leje się 250 oleju . Korekcja wtrysków się poprawia. U kolegi pewnie zatarła się pompa wysokiego ciśnienia powód zbyt suche paliwo wszystko przez ekologię
  21. peter22 odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    dlatego nie leje się "wzbogaconego" diesla bo jest suche , nie ma smarowania . Dlatego ja zacząłem dolewać do ropy oleju do dwusuwów, tak jak to robią od dawna Niemcy. auto zaczęło ciszej chodzić , wtryski i pompa mają lżej .
  22. peter22 odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    Ładna sztuka . Polift jest piękny
  23. peter22 odpowiedział(a) na st4yKool temat w 3.0TDI
    A po co ci ten sportowy filtr , przy przeplywce nie da on za dużo . Tym bardziej jak będzie za bardzo nasączony to może szlak trafić przepływke . Chyba ze masz mocny program i wyłączona przepływke
  24. Kolego ojciec tak miał przy swojej q5 w lato i po rozgrzaniu się oleju w skrzyni auto jakoś jeździło . Gdy nadeszły zimne dni autem nie dało się jechać . Żeby nie zgasło przy dojeżdżaniu do skrzyżowania trzeba było przełączać na neutral . Po wgraniu najnowszego softa w aso było jeszcze gorzej . Na konsoli nie waliło żadnymi błędami . Po wymianie mechatroniki wszystko powróciło do normy .
  25. Zmieniłem u siebie czujniki i teraz taka informacja 8K0 zmienił się na 4G8 Wiec czujniki pasują od a6, a7 . Ja właśnie takie wsadziłem i wszystko ładnie działa . Okazało się ze w przednich prawych już był wymieniony na taki właśnie nowy Starego typu pękają i do środka dostaje się woda w wyniku czego przestają działać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.