Treść opublikowana przez misiek95
-
[B6 AVF] Wentylator chłodnicy - temperatura załączenia
Sorki że odgrzewam kotleta, ale chciał bym się dowiedzieć, czy w przypadku awx/avf z końcówki produkcji (brak wiskozy)- te temperatury załączenia będą takie same? Wiesz może?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja uważam że powinieneś słuchać tylko i wyłącznie opinii ludzi którzy swoimi autami jeżdżą na co dzień a nie trzymają w garażu 350dni roku i jadą czasami je pooglądać. Szukaj cierpliwie czegoś z górnej półki i nie kupuj byle gówna [emoji4] Kupisz kw za 1500 pojeździsz parę lat i sprzedasz za 1200. A jak kupisz jakieś gówno za tysiąc to pojeździsz chwile i będzie warte tyle co złom
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Nie, gwint sprzedałem jakiś czas temu. Ogarniam sobie aktualnie b7
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Auto niedługo do sprzedania Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Czyli w zasadzie podobny układ jak w 1.9 dieslach z na kroccu za silnikiem. Jakąś różnice w czasie nagrzewania zauważyłeś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Czyli można powiedzieć, że auto poprostu "jezdzi" zaciekawił mnie ten podgrzewacz wody przed reduktorem. Jak to wygląda? Czym jest sterowane? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Poszukuje rozpiski sterowników
no tak... siła przyzwyczajenia Dzięki Panowie wszystko juz jasne sterownik znaleziony
-
Poszukuje rozpiski sterowników
ECU Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Poszukuje rozpiski sterowników
No i to są cenne informacje. Czyli rozumiem, że kwestia automat/ manual to sprawa kodowania? Mimo to musze gdzieś znaleźć numery sterowników bo musze sobie wybrać u gościa który rozkręca wszystkie vagi świata
-
Poszukuje rozpiski sterowników
Witam! poszukuje rozpiski sterowników do 1.9tdi w a4 b6, gdzie pokazane będzie które numery sterowników przystosowane są do współpracy z ESP Przekmnęło mi to kiedyś przed oczami, a teraz kiedy potrzebuje to nigdzie nie moge znaleźć... Z góry dziekuje, Michał
-
[B7 BPW] Nowe turbo ciągnie od 2300, szarpie, syczy
Fakt było blisko. BTW kupiłem tez b7 jak je poskladam do kupy to wpadnę jak będę leciał przez Twoją wioskę
-
[B7 BPW] Nowe turbo ciągnie od 2300, szarpie, syczy
No jak lata króciec to jasne ze może robić problemy.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
No tak, albo się jeździ autem albo się je ogląda. Różnica w wysokości zalezy od dobrania kategorii wagowych. Ale czemu ludzie łączą zużycie amortyzatora z wysokością to nie wiem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Jakie amory i co Ci się tam uginata kolego? Kit jak najbardziej kupuj jeżeli jest w dobrym stanie i odpowiednio dobierzesz kategorie wagowe to będziesz zadowolony. Przerobilem parę zawieszeń i gwintów i dziś szukał bym markowego kitu
-
Seat Leon FR
Kolega kupił ostatnio TS'a fajna alternatywa dla golfa, ale jednak nie moja bajka... Powodzenia w modach i dobrego wyniku życze
-
Mercedes 124 coupe
Dzięki. No te co wymieniłeś to już większych nakładów finansowych wymagają Kolejne pierdoły jakie ogarniałem w czasie zimy Odświeżyłem fronty alusów, metodą "na Jana" czyli bez zdejmowania opon Po zimie kopułke zalał mi olej wydostający się przez uszczelniacz wałka, trzeba więc było wstawić nowy Później wymieniłem jeszcze kilka fantów w zawieszeniu i pare przewodów kjeta na świeże Zatarło mi się łożysko na kole sprężarki klimy, więc musiałem dorobić ściągacz i je wymienić Nie mogłem kupić nigdzie maskownic boczków, więc wykleiłem swoje matami szklanymi i żywicą, potem poszpachlowałem i prysnąłem dorobionym na zamówienie sprayem. Efekt dla mnie zadowalający.. Musze tylko pomyśleć nad lepszym sposobem mocowania, żeby ładnie to spasować z boczkiem. Za paczke fajek kupiłem całą ładną środkową kratkę. Moja była popękana A tak po za tym, to polerowałem delikatnie drewienka. Nic więcej z nich nie wyciągne, popękane są mocno A z rzeczy mniej przyjemnych to podczas zimowego latania bokami zgubiłem gdzieś dół przedniego zderzaka Więc kupiłem drugi, uszkodzony w innym miejscu i będę z dwóch spawał jeden
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro - przeprowadzka na podwójnym gazie
Fajna operacja. Okazyjnie kupiłeś? Te fele z a3 8p można tanio kupić ale mają pewną wade- bardzo duże et. Będziesz potrzebował solidnego dystansu
-
[B7 BPW] Nowe turbo ciągnie od 2300, szarpie, syczy
O widzisz nie wiedziałem tego:) zawsze logi dynamiczne kończylem przed puszczeniem gazu to i 128 się nie pojawiało
-
[B7 BPW] Nowe turbo ciągnie od 2300, szarpie, syczy
Witam! nie miałem możliwości swoim urządzeniem zrobić koledze logów, ale pare rzeczy w czasie jazdy odczytałem. Jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy to ujemne Bipy. Wszystkie pompki -30 na wolnych obrotach. W grupie 18 w czasie przegazówek i pod obciążeniem wartości wskakiwały z zera na 128.0, czyli: 128 rozpoznanie BIP (rozpoczęcie momentu wtrysku) było niemożliwe
-
Wymiana Org głośników na AudioSystem..pytanie o zwrotnicę..
Jak byś zdecydował się użyć tylko wooferów, to chętnie odkupie tweetery i zwrotnice
-
Recaro A4 B5 sedan za ile ?
Jeżdże już długo w skórzanych recaro. Po trasie 1000km nie odczuwa się żadnego zmęczenia. Jedyne które mi odpowiadają w b5- pewnie z racji na wzrost 192cm. Wykonanie dużo lepsze od zwykłych kubełków, nawet podgrzewanie lepiej działa. Jak masz zamiar autem troche pojeździć, to warte nawet tych 2.5k
-
Przygasające oświetlenie
w obudowie komputera masz dwa bezpieczniki. jeden 80A odpowiadający za świece żarowe silnika i 60A odpowiadający za świece dogrzewające płyn. Wyjmij oba Ale najpierw to posłuchaj w czasie migania świateł czy w ogóle któryś przekaźnik cyka
-
Przygasające oświetlenie
1 nie koniecznie 2 masz też świece żarowe podgrzewające płyn chłodniczy- sztuk 3. one nie mają kontrolki
-
Przygasające oświetlenie
A moim zdaniem padł ci któryś duży przekaźnik, np od świec zarowych i cyklicznie załącza i wyłącza świece. Pobierają one dużo prądu wiec pojawia się spadek napięcia a przez to przygasaja swiatla Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dorobiony DPF w 1.9 110
Potwierdzam- to zwykła pucha. W środku wygląda jak zwykły kat, więc przypuszczam że i procedura serwisowania wygląda tak samo. Chcesz mieć sprawne- wymieniasz