Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    U mnie tez w zasadzie nie trzeszczy nic, ale właśnie mam takie uczucie ze tyl pracuje i myslalem ze u niektórych w avancie musi to powodowac trzaski
  2. misiek95 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    Plastiki cos mniej trzeszczą? Jak cena będzie znosna to tez jestem chetny
  3. Fajnie, dobra robota. Ja na plastik dałem 2 warstwy takiej maty do oklejania kominów a na to poszła gąbka ale grubość 2 razy taka jak u Ciebie. Później dokoła silnika też poukładałem pianke wyciętą na wzór orginału i w końcu troche szklaneczki ucichły hehe Ale moja robota na pewno mniej profesjonalnie wygląda
  4. Odpowiadając na pytanie zadane w tytule tematu: Nie opłaca sie, ale warto Ja w b5 najpierw zrobiłem bixenon, pojeździłem pół roku kupiłem tanio uszkodzony zderzak ze spryskami i tak po troche sie wyrezało wszystko. I taką taktyke polecam tez Tobie. W tej chwili nie wyobrażam sobie jazdy bez dobrych świateł a jak jestem zmuszony jeździć po zmroku innymi autami to sie poprostu boje:) Co do sprysków i samopoziomowania- moim zdaniem są to "gadźety" które ustawiają światła ludziom którzy tego nie umieją zrobić i myją szkła ludziom którzy o to nie dbają- z mojego pukntu widzenia zbędne. A co do zgodności z prawem to czy to ze spryskami czy bez nikt nigdy sie nie doczepił ani nawet nie sprawdzał ich działania.
  5. 1 Lampy przód lift 2 Koło 17 cali lub więcej 3 Delikatnie obniżyć 4 Korekta lakieru Nic więcej temu autu nie potrzeba
  6. Najbardziej tuleje belki odczuwa sie przy szybkiej zmianie pasa np. przy wyprzedzaniu. Czuć takie bujnięcie na obie strony
  7. Arek odczytalem PW na auditeam. W piątek najwcześniej moge podjechać, bo egzamin mam coś koło 14. Tam sie coś czyści a później adaptacja co nie?
  8. Idealna szkoda moim zdaniem. Duzo elementów a nic tak na prawde powaznie nie uszkodzone. Kasa bedzie duza a moze nawet szkoda calkowita- nic tylko sie cieszyć
  9. Chyba doszedłem do tego samego wniosku. Mimo że oglądam się za b7 i w sumie miał bym kasiure to jakoś mam przeczucie że szkoda b5 oddawać Fajne auto, fajne podejście- będę zaglądał
  10. Fabrycznie w tych silnikach jest tam pianka i faktycznie wygłusza ona wysokie częstotliwości typu cykanie świerszcze itd- to wiadomo nie od dziś Kolego Tajfun powiedz czy po samym oklejeniu maski jakaś istotna róznica była? zastnawiam się czy tego u siebie nie zrobić.. A siłownik nie odczuwa dodatkowego obciążenia?
  11. O ile więcej wytrzyma słupek silnika ASZ/ARL od AWX/AVF? Natknął się ktoś na jakieś fajne zdjęcia albo porównanie? Nie miałem okazji porównać obu konstrukcji a zastanawiam sie czy warto się bawić z michą i smokiem Celuje w 200+
  12. No to super bede zaglądał i powodzenia na rynku pracy hehe:)
  13. Jeżeli moge wyrazić swoje zdanie- to wyglądało by 100 razy lepiej na większej feldze. Ten rozmiar koła z tym rozmiarem opony wygląda jak dla mnie komicznie- jak kółka od szafy No chyba że Twoim celem jest zejść jak najniżej do ziemi
  14. do wyciągnięcia bez problemu, miałem podobne w jednym miejscu Ręcznie będzie ciężko, polecam forum kosmetykaaut.pl poczytaj o korektach lakieru bo to temat rzeka
  15. misiek95 odpowiedział(a) na duzapala temat w 1.9TDI
    A ma to zmienną geometrie ten AFF?
  16. Pecold we Lwówku nic nie wymyślił?
  17. U mnie jak chce wywolac takie stukanie to tez wywolam- prawdopodobnie krzyzak. Podczas jazdy w zadnej sytuacji nie slyszalne
  18. w dieslu z uszkodzonym czujnikiem położenia WAŁU auto nie odpali. a jak jest w 1.8 to mnie nie pytaj jutro popróbujemy
  19. to trzeba dobrze przymierzyć, żeby było równo z błotnikami- wtedy bedzie efekt ja mam 17 tył 13 przód felga 7.5J et 43
  20. z kolorami bym nie kombinował. Troche niżej, dystans na równo z błotnikiem i bedzie dobrze, więcej nie wykrzesasz z 17", wiem po swoim co do czujnika to w dyszlu takie cyrki może powodować ale czujnik położenia wałka a nie wału. z uszkodzonym czujnikiem położenia wału auto nie odpali albo odpali i bedzie losowo gasło, a czujnik wałka służy tylko do odpalenia i w zależności jak sie ułamana żyła w kabelku ułoży to auto albo pali na strzała albo po paru obrotach
  21. Dobra jeszcze przedzwonię jutro:)
  22. jutro koło 14;15 kończe to moge podjechać. piątek wrocław
  23. ee nie gadaj pach pach odmalować i pół sezonu Ci zostało jeszcze albo i więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.