Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pany a wydech 2.5 tdi różni się średnica rury od 1.8 turbo? ?? naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Spróbuj cofnąć jeszcze o 45 stopni naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Spróbował bym wymienić olej pod pompki typowo pod pompki 5w30 a druga sprawa y stawił bym pompki z jeszcze większym luzem taki metaliczny dziec może wydawać pompka jeśli jest za ciasno ustawiona. bo pompki masz z 2.0 a wałek i cala reszta z 1.9. wiec może trzeba zrobić więcej luzu.naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Montowalem GPS do ciężarówek naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Dokładnie tez to zauważyłem i tez ciężko nad tym myślę :-) przez pewien okres jest w tej samej pozycji cały czas naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
macie chłopy nie wiem po co na forum o to pytać wystarczy drzwi otworzyć naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij na kawa daleko nie masz naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
2.6naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek ale ja nie mam za złe ze mnie niema. Zdjęcia bardzo fajne :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po pierwsze mało żeś tego napstrykał po drugie na żadnym zdjęciu nie ma mojej B5 po trzecie - spisałeś się - jestem tylkona trzech w dodatku z profilu lub z tyłu czyli full incognito - o to chodziło BTW to Mnie nie ma w ogóle :-)naciepane z GT-I9195
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Aha czyli narazie jeździć i obserwować a rozrząd ustawie tak jak mówisz albo poprostu na zero i tyle naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też byś tak zrobił jakby Cię leśniczym nazywali i miał 2.5 w quattro żeby siano do paśnika zimą wozić.... Ostatnio nawet diman z nim pojechał... Racja naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany ma kto jakom fachowa instrukcje do ustawień pompek dodam ze był wymieniony wałek i popychacze oraz panewki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja obstawiam ze obrzydło mu się czytać te posty od kolorowych których niebiescy nie widza
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Pany mam mały problem Wymieniłem popychacze, wałek i panewki. No i oczywiście mam dylemat taki jak ostawić do nowego wałka i popychaczy nasze kochane pompki o których miedzy innymi tu mowa. jedni piszą -180* drudzy 225* a ja sam nie wiem. Ustawiłem na 180* auto chodzi fajnie ale wrażenie ze zaczęło więcej palić przynajmniej według komp. Dodam tez ze rozrząd ustawiłem w przedziale +0,5 / 0,0 A tez słyszałem ze zalecają ostawić na +1,1. Ale to pewnie kwestia indywidualna auta. W Instrukcji ELZY pisze ze niby mam ustawić na 180* ale z tego co pamiętam kiedyś miałem ustawione na 225* Ktoś cos pomoże doradzi????? co do auta to 1,9 TDI AFV produkcja 02 modelowy 03 z góry dzięki za porade
-
B6 DIVISION
Na klapce wlewu paliwa masz wartości z tego co mi się kojarzy to 2.6 ma być naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota :-) naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Gliwice pozdrawiaja :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jesteście tam jeszcze bo kolo 20 bym był naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pod dachem naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Mam 882 i mi się to nie podoba dlatego pytam naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Pany nie potrafię znalesc ile obrotów na biegu jałowym ma mieć avf ktoś pomoże naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ja lato definitywnie naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Słyszeli śniegu po pachy w Bukowinie. Ale drogi czarne i dodatnia temp naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrzył kiery jaka ma być pogoda ??? naciepane z GT-I9195