Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelosinski83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelosinski83

  1. W każdym można, jedyne co jest przeszkodą to katalizatory (szybko się zapchają). No i przy seryjnym wydechu może być trochę "kapiszonowo", ale w esce tylne tłumiki są dosyć mało restrykcyjne, więc powinno być całkiem ok.
  2. Fotka na parkingu spoko
  3. Nie za małe te kółka? 235/40/18 to chyba rozmiar nie do tej budy, raczej do B6 b7...
  4. buty se wyczyść Odważny kolor jak na tą budę ;-) ale pewnie w połączeniu z keskinem będzie ładnie sięzgrywać :-)
  5. Łooo ale foty... I gratki auta - zajefajna jest Obnizenie idealne, na 1bvjest roszkę przywysoko jednak... Sportline wpadły na listę zakupów, nie ma innej opcji
  6. Dobra jest tylko te małe tablice fuuuu a przednia odstająca to uzw ogóle
  7. tyle w temacie moim zdaniem :-)
  8. NIE jest lepsza i zdecydowanie NIE jest bardziej rozwojowa :-) Duzo więcej osprzętu, słabsza konstrukcja, problem olejowy... 1.8t z milionerem kilometrów po 3 remontach i tak jest bardziej trwały niż nowy 1,8tfsi ;-)
  9. AUTO SPRZEDANE Koło zię zatoczyło i esa wróciła do Poznania zamykamy...
  10. za***ista Bo zupenie jak moja nowa Co tam za zderzakiem siedzi i jak tam w środku?
  11. oki, dzięks za info :-)
  12. aaaa jeszcze odnośnie krawężnika... parkuję tam od 9 lat mam wprawę i wypracowany system - podjeżdżam dalej przodem i potem delikatnie cofam na miejsce Żadna felga ani opona póki co jeszcze nie ucierpiała BTW auto dostałem na rocznych zimówkach hankooka 255/35/19 więc jak znalazł na zakup w tej chwili
  13. Potwierdzam ;-) byłem obczaić na luzie, na szybko "po drodze". Byłem trochę sceptycznie nastawiony do kremowego wnętrza i postrzegałem to jako minus, ale na zywo zrobiła ogromne wrażenie i po 2 dniach po sprawdzeniu historii serwisowej i autoDNA zaliczka, potem miernik lakieru, kanał i pyk ;-) Dzięki wszystkim za dobre słowo Miło, ze taki seryjniak się podoba, bo w takiej postaci wjechała z salonu Z czasem na pewno wpadną większe heble, ale póki co trochę pojeżdżę... W porównaniu do eski B6 gdzie miałem 345/330 i tak hebel wydaje się dużo lepszy. Teraz w sumie aż żal zmieniać, bo wszystkie tarcze 20 tys km temu były wymieniane w ASO... Program też będzie, nie ma innej opcji , zobaczę tylko czy stage 1 czy od razu grubiej z IC i wydechem... finalnie chciałbym trafić do klubu 400+, ale to na pewno nie w najbliższej przyszłości. No i czas pokaże i zależy jakie będą wrażenia z trójką z przodu... Kolorek też mi się bardzo podoba, robi mega wrażenie w słońcu, jaśnieje i zmienia odcienie - mega jest... W pochmurne dni to taki niepozorny szarak Dorzuciłem do pierwszego postu szybką fotkę ze środka. Muszę jeszcze opis dokładny sklecić, plan działania zdefiniować i jakąś sesyjkę cyknąć...
  14. Patrząc po jakich drogach Ty co chwilę jeździsz, to chyba dobór pojazdu był troszkę nietrafiony
  15. Hejka! Po 3 latach z S4 B6 przyszedł czas na zmiany Miało być S4 B8, ale na polifta mnie nie stać a tym razem nie chciałem już mieć 10 letniego auta... Jako, że nie lubię klekotów słuszny wybór był tylko jeden... 2 litry w benzynce. I choćby skały srały musiało być Quattro i musiał być automat. Mocno rozważałem Allroady z USA ze względu na tiptronica, ale tam tylko silniki 2gen i zawsze czegoś brakowało w wyposażeniu. Na szczęscie w końcu trafiła się i oto jest... Jeszcze ciepła ;-) A4 B8 w najtłustszym wyposażeniu jakie widziałem w środku, a na zewnątrz piękny perłowy lakier Daytona Grey w pakiecie Competition oraz Rotorki 19. Do tego produkcja maj 2015r., a co za tym idzie silnik 3 generacji na 2 wariatorach i 8 wtryskach [CNCD] zestawiony z poprawioną (2 generacja) skrzynią S-Tronic. Przelot potwierdzony historią w ASO i AutoDNA: 113k. Więcej szczegółów wkrótce ;-) A tutaj słitfocie na szybko tuż po przyjeździe do domku: DODANO 02.10.2019:
  16. Jesli mam polifta 15r wyposażonego w Side Assist i High Beam Assist to wystarczy kamerka, manetki i kalibracja - dobrze rozumiem? (pomijam wymianę szyby i obudowę lusterka). Czy zegary też trzeba zmienić?
  17. Następca (po 2 dniach stwierdzam, że godny ) już pod domem.
  18. Ważna jest średnica zewnętrzna całego koła a nie sam rozmiar felgi dojazdówki... Np w B8 dojazdówka 125/70/19 ma 65,8cm średnicy opona 255/35/19 ma 66,1cm (tylko 3 milimetry różnicy!!!) opona seryjna 245/40/18 ma 65,3cm opona zimowa 225/45/18 ma 66,0cm i tak na przykład dojazdówka 135/80/17 !!!! ma 64,8cm i takiej nie bał bym się używać w quattro... to tylko ~10mm różnicy na średnicy, tyle co między nową a trochę zużytą oponą.
  19. Tylne - OK, ale przednie dla mnie to nie za bałdzo... Wizualnie ciemne przednie lampy to mi się trochę ze starymi golfami kojarzą... no nie przystoi w takim aucie... I najważniejsze: na oko może nie widać różnicy w ilości światła, ale jakbyś luksometrem sprawdził to mocno byś się zdziwił ile światła ubyło... Moim skromnym znadniem to pierwszy mod jaki zrobiłeś na minus.
  20. Aż wszedłem, bo nie wierzyłem :-D Szacun za podjęcie się tego, ale wybór silnika to jakieś nieporozumienie dla mnie :-D Ale własnie za to szczerzy życzę powodzenia z tym "projektem"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.