Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Najlepszy efekt to bezpośrednio Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. misiek95 odpowiedział(a) na mati1991lw temat w 1.9TDI
    Nie, mama włożone turbo awx i pompki awx, ale one akurat nie mają wplywu na wynik, to turbina nie chciala juz dmuchać wiecej. Po zmianie turbo na awx i programie wyjdzie miedzy 160-170 zaleznie od tunera i hamowni
  3. misiek95 odpowiedział(a) na mati1991lw temat w 1.9TDI
    Czy wierzysz czy nie wierzysz to sobie poczytaj czy to na naszych czy zagranicznych forach, ajmy na 380nm+ padają jak muchy i to wiadomo nie od dziś. Tez niedowierzalem ale koledze Lewan w atj korba wybila dziure w bloku jakis czas temu więc to nie bajki gdyby nie to, to juz dawno by u mnie było 200km+A jest 163 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. misiek95 odpowiedział(a) na mati1991lw temat w 1.9TDI
    Ajm ma inne korby niz awx i jest duuuzo mniej wytrzymały. Zdarza sie ze przy większych mocach strzeli z kopyta
  5. misiek95 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Pasek nie musi byc ale sprawdź czy masz kostkę gdzies w podufitce, a jak ktos ją wyciął to kup lusterko z kostką bo ona specyficzna jest, malutka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. misiek95 odpowiedział(a) na soku11 temat w Audi A4 B5
    Bo wewnetrzny padł i ktos go wymienił na manualne
  7. misiek95 odpowiedział(a) na mati1991lw temat w 1.9TDI
    Jezeli trzeba bedzie zwalac glowice to poszukaj calego zdrowego slupka asz lub awx. Ajm nie lubi duzych mocy. 180 to gorna granica Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Da sie jeździć, latalem całą zime na takich Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. misiek95 odpowiedział(a) na Dziewulsky temat w 1.9TDI
    Widze, ze wiesz czego szukac wiec nie wiem w czym problem:) jak dla mnie dziura w dolocie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Ramke mozesz ustawic wzgledem drzwi poszukaj temat wałkowany od lat Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Regulacja ramki wzgledem szyby powinna pomóc Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Sesja z kolegą
  13. Sprawdzalem to dokladnie i nawet po przechyleniu buteleczki do gory nogami nic sie nie dzieje przez dlugi czas. Takze czuje sie bezpieczny
  14. wiertarką też możesz powalczyć, ale tak jak mówie nie będzie to dobrze oczyszczone i poprostu wylezie za jakiś czas:)
  15. ja testowalem różne california scents i najbardziej mi podchodzi coronady cherry- to jest mój ulubiony zapaszek do auta. A aktualnie już któryś raz dostałem w sklepie z częściami zapaszek K2 zielona herbata i tez jest fajnie pachnie ze 3 tygodnie intensywnie a pozniej widac ze olejek sie skonczyl i wymiana polecam spróbować
  16. Wiertarką dobrze tego nie zrobisz. Najlepiej szlifierka i taka tarcza z papierem sciernym Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Zedrzec do golej blachy, pozniej jakis podklad reaktywny albo neutralizator rdzy typu brunox, pozniej podklad epoxyd i na to dal bym elaskon żeby nigdy tam wilgoci nie bylo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. misiek95 odpowiedział(a) na Soadrian temat w 2.5TDI
    Specjalista od 2.5 ujeżdżający 1.9 tdi jak widzę... Jeżeli mówię, że: 1. Zaślepienie egr-u jest bez sensu (już nawet nie chodzi o 2.5 tylko ogólnie) 2. Objawy typu randomowo twarda praca silnika na obrotach i chwilowy muł w granicach 1800-2000 obrotów to nie dlatego, że coś mi się wydaje, tylko dlatego, że przechodziłem takie historie i chcę człowiekowi pomóc żeby znalazł usterkę zanim coś się rozleci. Jakie ma znaczenie czym jeżdże? Ja chce chłopakowi pomóc a nie wysyłać do specjalisty jak wy. Zaślepienie EGR w teorii nie ma sensu żadnego, a w praktyce w 15+ letnich autach tego typu gadźety powodują problemy. Mam w garażu dwa EGR'y wyjęte z 2.5 tdi i mimo że to konstrukcja prosta jak budowa cepa w porównaniu do 1.9 to oba są zarypane syfem i nie szczelne. Nie twierdze że autorowi wątku zaślepienie pomoże na te objawy, ale na pewno nie zaszkodzi w żadnym stopniu, a może nawet zaoszczędzi problemów w przyszłości. Widzę, że pojęcia nie masz jak EGR w środku wygląda. Zaślepienie wężyka powoduje że on poprostu nie działa. Nie ma natomiast żadnej gwarancji że zawór jest szczelny i nie puszcza spalin do dolotu Tak się nie dogadamy. Jak masz grypę to idziesz do lekarza czy tylko zaklejasz dziurki od nosa guma do żucia albo plastrem żeby nie ciekły gluty? Zaślepienie egr tutaj nie pomoże bo problem leży najprawdopodobniej w układzie zasilania, a usterki bez komputera serwisowego się nie znajdzie. Wystarczy, że kąt wtrysku jest przestawiony o kilka stopni albo przyciera się nastawnik kąta wtrysku i już będą problemy, a tego na oko się nie zmierzy. Jeśli sie dobrze czujesz w tej medycznej metaforze, to grypa grypą a zaślepienie EGR'u szczepionką na całe życie. Teraz rozumiesz? EOT, pozdrawiam
  19. Srebrny klasyczny jak dla mnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. Dokładnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Zdjęcia słabe, na szybko zrobiłem ale jest dokładnie tak jak piszesz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. misiek95 odpowiedział(a) na Soadrian temat w 2.5TDI
    Specjalista od 2.5 ujeżdżający 1.9 tdi jak widzę... Jeżeli mówię, że: 1. Zaślepienie egr-u jest bez sensu (już nawet nie chodzi o 2.5 tylko ogólnie) 2. Objawy typu randomowo twarda praca silnika na obrotach i chwilowy muł w granicach 1800-2000 obrotów to nie dlatego, że coś mi się wydaje, tylko dlatego, że przechodziłem takie historie i chcę człowiekowi pomóc żeby znalazł usterkę zanim coś się rozleci. Jakie ma znaczenie czym jeżdże? Ja chce chłopakowi pomóc a nie wysyłać do specjalisty jak wy. Zaślepienie EGR w teorii nie ma sensu żadnego, a w praktyce w 15+ letnich autach tego typu gadźety powodują problemy. Mam w garażu dwa EGR'y wyjęte z 2.5 tdi i mimo że to konstrukcja prosta jak budowa cepa w porównaniu do 1.9 to oba są zarypane syfem i nie szczelne. Nie twierdze że autorowi wątku zaślepienie pomoże na te objawy, ale na pewno nie zaszkodzi w żadnym stopniu, a może nawet zaoszczędzi problemów w przyszłości. Widzę, że pojęcia nie masz jak EGR w środku wygląda. Zaślepienie wężyka powoduje że on poprostu nie działa. Nie ma natomiast żadnej gwarancji że zawór jest szczelny i nie puszcza spalin do dolotu
  22. Kolor alu zostaje na następny sezon? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. misiek95 odpowiedział(a) na Rafa(ł) temat w 2.0TDI
    Dobrze wiedzieć, że temat juz rozpracowany
  24. misiek95 odpowiedział(a) na Soadrian temat w 2.5TDI
    O czym wy mowicie... co mu zaszkodzi ze zaslepi sobie EGR? Wróżbitów to najwięcej sie znajdzie tu na forum widzę Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.