Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. ja brałem od tego goscia jak nie bedziecie chcieli "paragonu " to cena do negocjacji ja kupiłem od niego za 2500 zł z 2010 roku z 8 tys km przebieg. Tylko nie mowcie ze szukacie do audi . bo cena moze byc wyzsza. http://allegro.pl/mitsubishi-outlander-2-0-did-140km-silnik-2008-i2177664735.html
  2. a nie ma takiej na dwa wydeszki podwójne jeszcze fajniej by wygladało ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- tylko taki gril nie jest tak łatwo dorwac . tez takiego szukam ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------
  3. pany kiedy jest imprezka w Rudnikach pod czestochową???
  4. maki zmien na takiego białasa
  5. czego teraz szukasz , co ci sprzedali a miałes na oku??
  6. odrazu lepiej z pomalowana dokładka.:banan: a mówią ze moje 90 sa duże hehe
  7. dokładnie tak . ale turbina ładowała na starym sofcie wiec za wiele to nie zmienilo .
  8. no masz tam serje na tym wykresie co wkleilem. seria wyszła b. mocna. Na starym silniku nie było sprawdzane bo laly wtryski i byl rozszczelniony IC
  9. prosze wykres Auto jedzie z samego dołu.
  10. Widze ze zadecydowałes tak jak ja wsadzic nowy silnik. tez mam z 2010 roku z przebiegiem 8000km . Wsadziłem turbo CAHA centralny IC , wywaliłem DPF-a i wyszlo 205 KM ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- niedoczytałem ze masz 170KM , ja mam 140 ale wynik wyszedł zadowalający . Ciekawe co wyjdzie u ciebie . Pozdrawiam
  11. juz nie wiem od czego sa te listwy miały bys od s6 , były w kolorze a nie tak jak ma allroad srebrne . co do wydechu to zauwazcie ze wszystkie koncówki oryginalne sa opuszczone sporo od zderzaka. Moje na zdjeciu co wkleiłem są bardzo blisko zderzaka. teraz sa troszke opuszczone bo stukały czasami o zderzak i teraz lepiej to wygląda. Druga sprawa to w tym s6 co pokazałes sa konsówki owalne a ja mam ścięte do dołu . Moj rozmiar to 90 następne to były 70 bo nie robią 80 sciętych do dołu. Wydaje mi sie ze 70 to by bylo za mało do tego zderzaka a 90 ładnie wypełniają całość ---------- Post dopisany 26-04-2012 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 14:02 ---------- ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- dzisiaj widziałem allroada z bliska i chyba moje listwy sa takie same .tylko dziwi mnie to ze moje były w kolorze a nie srebrne :whistling:
  12. najlepszy Niemiecki Tuning wielka fela i glega , a nie jakies spojlery wiejski tuning. Jeszcze raz to powiem Bardzo ładny Passek
  13. super Autko, wydeszki robia robote .
  14. Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o))
  15. Powiem tak w a6 roznica w s-line a zwykły jest spora . takiej różnicy nie ma w a4 b8 . w zwykłym zderzku masz chromowana listwe nad halogenami a w s-line nie ma. Laik nie widzi róznicy.
  16. Pare zdjęć na szybko po małych modach: - lusterka S6 - zderzak tylni S6 - listwy S6 - lampy poliftowe - końcówki 4x 90
  17. piekne auto ale w realu to pewnie urywa cyce
  18. ładne autko kolejna a6 w klubie hehe ;o)
  19. spowalniacze dają rade tylko pozazdrościc.
  20. zderzaki , spojler na tylniej szybie zawieszenie
  21. kolega teraz szykuje mieszkanie i nie ma pewnie czasu. W aucie zagosciły nowe felgi 19
  22. Czekam na wydechy bo tylko ich brakuje , dzisiaj już chyba ma przyjsc dostawa do łodzi. Reszta już na aucie
  23. przy malowaniu zderzaka walnij jeszcze listwy goczne w kolor i bedzie malina . Super Furacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.