Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
W każdym można, jedyne co jest przeszkodą to katalizatory (szybko się zapchają). No i przy seryjnym wydechu może być trochę "kapiszonowo", ale w esce tylne tłumiki są dosyć mało restrykcyjne, więc powinno być całkiem ok.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Fotka na parkingu spoko
-
Audi A4 B8 2.0 TDI CAHA nowe koło i kilka modów :)
Nie za małe te kółka? 235/40/18 to chyba rozmiar nie do tej budy, raczej do B6 b7...
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
buty se wyczyść Odważny kolor jak na tą budę ;-) ale pewnie w połączeniu z keskinem będzie ładnie sięzgrywać :-)
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Łooo ale foty... I gratki auta - zajefajna jest Obnizenie idealne, na 1bvjest roszkę przywysoko jednak... Sportline wpadły na listę zakupów, nie ma innej opcji
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Dobra jest tylko te małe tablice fuuuu a przednia odstająca to uzw ogóle
-
Typowe usterki Audi S4 B8 3.0 TFSI
tyle w temacie moim zdaniem :-)
-
B8 Swap 1.8tfsi na 1.8T ?
NIE jest lepsza i zdecydowanie NIE jest bardziej rozwojowa :-) Duzo więcej osprzętu, słabsza konstrukcja, problem olejowy... 1.8t z milionerem kilometrów po 3 remontach i tak jest bardziej trwały niż nowy 1,8tfsi ;-)
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Pierwsza fota mega
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
AUTO SPRZEDANE Koło zię zatoczyło i esa wróciła do Poznania zamykamy...
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
za***ista Bo zupenie jak moja nowa Co tam za zderzakiem siedzi i jak tam w środku?
-
Montaż active lane assist
oki, dzięks za info :-)
-
A4 B8 Avant Lift 2.0 TFSI S-Tronic Quattro S-Line Competition Daytona Grey
aaaa jeszcze odnośnie krawężnika... parkuję tam od 9 lat mam wprawę i wypracowany system - podjeżdżam dalej przodem i potem delikatnie cofam na miejsce Żadna felga ani opona póki co jeszcze nie ucierpiała BTW auto dostałem na rocznych zimówkach hankooka 255/35/19 więc jak znalazł na zakup w tej chwili
-
A4 B8 Avant Lift 2.0 TFSI S-Tronic Quattro S-Line Competition Daytona Grey
Potwierdzam ;-) byłem obczaić na luzie, na szybko "po drodze". Byłem trochę sceptycznie nastawiony do kremowego wnętrza i postrzegałem to jako minus, ale na zywo zrobiła ogromne wrażenie i po 2 dniach po sprawdzeniu historii serwisowej i autoDNA zaliczka, potem miernik lakieru, kanał i pyk ;-) Dzięki wszystkim za dobre słowo Miło, ze taki seryjniak się podoba, bo w takiej postaci wjechała z salonu Z czasem na pewno wpadną większe heble, ale póki co trochę pojeżdżę... W porównaniu do eski B6 gdzie miałem 345/330 i tak hebel wydaje się dużo lepszy. Teraz w sumie aż żal zmieniać, bo wszystkie tarcze 20 tys km temu były wymieniane w ASO... Program też będzie, nie ma innej opcji , zobaczę tylko czy stage 1 czy od razu grubiej z IC i wydechem... finalnie chciałbym trafić do klubu 400+, ale to na pewno nie w najbliższej przyszłości. No i czas pokaże i zależy jakie będą wrażenia z trójką z przodu... Kolorek też mi się bardzo podoba, robi mega wrażenie w słońcu, jaśnieje i zmienia odcienie - mega jest... W pochmurne dni to taki niepozorny szarak Dorzuciłem do pierwszego postu szybką fotkę ze środka. Muszę jeszcze opis dokładny sklecić, plan działania zdefiniować i jakąś sesyjkę cyknąć...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Patrząc po jakich drogach Ty co chwilę jeździsz, to chyba dobór pojazdu był troszkę nietrafiony
-
A4 B8 Avant Lift 2.0 TFSI S-Tronic Quattro S-Line Competition Daytona Grey
Hejka! Po 3 latach z S4 B6 przyszedł czas na zmiany Miało być S4 B8, ale na polifta mnie nie stać a tym razem nie chciałem już mieć 10 letniego auta... Jako, że nie lubię klekotów słuszny wybór był tylko jeden... 2 litry w benzynce. I choćby skały srały musiało być Quattro i musiał być automat. Mocno rozważałem Allroady z USA ze względu na tiptronica, ale tam tylko silniki 2gen i zawsze czegoś brakowało w wyposażeniu. Na szczęscie w końcu trafiła się i oto jest... Jeszcze ciepła ;-) A4 B8 w najtłustszym wyposażeniu jakie widziałem w środku, a na zewnątrz piękny perłowy lakier Daytona Grey w pakiecie Competition oraz Rotorki 19. Do tego produkcja maj 2015r., a co za tym idzie silnik 3 generacji na 2 wariatorach i 8 wtryskach [CNCD] zestawiony z poprawioną (2 generacja) skrzynią S-Tronic. Przelot potwierdzony historią w ASO i AutoDNA: 113k. Więcej szczegółów wkrótce ;-) A tutaj słitfocie na szybko tuż po przyjeździe do domku: DODANO 02.10.2019:
-
Montaż active lane assist
Jesli mam polifta 15r wyposażonego w Side Assist i High Beam Assist to wystarczy kamerka, manetki i kalibracja - dobrze rozumiem? (pomijam wymianę szyby i obudowę lusterka). Czy zegary też trzeba zmienić?
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Następca (po 2 dniach stwierdzam, że godny ) już pod domem.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Ważna jest średnica zewnętrzna całego koła a nie sam rozmiar felgi dojazdówki... Np w B8 dojazdówka 125/70/19 ma 65,8cm średnicy opona 255/35/19 ma 66,1cm (tylko 3 milimetry różnicy!!!) opona seryjna 245/40/18 ma 65,3cm opona zimowa 225/45/18 ma 66,0cm i tak na przykład dojazdówka 135/80/17 !!!! ma 64,8cm i takiej nie bał bym się używać w quattro... to tylko ~10mm różnicy na średnicy, tyle co między nową a trochę zużytą oponą.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Tylne - OK, ale przednie dla mnie to nie za bałdzo... Wizualnie ciemne przednie lampy to mi się trochę ze starymi golfami kojarzą... no nie przystoi w takim aucie... I najważniejsze: na oko może nie widać różnicy w ilości światła, ale jakbyś luksometrem sprawdził to mocno byś się zdziwił ile światła ubyło... Moim skromnym znadniem to pierwszy mod jaki zrobiłeś na minus.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
aaaa to sorry, przegapiłem ;-)
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Co tak krzywo? aż cyferki obcina...
-
B7 Sline 2.0T swap 1.9TDi 180hp/380nm
Aż wszedłem, bo nie wierzyłem :-D Szacun za podjęcie się tego, ale wybór silnika to jakieś nieporozumienie dla mnie :-D Ale własnie za to szczerzy życzę powodzenia z tym "projektem"