Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Ładnie ładnie tylko listwy na drzwiach mogły być pod kolor naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Kolego po nr to jest a3 wiec trudno powiedzieć ale obstawiam ze nie będzie pasować naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
A który trzeba bo widzę jakieś małe, średnie, duże na allegro. Nie znam się na tym ale na półosi są dwa przeguby? Który do wymiany w takim razie jak tyrka?Zewnętrzny schyl się pod auto i pewnie jest osłona strzelona wtedy będziesz wiedział. Ale tak jak pisałem. przegub od strony koła prawy. A jaki masz mieć to nie wiem. Wszystko zależy od silnika i rocznika naciepane z GT-I9195 A najlepiej sprawdzić w katalogu albo pi VIN-E naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jeśli na pełnym skręcić w lewo tyrkota tak jak by trybo o trybo się źle zazebialo to do wymiany masz prawy przegub. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
a skąd wiesz, że masz uwalony?Pytam bo u mnie na pełnym skręcie w lewo, jak jadę to coś mi robi tyr tyr tyr. Zastanawiam się czy to nie przegub czasami.Jak przy ruszania strzela to na 100% przegub a jak się tutlasz to sprawdź czy jak w prawo skręcisz jest cisza jak tak to wymieniaj naciepane z GT-I9195 No i w uzywke bym się nie bawił. Kup sobie metelli koszt 130 zł i masz problem z glowy naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Jak ma zderzak z amerykańca to tak. A poza tym mógł sobie pomalować naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam nic nie czuje poprostu się zapier. .... :-) naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odezwał się ten co lans ma jakich mało. Ja od początku marca na lecie i w nocy tez nie ma problemu pucek jak jest guma oki to i się jedzie oki naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie każdy handlarz jest taki sam. Ale tych z sjz bym się bał naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Zdjęcie zaraz zrobię co prawda mam avanta ale myślę że to nie będzie ci przeszkadzać naciepane z GT-I9195 Jak byś chciał inne to napisz pw zrobię ci oki naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Tez potrzebuje ale ludzie wołają za to takie pieniądze ze chyba na głowę upadło. Za przycisk i 2 małe plastiki naciepane z GT-I9195 Bo potrzebuje same fronty naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Oki wpadnij naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Grzes jak cos to dystanse jeszcze mam naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Ile wola za to naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Jak w pozadku trzeba było brać naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
ce pińć Się uparł Stanley na ta c5naciepane z GT-I9195 Trzeba było dzwonić pół dnia na warsztacie siedziałem naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Co to byliście oglądać naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
kogo w dzisiejszych czasach stac na ori. sa to podjebki a w zestawie z nimi dostałem ori dekielki koszt 3700
-
B6 DIVISION
Się kręci :-) naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Się porobiło z tymi lakierami u mnie coś takiego naciepane z GT-I9195
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
chcesz to ci podeśle ja nawet jesli ogarniesz bede wdzięczny i na pewno w jakiś sposób się odwdzięczę
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
kamerka bedze działac bez problemu no chyba ze masz jakis pomysł co z tym zrobić to czekam na info.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
wszystko było próbowane zmiana softu itp przestawiani itp. nie działa taka wersja rns z a3 nawet pisalem do kobry który tez w tym siedzi tez miał taki przypadek i skończyło sie na zmianie RNS Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac powiem wprost jesli masz ledową RNS i jest to ori z a3 kamera bedzie działac ale tylko jak ręcznie bedziesz ja właczac po wbiciu biegu nie właczy sie dokładnie jest tak u mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic jedyne rozwiazanie jest zmienic rns na model z a4 i wtedy wszystko działa. Ja mam zrobione to przez tuner tv analogowy i moge podłczyc tam wszystko dvd itp. i to wszystko działa z tego co mi sie wydaje to normalny nie led rns-e jest audi a4 b7 2006 z fabryki taki wyjechal to jest jescze normalny nie led-owy. To bedzie ci działac albojetnie jak zrobisz czy przez tuner czy weżmiesz zestaw od kolegi WOSZU
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac powiem wprost jesli masz ledową RNS i jest to ori z a3 kamera bedzie działac ale tylko jak ręcznie bedziesz ja właczac po wbiciu biegu nie właczy sie dokładnie jest tak u mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic jedyne rozwiazanie jest zmienic rns na model z a4 i wtedy wszystko działa. Ja mam zrobione to przez tuner tv analogowy i moge podłczyc tam wszystko dvd itp. i to wszystko działa
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół