Treść opublikowana przez misiek95
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
zmieniasz auta jak rękawiczki
-
Rozpórka tył avant
U mnie tez w zasadzie nie trzeszczy nic, ale właśnie mam takie uczucie ze tyl pracuje i myslalem ze u niektórych w avancie musi to powodowac trzaski
-
Rozpórka tył avant
Plastiki cos mniej trzeszczą? Jak cena będzie znosna to tez jestem chetny
-
Osłona silnika [ wymiana izolacji ]
Fajnie, dobra robota. Ja na plastik dałem 2 warstwy takiej maty do oklejania kominów a na to poszła gąbka ale grubość 2 razy taka jak u Ciebie. Później dokoła silnika też poukładałem pianke wyciętą na wzór orginału i w końcu troche szklaneczki ucichły hehe Ale moja robota na pewno mniej profesjonalnie wygląda
-
Przygotowanie auta do Bixenonów - czy się opłaca?
Odpowiadając na pytanie zadane w tytule tematu: Nie opłaca sie, ale warto Ja w b5 najpierw zrobiłem bixenon, pojeździłem pół roku kupiłem tanio uszkodzony zderzak ze spryskami i tak po troche sie wyrezało wszystko. I taką taktyke polecam tez Tobie. W tej chwili nie wyobrażam sobie jazdy bez dobrych świateł a jak jestem zmuszony jeździć po zmroku innymi autami to sie poprostu boje:) Co do sprysków i samopoziomowania- moim zdaniem są to "gadźety" które ustawiają światła ludziom którzy tego nie umieją zrobić i myją szkła ludziom którzy o to nie dbają- z mojego pukntu widzenia zbędne. A co do zgodności z prawem to czy to ze spryskami czy bez nikt nigdy sie nie doczepił ani nawet nie sprawdzał ich działania.
-
Jak poprawic wygląd A4 używając OEM
1 Lampy przód lift 2 Koło 17 cali lub więcej 3 Delikatnie obniżyć 4 Korekta lakieru Nic więcej temu autu nie potrzeba
-
Po wymianie zawieszenia (całego) i amortyzatorów - moje auto "skręca" z opóźnieniem
Najbardziej tuleje belki odczuwa sie przy szybkiej zmianie pasa np. przy wyprzedzaniu. Czuć takie bujnięcie na obie strony
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arek odczytalem PW na auditeam. W piątek najwcześniej moge podjechać, bo egzamin mam coś koło 14. Tam sie coś czyści a później adaptacja co nie?
-
Zepchnięty w barierki - wycena szkód
Idealna szkoda moim zdaniem. Duzo elementów a nic tak na prawde powaznie nie uszkodzone. Kasa bedzie duza a moze nawet szkoda calkowita- nic tylko sie cieszyć
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
Chyba doszedłem do tego samego wniosku. Mimo że oglądam się za b7 i w sumie miał bym kasiure to jakoś mam przeczucie że szkoda b5 oddawać Fajne auto, fajne podejście- będę zaglądał
-
[ALL TDI PD] Pianka wygłuszająca silnik
Fabrycznie w tych silnikach jest tam pianka i faktycznie wygłusza ona wysokie częstotliwości typu cykanie świerszcze itd- to wiadomo nie od dziś Kolego Tajfun powiedz czy po samym oklejeniu maski jakaś istotna róznica była? zastnawiam się czy tego u siebie nie zrobić.. A siłownik nie odczuwa dodatkowego obciążenia?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
O ile więcej wytrzyma słupek silnika ASZ/ARL od AWX/AVF? Natknął się ktoś na jakieś fajne zdjęcia albo porównanie? Nie miałem okazji porównać obu konstrukcji a zastanawiam sie czy warto się bawić z michą i smokiem Celuje w 200+
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękne auto, powodzenia w dalszych modyfikacjach
-
A4 B5 Air Ride :)
No to super bede zaglądał i powodzenia na rynku pracy hehe:)
-
A4 B5 Air Ride :)
Jeżeli moge wyrazić swoje zdanie- to wyglądało by 100 razy lepiej na większej feldze. Ten rozmiar koła z tym rozmiarem opony wygląda jak dla mnie komicznie- jak kółka od szafy No chyba że Twoim celem jest zejść jak najniżej do ziemi
-
Denerwujące rysy w kilku miejscach >.>
do wyciągnięcia bez problemu, miałem podobne w jednym miejscu Ręcznie będzie ciężko, polecam forum kosmetykaaut.pl poczytaj o korektach lakieru bo to temat rzeka
-
NIESPOTYKANY AFF.
A ma to zmienną geometrie ten AFF?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pecold we Lwówku nic nie wymyślił?
-
Stukanie przy szybkim kreceniu kierownica prawo lewo
U mnie jak chce wywolac takie stukanie to tez wywolam- prawdopodobnie krzyzak. Podczas jazdy w zadnej sytuacji nie slyszalne
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
w dieslu z uszkodzonym czujnikiem położenia WAŁU auto nie odpali. a jak jest w 1.8 to mnie nie pytaj jutro popróbujemy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to trzeba dobrze przymierzyć, żeby było równo z błotnikami- wtedy bedzie efekt ja mam 17 tył 13 przód felga 7.5J et 43
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
z kolorami bym nie kombinował. Troche niżej, dystans na równo z błotnikiem i bedzie dobrze, więcej nie wykrzesasz z 17", wiem po swoim co do czujnika to w dyszlu takie cyrki może powodować ale czujnik położenia wałka a nie wału. z uszkodzonym czujnikiem położenia wału auto nie odpali albo odpali i bedzie losowo gasło, a czujnik wałka służy tylko do odpalenia i w zależności jak sie ułamana żyła w kabelku ułoży to auto albo pali na strzała albo po paru obrotach
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dobra jeszcze przedzwonię jutro:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jutro koło 14;15 kończe to moge podjechać. piątek wrocław
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ee nie gadaj pach pach odmalować i pół sezonu Ci zostało jeszcze albo i więcej