Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
Pomoc dla żonki Ani
Krótki filmik zrealizowany przez ośrodek, gdzie się rehabilitujemy. Udostępniajcie !!! ? https://www.facebook.com/UzdrowiskoKonstancinZdroj/videos/vb.472327059543498/2276176929312772
-
A4 b6 1.8t
no raczej nie jest to dziwne... możesz na szbko zjechać kątówką centrowanie na piaście na 10mm i Ci zrobią te 13
-
A4 b6 1.8t
sobimex 17mm specjalnie robione pod audi z głębszym wycięciem pod kołnierz piasty - kupowałem na alledrogo i siadły jak marzenie.
-
Logi 4.2 V8
kanał 93 jeśli ucieka o podobną wartość z obydwu stron to ślizg środkowego łańcuhca, jeśli ucieka z jednej to za pewne ślizg lewej strony (najczęściej pada), jeśli obydwa, to będzie podobnie jak u Ciebie: jedna strona ucieka mniej, druga więcej. Ale jeśli ktoś kiedyś już robił rozrzą to mógł kiepsko go ustawić i też to jest przyczyną takich wartości. Różnica między nimiw sumie nie jest wielka (7 i 4), samo 4 jest spoko, ale 7 to już podejrzane, zwłaszcza jeśli są jakieś kłopoty z pracą silnika. To o czym mówisz, że wartości zadane i odczytane są ok - to diagnoza wariatorów, jakby były uwalone to by tutaj pokrycia nie było. (kanały 91 i 92) Pokaż jeszcze jak wygląda 91 i 92 na wolnych obrotach. Kąty powinny trzymać się jak najbliżej 12 stopni. Sprawdź kompresję jeszcze.
-
Modul skladanych lusterek z pilota
jakiego Kryśka? ? bo chyba też bym chciał...
-
Logi 4.2 V8
Na pewno masz uwalony rozrząd; pękniety ślizg lewej strony i możliwe, że środkowy też. Do tego niewielkie wypadania zapłonów - cewki lub świece lub zapchane prekaty lub problemy z rozrządem.
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
no to lipa, bo planuję MCE z B7 i biledy... a na jakiej wersji MCE i jakim kodowaniu? wali błąd od razu po zapłonie czy dopiero po włączeniu świateł?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dzięki, zamówione ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
a kto mówi o cenie ? ale jeśli już mam odpowiedzieć to np. wygłuszenie drzwi i zestaw separowany na przód. Nawet jakaś mała firmowa dwukanałówka powinna się w cenie zmieścić... Żeby nie było - sam mam BOSE I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcza powinna być 4H061601K a nie 8K0615601C gdyż ponieważ bo ta z S4 ma od środka większą średnicę powierzchni ciernej (225mm) i 1-2mm klocka będą w powierzu. 4H0 ma 219mm i cały klocek przylega.
-
Demontaż środkowej kratki zderzaka S4
oki, dzięki, poszarpię mocniej ? bałem się że bardizej połąmię ? widizałem na fotkach zatrzaski gdize są, ale nie byłem pewien czy trzeba je podważać jakoś od tyłu czy jednak wylezie... Dzieki ?
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Robiłem to samo na weekend - montaż lusterek i dociąganie podświetlenia... niestety nie obyło się bez rozpinania sprężyny, zabawa z potórnym składaniem przednia... Jakbym to zobaczył wcześniej kierwa no ? Nie wpadłem na trytkę, jakimiś drutami próbowałem hehehe Ale za to mam kabelki w ori gumowej osłonce razem z innymi ?
-
Demontaż środkowej kratki zderzaka S4
Siemka ? Pany, czy trzeba zdejmować zderzak, żeby wytargać z niego środkową kratkę/grill? Konketnie S4 B6 - jeśli ma to znaczenie... Jeśli nie to jak to zrobić, żeby czegoś nie pouszkadzać?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Jak się dowiesz to daj znać ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
miodzio
-
2.0 TFSI do B6
Siema, Czy ktoś coś słyszał albo wie w temacie SWAP'a 2.0 TFSI do budy B6?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
jeszcze nie wie co zrobił, za kilka miechów będzie płakał
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
znaczek black piano
-
1.8t quattro 300+ by Mintek
ło kierwa ale sucz
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Żarówka sama w sobie ma bardzo mały wpływ na "hotspot", to odbłyśnik jest za to odpowiedzialny - on "rozsyła" światło w dane miejsca. Dopóki żarówka LED nie będzie miała żródła światła w kształcie żarnika żarówki halogenowej, którą chcesz tym ledem zastąpić - hot spota z żadnej z nich nie uświadczysz. Zawsze będzie jasna plama przed autem i zero zasięgu w porównaniu do sprawnego reflektora halogenowego. Każdy pojazd, który ma być dopuszczony do ruchu musi przejść badania oświetlenia. Koles pier... farmazony. Koniec i kropka.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
dzięki za info
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
EBC ULTIMAX
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Pany, pytanko... Mam w S4 B6 MCE high, wyłącznik auto + CLH. czy potrzebuję wymieniać wyłącznik na "D" z B7, czy nie?? Bo zgłupiałem czytając wielokrotnie pierwszy post ? Wychodzi, że nie, ale chciałbym się upewnić, bo jak już zacznę robić to muszę skończyć, auto nie może stać...
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
moze będę miał za jakiś czas, bo kupiłem lusterko kompletne z uchwytem a zamierzam wymienić szybę na wersję B7 (odprysk) więc jak się uda przepchnąć w ubezpieczalni to będę miał ten mój uchwyt... napisz na PW za kilkanaście dni. pzdr