Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Uzywam od pol roku g1wh. Podlaczylem sobie tak ze po zaplonie sie sama odpala, schowana za lusterkiem wstecznym tak ze prawie jej nie widac. Nagrywa super kosztuje grosze, polecam każdemu
  2. Tak przypuszczalem daj znać czy pomogło
  3. może masz szybe wklejoną za blisko deski? zajrzyj czy jest tam odstęp
  4. wygląda nieźle, ale przyznam że cena mnie zabiła na wstępie
  5. super auto! nie wiem dlaczego dopiero teraz tu trafiłem. Miałem okazje kiedyś kupić taką coupete w quattro z 2.8. Silnik i napędy roztrzaskane bo ktoś biegi pomylił... cena 2000zł ale sie zawahałem przez godzine i do dzisiaj żałuje bo poszła właściwie na pniu osobiście 1.8t bym do coupe nie włożył no ale to już kwestia gustu hehe pozdrawiam i czekam na postępy w pracach
  6. jakaś godna polecenia szczotka do mycia wewnętrznej części felg?
  7. Fotele wyglądają na mega wygodne, a są? przeczyść je bo sie świecą jak psu mazak 230 do tyłu wyprowadzone? to standard czy opcja?
  8. Flaty fajne są, też na nie choruje. Nie szalej z tą wysokością jak jeździsz autem na codzień :)Ja oczywiście życze wytrwałości, ale coś czuje że będziesz kręcił do góry.. za tydzień za miesiąc albo za pół roku hehe
  9. jak może być sprężarka bez sprzęgiełka? a te kabelki to do czego?
  10. Zawsze można spróbować na elemencie, którego nie szkoda- nie musi być to nasze auto. Ja zaatakowałem sprzętem za 500zł od razu swoją maskę. 3 dni roboty a auto cieszy oko już 2 lata. Hologram jak jakiś znalazłem to była poprawka i tyle. Przestańcie ludzi straszyć. Śmieszne jest to że ludzie którzy się tym zajmują, noszą sie i wypowiadają jak by to było jakieś kur#@ rocket science Zanim sie za to zabrałem to faktycznie tak o tym myślałem, teraz wiem że uzyskany efekt zalezy glownie od ilosci czasu i serca wlozonego w auto. btw zainteresowanym podrzucam ciekawy poradnik dla początkujących http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
  11. RCA nie ma, ale ma wyjscia liniowe przystosowane do pracy z wzmacniaczem Bose, wiec nie bylo problemu zeby sobie sygnał wyprowadzić
  12. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Zaślep. Albo podlacz vaga i w nastawach podstawowych wlacz tryb otwierania i zamykania egr i zobacz czy sie on otwiera i zamyka. Nie chce kwestionowac umiejetnosci tunera ale moze zapomniał go wyrzucić
  13. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    A zaslepiles wezyk od podcisnienia sterującego egr?
  14. Zdejmij dolot i zobacz czy jest w nim olej. A jakie jest wlasciwie pytanie?
  15. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Hmm a nie zepsules cos z klapą gaszącą?
  16. ja odpuściłem. pod rozpórką źle, nad rozpórką też źle
  17. Nie myślałeś nad zbudowaniem mocnego PD? słupki asz/arl podobno dużo więcej zniosą i możesz pójść jeszcze grubiej z mocą
  18. problem z długością bloku. v8 ma długość zbliżoną do r4 ojciec swapował AFN do liftowej c5 bo jest fanem VP. Ja bym szedł w awxa bez chwili zawahania. Co kto lubi
  19. misiek95 odpowiedział(a) na Rafimi temat w 1.9TDI
    Czyli ktos na forum ma uzyc magicznej kuli i Ci powiedzieć ktory wąż ci strzelił?
  20. misiek95 odpowiedział(a) na Rafimi temat w 1.9TDI
    No kup taki jaki ci sie przedziurawil. Ja bym polecal uzywany w dobrym stanie. Zamienniki sa slabo wykonane
  21. Troche litrow przefiltrował )
  22. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Zaslepiony egr, podcisnienia i nity pod grzybek. U mnie jest suchutko juz z 2 lata
  23. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Dokładnie tak. Obejrzalem z 15 i 15 bylo uwalonych olejem. Kilka udalo mi sie ogarnąć u znajomych
  24. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Membrana dziala jak powinna. Prawdopodobnie konstruktorzy nie spodziewali sie takiej ilosci oleju w dolocie
  25. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Ja mam zanitowane. Dziala jak powinno nic nie cieknie Te otworki to odpowietrzenie dla tej membrany ktora rusza silownikiem. Niezbyt udane jak widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.