Treść opublikowana przez pawelosinski83
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Trza było wietrzyć bo gazy po kebabie ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
nie ma termopar ale są wejścia, można podpiąć... jest za to boost (wbudowany MAP) sterowanie zrobiliśmy pokrętłem z navi (ale ta wersja działa eż z MF) - pod manetkę musi być inny firmware i inna wiązka (inna szyna CAN) a tak w ogóle to co to za oszustwo z "S4"... ustawiłem Ci S-LINE
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
no to fajne wartości... to już max czy raczej tak bezpiecznie? ? Atakujesz 400?? ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
aaaa źle się kliknęło...
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
eeeee a co z tą hybrydą?? ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
ciekawe co to takiego...
-
oryginalne czy nie oryginalne radio
ja stałem przed takim dylematem i wybrałem bramkę numer 3 ? nigdy nie żałowałem ? RNS-E jest niby spoko, ale nie w dzisiejszych czasach... to po prostu ładny odtwarzacz cd mp3 z możliwością podpięcia kamery ? nawigacja w nim to padaka, muzy nie prześlesz po bt... android niby spoko, ale jakość tych radioodtwarzaczy, odbiór radia, jakość dźwięku, czas uruchamiania... fajne bajery ale na trochę, potem w codziennym użytkowaniu jest często frustrujące... i moja propozycja i wybór, którego ani razu nie żałowałem... radujko aftermarketowe firmowe... Ja wybrałem JVC ze względu na obsługę android auto oraz dedykowaną aplikację Spotify i bt-audio w 1 urządzeniu. Chcesz się bawić w mapy google - no problem, denerwująCię reklamy w radiu na codzień w drodze do pracy - nawet nie wyjmujesz telefonu z kieszeni i łączysz się po BT i lecisz z muzą ze spotify, na wyświetlaczu masz okładkę, tytuły itd, całością sterujesz z radia, nie z telefonu... Łączy się automatycznie w kilka sekund po uruchomieniu... Do tego masz zestaw głośnomówiący w komplecie w cenie, asystenta google, możliwość podpięcia kamery bezpośrednio, bez żadnych udziwnień jak w RNS... I kosztuje to mniej jak radio z androidem... Muzę możesz oczywiście puścić po prostu przez bluetooth np z YT czy z plików w telefonie... masz 2 porty USB z szybkim ładowaniem telefonu, podpinasz pendrive lub czytnik kart... Teledyski też obsługuje ? Do tego wszystkiego interfejs do sterowania z kierownicy MF (programowalny). No i jakość dźwięku... BOSE zyskało nowe życie. Jakby co to jako, ze zamierzam puścić auto "w świat" to mam mój zestaw audio do sprzedania no i jestem z WRO https://a4-klub.pl/offers/offer/13683-radyjko-2-din-jvc-kw-m730bt-rns-e-wymięka-d-android-auto-apple-carplay-spotify-telefon-gps-multifunkcja-kamera-kw-gratis-nowa-cena/
-
2.0 TFSI do B6
Już dawno i nie prawda - a tak z ciekawości, jako alernatywa dla 2.7bit
-
Zabudowa bagaznika prawy + lewy
zastąpić seryjnego plastikowego suba czymś porządnym zostawiając po lewej schowek??
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
+1 btw... furka zcna, szkoda tylko, że nie
-
Spotify,youtube
tylko przez AMI za pomocą kbelka z odbiornikiem BT, bezpośrednio tylko w MMI 3G+
-
Wycena tlumika S4
mniej niż jego wysyłka w całości... niestety... Zwykła 1 rura i 2 tłumiki, nie starcza na wiele więcaj jak 300KM... kiedyś kupowałem do swojej byłej eski B5 za 200 ?
-
S4 B6 Hamownia
jeszcze zależy czy pomiar na zimnym czy na ciepłym silniku... 5-6 to tak czy inaczej śmietnik... przy takich wartościach to rękę włożysz między tłok a cylinder albo zawór a głowicę kompresja nowego to 13-14 barów na ciepłym, na zimnym może być trochę mniej. 9 bar na ciepłym przyjmuje się jako minimalną wartość, przy której można jeszcze jeździć, jeśli nie ma 9 to remont...
-
Drgania silnika
Czekaj no, szklaną kulę wyciągnę.... Od samego przestaiwenia rozrządu drgac nie będzie, chyba, że przeskoczył na tyle że zawory spotkały się z tłokami... Ja obstawiam jednak, że któryś gar nie pali albo dwumasę. Misfajerów nie zgłasza na VAGu?
-
Chłodnica oleju S4
Nie ma sensu w tym aucie. To nie turbo, gdzie można łatwo "przypiec" olej. Nigdy nie przekroczyłem 125 stopni... Na autostradzie 160-180 jest w okolicach 115, a normalnie jeżdżąc poniiżej 110.
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
no i gitarka ? dzięks za info
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
dzięks za info czyli wystarczy 15 omów 15W liczac w zaokrągleniu z prawa Ohma... Dobierając z typoszeregu z jakimś tam zapasem: na każdą lampę 2 rezystory 33 Ohm 10W połączone równolegle i powinno grać ?
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
pocieszające info ? możesz dac znać jakie rezystorki zatrybiły?
-
Logi 4.2 V8
Bank 2 idealnie, Bank 1 troszkę gorzej, ale w normie. Także wariatory są OK (w sensie - działają).
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Jeśli podpięte tak jak napisałem to nie ma opcji, żeby to było powodem. Może bezpiecznik był już jakiś naruszony czy pęknięty, może coś MCE źle przeliczył 1 żarówka to takie obciążenie jak około 20 przekaźników, więc dołożenie jednego teoretycznie nie powinno mieć wpływu, ale może w połączeniu z resztą już wyszło jakoś poza granice tolerancji MCE.
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
ok, to jeszcze może być opcja, że MCE widzi za duże obciążenie i nie odpala tego obwodu. Spróbuj podpiąć się z przekaźnikiem pod drugą stronę.
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
jak 31 dobry to teoretycznie mogło uwalić wyjście w MCE, ale to by trzeba po schematach dojść... wydaje mi się, że kamera i czujniki nie dostają zasilania z MCE... sprawdź inne bezpieczniki... i podmień ten 31 tal czy tak...
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
pewnie bezpiecznik poszedł bo dioda w złą stronę... albo diodacdobrze tylko pomyliłeś 85 z 86
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Ja na 8J18 i 235/40 walę 2.7 bara, jak jest 2.3 to już taki lekko flaczek wizualnie... Na niższym profilu powinieneś jeszcze podbić ciśnienie... Wydaje Ci się, ze jest OK, bo masz duży naciąg, ale jakbyś napompował 2.0 na feldze 8j i tej oponie to byś myślał, że kapcia masz...
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
2 bary to dużo za mało na taki profil... rozwalisz sobie opony... prżód w dół koniecznie a tak to kosa