Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego piszę ze jeśli ma taki zestaw wszystko pasuje naciepane z GT-I9195
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przetwornica płaska valeo na przykład. naciepane z GT-I9195 Taki kpl i wszystko pasi naciepane z GT-I9195
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz d1s przekładasz poprostu. naciepane z GT-I9195
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co wy gadacie wszystko pasuje przetwornica i palnik ze zwykłego xenonu przecież mam tak zrobione naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj link do postu. Jeśli masz auto do 2003 roku musisz wywierać jeśli po to nie. Kolor kierunku powinien być taki sam nie było różnych były tylko białe kierunki z pomarańczowymi zarowkami. A nie tak jak w b7 ze były różne. Jeśli masz xenon to nie musisz kodowacnaciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2SMasz gole w sesie bez odblysnika itpnaciepane z GT-I9195 mam takie jak na zdjeciuhttp://naforum.zapodaj.net/3fc45c8a7263.jpg.html Jeśli wszystkie wnętrzności lampy masz to przekładasz zarnik przetwornice i wkładasz do auta. Przetwornice montuje się do klapki zamykająej lampę. A nie tak jak w przypadku zwykłych od dołu lampy naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2SMasz gole w sesie bez odblysnika itpnaciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tego soczewki b8 z adapterami od qwertego w wszystko pasi naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 Jak masz zwykły xenon a chcesz bi-xenon wkładasz wszystko p&p dokładnie tak samo przerabialem naciepane z GT-I9195
  10. Ja 7 juz he naciepane z GT-I9195
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No zdecydowanie lepiej naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Załatw adres zajdzie my tam :-) naciepane z GT-I9195
  14. :-) tego poznajecie :-) naciepane z GT-I9195
  15. Dzięki za spota naciepane z GT-I9195
  16. Już nie naciepane z GT-I9195
  17. musiałbym przymierzyć Daleko nie masz naciepane z GT-I9195
  18. Kupiłbym, tylko czemu tak drogo ? A to za ile chciał byś to kupić naciepane z GT-I9195 4 sztuki za 2 kebaby wysłane z lte Rns gra odbiera dobrze ???naciepane z GT-I9195
  19. Ja może też dziś wpadnę o której będziecie :-) naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki 150 plus kw ze śrubami 200 zł plus kw komplet 4 dystansow z kołnierzem centrujacym itpnaciepane z GT-I9195
  21. Kupiłbym, tylko czemu tak drogo ? A to za ile chciał byś to kupić naciepane z GT-I9195
  22. Spoko nie ma problemu jak cos to pisznaciepane z GT-I9195
  23. Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195
  24. Pany nie chce kto dystansow mam do sprzedania 13mm naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.