Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany dajcie jakąś opinie co sądzicie bo po wczorajszym odśnieżaniu zwykła osłona poszła w drobny mak http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html
-
Spoty Katowice i okolice
pany ma ktos cos takiego założone ????? http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html dajcie jakąś opinie
-
B6 DIVISION
pytam poprostu czy sie w to pakowac czy kupic normalna poznieważ po wczorajszym odśnierzaniu poszla w drobny mak
-
B6 DIVISION
Pany ma ktos założone cos takiego ????? http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i5021310559.html jesli tak potrzebował bym jakaś opinie czy to nie trzaska itp czy gra warta świeczki wogole
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zadko kiedy ale się czasem coś dzieje naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różninaciepane z GT-I9195 czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ? A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ? Różni się tyłem i miejscem przykrecania przetwornicy oraz tym ze jest jedną klapka duża a nie dwie małe naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
No nie wątpię no ale co masz zrobić z drabina po naczepie latac naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Przed domem odsnierzalem to efekt parkingu naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ano sporo jest. naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Odśnieżanie zakonczone naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ostatnio to bylem ja z Arturem i nikt więcej naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Nie potrafię foty otworzyć naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
W czym Ci pomóc naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195 Nie mówię o belce tylko stelażu przez co lepiej kratki siedzą.W zwykłym zderzaku trzeba rezac naciepane z GT-I9195 Zderzak od s4 jest w całości nie jest dzielony jak zwykły czy s-line naciepane z GT-I9195 Mówię o tym: Z tego co wiem to chłopaki rezali ja osobiście mam s4 zderzak.naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195 Nie mówię o belce tylko stelażu przez co lepiej kratki siedzą.W zwykłym zderzaku trzeba rezac naciepane z GT-I9195 Zderzak od s4 jest w całości nie jest dzielony jak zwykły czy s-line naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Seat Leon cupra koszt 136zl w salonie naciepane z GT-I9195 Za tyle kupowałem ostatnio naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Siema naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema naciepane z GT-I9195
-
Spoty Katowice i okolice
Siema naciepane z GT-I9195
-
B6 DIVISION
Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało. naciepane z GT-I9195 Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało. naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za info szkoda ze nie wiedziałem szybciej :-( naciepane z GT-I9195