Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
no... to rozumiem
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
heble trochę wyglądają śmiesznie w tych rolkach, szczególnie tył...
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
troszkę malo spasu, ale też super ? Sprzedaj mi ? Nie ważne, że dopiero kupiłeś ?
-
Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
uuuuuu dobra jest ? poka środek
-
A4 B8 niebieskie LoVe
taaa chyba mierząc zewnętrzną średnicę opony ? nie wiem... w takim razie to bardzo nie trafiony wzór do audic... już w B8 wyglądała na za małą, w C7 to wygląda jakby miała 17 cali...
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
eeeee a telewizorów to nie można wozić na płasko ? Ja robiłem kalibrację OLED'a (LG serii 7) i coś tam niby było widać, ale to już marginalne sprawy, że tak powiem... W fabrycznym trybie kinowym podczas normalnego oglądania w zaciemnionym pomieszczeniu raczej nie dało się odczuć poprawy jakości...
-
2.0 Tfsi CDN po dłuższym postoju ciężko pali
kixi mówił o wtrysku, a nie o świecy i cewce...
-
Uszczerbiona płyta indukcyjna
U nas żonie spadł słoik na krawędź i też się wyszczerbiła i o dziwo nie pękła, potem na niej niechcąco stanąłem (była pod kartonem na całym blacie i nie zmóżdżyłem, że tam jest ? ) i strzeliła na pół od tego wyszczerbienia... O dziwo nie jest hartowana... Także teoretycznie da się szlifować... Może lepiej jakoś żywicą zalać/uzupełnić?
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Długo nic nie pisałem ? A w sumie trochę się działo. W 2018 r zrobiłem kpl zawieszenie przód i tył, wahacze, tuleje, łączniki, gumy itd... Wrzuciłem na tył heble 330mm z S4B8. Była też przygoda na trasie z paskiem alternatora... zatarła się rolka prowadzaca, strzelił pasek... laweta... ehhhh (jak się potem okazało zapomnieliśmy o tej jednej przy wymianie całego osprzętu silnika...) Już jest nowa, wraz z paskiem ? Pociekło znów z pokryw zaworów - okazało się, że winny był spękany lakier proszkowy, jakim pomalowane były dekle... Wróciłem więc do srebrnych, seryjnych i nowszych (z S4 B7) i co najważniejsze bez wżerów, do tego oczywiście nowe uszczelki itd. Nowy zbiorniczek płynu chłodzącego, bo w starym ze starości pękł króciec i się sączyło. Silniczek wycieraczki z Q5, bo stary standardowo przeciekał. Coś też padło w instalacji LPG, ale nie było czasu jej robić, wyjąłem bezpieczniki i jeżdżę na PB98 ? Postanowiliśmy też z żoną przesiąść się na coś nowszego, bardziej ekonomicznego, wygodniejszego i mniej absorbującego, że tak powiem) ? Mocno też przyczyniła się do tego niżej opisana sytuacja; ... ... Także aktualnie auto jest na OTOMOTO; Jakby ktoś dzwonił to mówić, że z forum ? Zainteresowanym prześlę mój plik excel z szczegółowo wyszczególnionymi wszystkimi naprawami i modyfikacjami... Nazbierało się tego dużo więcej niż sama cena auta... Używane Audi S4 - 26 900 PLN, 275 000 km, 2003 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi S4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Perłowy, Benzyna, 344 KM, 4 163 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
-
A4 B8 niebieskie LoVe
ło bosz... ta fela to jakaś tragedia w tej A6... dużo za mała i w ogóle nie pasuje moim zdaniem... A jak wrażenia po przesiadce z B8 do C7?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
elegancko siadło ?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
To jeszcze sobie w ustawieniach fullscreen włącz to 2 parametry na dole wciśniesz dodatkowo
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
przytrzymanie to wstecz ? 2 kliknięcia to aktywacja 1 kliknięcie wybór i to wszystko w temacie ? Dobrze, że ruszyło po przekodowaniu ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Daj znać ja ksytuacja za jakiś czas ? Oby było OK ? ... DP masz z jakimiś "sportowymi" katalizatorami czy tylko udają? Pierwsze sondy nie powinny być na przedłużkach, a z tego co widzę są - jest duże ryzyko, że będzie Ci źle paliwo dawkować... Te z tyłu się odsuwa, żeby "oszukać" po wycięciu katalizatorów, przednie są sterujące i muszą być w świetle rury, żeby porządnie były "owiewane" przez spaliny.
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
To pytanie czy twierdzenie? ? U pierwszego magika robiłem to nie wziął kasy bo od razu nie chwyciło i przy odbiorze były już kwiatki, u drugiego poszło do trawienia chemicznego i szkiełkowania i około pół roku wytrzymało, ciekło coraz bardziej. Po demontażu okazało się, że lakier nie trzyma się powierzchni w wielu miejscach. Wymieniłem dekle na ori po około roku i wycieki ustały. Sam jesem ciekaw czy miałem pecha, czy faktycznie coś jest z tymi deklami nie halo ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
ładnie ? ciekawe czy też będzie Ci lakier złaził z pokryw... mi 2 razy robili, po czym musiałem zmienić pokrywy na oryginalne, nielakierowane, bo te moje zaczęły przeciekać pod lakierem. Ten stop alu podobno jakiś lewy i proszek się odparza od niego ?
-
Otwieranie bagażnika nogą ?
siemka, i co, udało Ci się jakoś ugryźć temat? Może kto ścoś jednak wie ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nie... no Serio!!!??? ?
-
Audi a4 b8 allroad 2.0 190km
Biały najlepszy ?Do tego s-line'owa czekoladowa skórka z ciemną górą tapicerki robi mega robotę - idealne połączenie ? Niech służy ? Jakie plany? koło i na glebę czy pozostanie "allroadem"?
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
Da się, ale też polecam wyjąć na stół, wyczyścisz sobie cały, uszczelnisz (fabryczna uszczelka na 99,9% już nie wydoli, a nie wysępuje jako część zamienna). Ławiej to zrobić na stole. srubki są inne. Rozpołowianie na aucie ma sens tylko gdy założyłeś dopiero co nowe uszczelki między kolektor a głowice (powinno się wymienić przy każdym demontażu kolektora).
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
ja jakiś czas temu miałem, ale już się tym nie zajmuję... SID ma (sidmotorsport).
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Co do oleju to się raczej nie mylę ? w lecie jak upał to jeszcze OK, ale jak temperatura spada do kilku stopni (nie mówiąc o mrozie) to na 50 porafi się rozrząd odezwać... nowy rozrząd ? Wszystkie napinacze, fazatory muszą dostac szybko oliwę, a przy 5W50 w niższych temperaturach to nie takie łątwe ? Ja napisałem na bazie własnych doświadczeń, sam próbowałem valvo 5W50 ale wróciłem do 5W40 bo po prostu lepiej się sprawdza w S4. "50" to w skrócie wytrzymałość oleju na wysokie temperatury i bezpośrednio nie, ale pośrednio ma bardzo duży związek z lepkością (gęstością) oleju w niższych temperaturach, niestety. Zwłaszcza, że na air ride i amorach MTS i tak nie poszalejesz i oliwy nie zgrzejesz, a łatwiej by mu sie pracowało na rzadszym oleju ? Tak czy inaczej - niech służy ?
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Zacny plan z kilkoma małymi wyjątkami... MTS?? serio?? do S4?? AirRide w S4 to też słaby pomysł przy tych osiągach. Rotingery pokrzywisz na 100000%. Kilka większych hamowań i pozamiatane. 5W50 za gęsty to BBK - dobry 5W40 albo nawet 5W30 sprawdzają się najlepiej. Odetkanie wydechu tuż za DP sprawi, że auto będzie pierdząco i metalicznie ryczeć i spadną Ci osiągi, lepiej dac przepustnice dalej, przed tylnymi puszkami, a zamiast drugich katalizatorów wstawić jakieś małe przelotowe tłumiki. A najlepiej póki co raruj sobie przepustnice, na seryjnych tłumikach, bez katalizatorów daje rady (ja tak mam ? ). Wystarczy odpiąć rurki od klap w tłumikach, będą na stałe otwarte wtedy ? Uważaj z lakierowaniem pokryw zaworów - ten materiał jest jakiś dziwny, mi 2 razy robili i finalnie musiałem wymienić pokrywy, bo z czasem zaczyna odłazić. I pod żadnym pozorem nie lakieruj rowków na uszczelkę od spodu a przed lakierowaniem sprawdź, czy nie ma tam wżerów, bo będzie ciekło.
-
Jaka Skrzynia pod 2.7 BiTurbo
bierz z S4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
wersja max bez volante czy jakoś tak ? (to coś powiązanego z fotoradarami... nie wiem do końca...) symboli nie ma bo jeszcze starszy soft jest, nie miałem potrzeby aktualizacji... zawsze można wgrac ? Wierzę w Ciebie ? aczkolwiek też na początku nie mogłem do końca skumać co tam wpisać... z tego co pamiętam to kluczem do sukcesu jest prawidłowa identyfikacja portu USB i wpisanie jego numeru. No i przestrzeganie momentów odłączania i podłaczania i czekania ileś tam czasu między tymi krokami... Na spokojnie, powolutku i pójdzie jak trza ? Cieszę się, że sprawia Ci tyle radości heheheh Pozdro