Treść opublikowana przez peter22
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
tragedia
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
ładne, będziesz modził czarną podsufitkę
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 TDI 170km Quattro 2009 Avant
foty środka by się przydały
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
jaka jest wydajność tych końcówek . Dowiadywałeś się jak z żywotnością ???
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Daj znać z tymi koncowkami , rozglądam się za czymś wydajniejszym , ale nie chce bosio czy jak to się pisze, wiele osób pisze ze nie są zbyt trwałe a co za tym idzie jak zaczynaja lac to wiesz co będzie z silnikiem . Czytałem na jakimś forum ze są testowane nowe końcówki o lepszej wydajności i wytrzymałości niż bosio. Ale za cholerę nie mogę teraz tego odnaleźć
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
nowy silnik centralny IC wydech 3 cale przelot do ostatnich puszek , turbina gtb2260vk i tyle .
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
to super, a ja już śmigam z quattro , pierwsze a6 c6 2.0 tdi z quattro . Teraz tylko czekam na pierwszy śnieg
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
troszkę pracy i będzie kosa
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
czyli auto zostaje jak na razie ???
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja szukałem a3 dla mamy miała być w automacie i diesel oczywiście nic nie było ładnego . W manualu większy wybór . Trafił się leonik z 2010 roku na DSG wersja FR 170KM . W fotelach czerwona alkantara . B. ładne auto . Nie jest to audi ale mamie się podoba ;o). Zawsze byłem przeciwnikiem automatów , ale DSG daje rade . szkoda że nie ma napędu na 4 koła hehe
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
paskudnie
-
A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi
Wytrzyma , niektóre maja po 300 KM . A jakie wtryski polecisz do 2.0 tdi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To jaki model wybrała?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Dokładnie ja tez bym szukał czegoś innego niż rotory
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Mam grill rs6 nie mam zamontowanej podkładki bo kupiłem grill bez czyli nie mam miejsca na rejestracje Już oglądali policjanci z drogówki moje auto i mogę wozić za szyba
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
za szybą wożę . Przepis mówi tak jeśli nie ma wyznaczonego miejsca , tablica rej ma być w widocznym miejscu
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
masakra
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Mechanicznie jest już skończone , błędów żadnych nie ma .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Korektę jak najszybciej bo się dziwnie jeździ turbo załącza się wyżej niż przed zmiana skrzyni. Po mieście trochę męczące .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
No i jutro odbieram Auto dzisiaj wpadła pompa paliwa i został podłączony jeden kabelek do licznika . Wszystko działa , mechanik dzisiaj pojeździł autem i wszystko działa tak jak powinno . ABS działa jak powinien , ale to się okaże w dalszej eksploatacji . Jak na razie szukam audi a6 c6 3.0 tdi z manualem bez pneumatyki i z el. hakiem żeby spisać kody ABS-u. Jutro ostatnie sprawdzenie oleju w skrzyni i odpowietrzenie sopowalniaczy , zmiana opon na zimowe 18 i geometria zawieszenia . Korekta obowiązkowa bo inaczej jest zestopniowana skrzynia. Szukałem wydajniejszych wtrysków ale są tylko Basio czy jak tam się to pisze . A że ich żywotność jest niska , to odpuszczam na jakiś czas. ---------- Post dopisany 25-11-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 21:11 ---------- auto odebrane , teraz czekam na śnieg
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Nom troszkę nisko poszło
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Składa długopisy w domu :oD
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Ja właśnie tak zrobiłem i jeżdzę bez
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
tablica za nisko , nie jest tak jak w oryginale
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
auto już poskładane , dzisiaj jeszcze czekam na pompę do baku bo okazało się że ktoś zajebał kosz z pompą i jak mechanik pojechał na jazde próbną o okazało się że po przejechaniu kilometra auto stanęło. Myslelismy że po postu pompa padła bo nie wiadomo ile czasu zbiorni leżał przed kupnem . było to w piątek na fajrant. w Poniedziałek zdjęliśmy dekiel od pompy a tam naszym oczom ukazał się poucinane przewody i wężyki.ABs mój przyjmuje kodowanie tylko teraz trzeb wiedzieć jakie wpisać . Na próbę wpisaliśmy od 3.0 tdi automat z pneumatyką . i wyskoczyły błędy od pneumatyki i haka elektrycznego który ja posiadam a tamto audi nie miał . Wiec nie trzeba zmieniaćABS tylko go przekodować.