Treść opublikowana przez misiek95
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Najlepszy efekt to bezpośrednio Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Bulgotanie
Nie, mama włożone turbo awx i pompki awx, ale one akurat nie mają wplywu na wynik, to turbina nie chciala juz dmuchać wiecej. Po zmianie turbo na awx i programie wyjdzie miedzy 160-170 zaleznie od tunera i hamowni
-
Bulgotanie
Czy wierzysz czy nie wierzysz to sobie poczytaj czy to na naszych czy zagranicznych forach, ajmy na 380nm+ padają jak muchy i to wiadomo nie od dziś. Tez niedowierzalem ale koledze Lewan w atj korba wybila dziure w bloku jakis czas temu więc to nie bajki gdyby nie to, to juz dawno by u mnie było 200km+A jest 163 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Bulgotanie
Ajm ma inne korby niz awx i jest duuuzo mniej wytrzymały. Zdarza sie ze przy większych mocach strzeli z kopyta
-
Fotochrom w B5?
Pasek nie musi byc ale sprawdź czy masz kostkę gdzies w podufitce, a jak ktos ją wyciął to kup lusterko z kostką bo ona specyficzna jest, malutka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Fotochrom w B5?
Bo wewnetrzny padł i ktos go wymienił na manualne
-
Bulgotanie
Jezeli trzeba bedzie zwalac glowice to poszukaj calego zdrowego slupka asz lub awx. Ajm nie lubi duzych mocy. 180 to gorna granica Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Da sie jeździć, latalem całą zime na takich Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
AJM Dziura w dolocie?
Widze, ze wiesz czego szukac wiec nie wiem w czym problem:) jak dla mnie dziura w dolocie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Drzwi odstają od szyby
Ramke mozesz ustawic wzgledem drzwi poszukaj temat wałkowany od lat Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Drzwi odstają od szyby
Regulacja ramki wzgledem szyby powinna pomóc Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
Sesja z kolegą
-
Zapaszki do auta
Sprawdzalem to dokladnie i nawet po przechyleniu buteleczki do gory nogami nic sie nie dzieje przez dlugi czas. Takze czuje sie bezpieczny
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
wiertarką też możesz powalczyć, ale tak jak mówie nie będzie to dobrze oczyszczone i poprostu wylezie za jakiś czas:)
-
Zapaszki do auta
ja testowalem różne california scents i najbardziej mi podchodzi coronady cherry- to jest mój ulubiony zapaszek do auta. A aktualnie już któryś raz dostałem w sklepie z częściami zapaszek K2 zielona herbata i tez jest fajnie pachnie ze 3 tygodnie intensywnie a pozniej widac ze olejek sie skonczyl i wymiana polecam spróbować
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Wiertarką dobrze tego nie zrobisz. Najlepiej szlifierka i taka tarcza z papierem sciernym Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Zedrzec do golej blachy, pozniej jakis podklad reaktywny albo neutralizator rdzy typu brunox, pozniej podklad epoxyd i na to dal bym elaskon żeby nigdy tam wilgoci nie bylo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zaślepienie egr w AFB
Specjalista od 2.5 ujeżdżający 1.9 tdi jak widzę... Jeżeli mówię, że: 1. Zaślepienie egr-u jest bez sensu (już nawet nie chodzi o 2.5 tylko ogólnie) 2. Objawy typu randomowo twarda praca silnika na obrotach i chwilowy muł w granicach 1800-2000 obrotów to nie dlatego, że coś mi się wydaje, tylko dlatego, że przechodziłem takie historie i chcę człowiekowi pomóc żeby znalazł usterkę zanim coś się rozleci. Jakie ma znaczenie czym jeżdże? Ja chce chłopakowi pomóc a nie wysyłać do specjalisty jak wy. Zaślepienie EGR w teorii nie ma sensu żadnego, a w praktyce w 15+ letnich autach tego typu gadźety powodują problemy. Mam w garażu dwa EGR'y wyjęte z 2.5 tdi i mimo że to konstrukcja prosta jak budowa cepa w porównaniu do 1.9 to oba są zarypane syfem i nie szczelne. Nie twierdze że autorowi wątku zaślepienie pomoże na te objawy, ale na pewno nie zaszkodzi w żadnym stopniu, a może nawet zaoszczędzi problemów w przyszłości. Widzę, że pojęcia nie masz jak EGR w środku wygląda. Zaślepienie wężyka powoduje że on poprostu nie działa. Nie ma natomiast żadnej gwarancji że zawór jest szczelny i nie puszcza spalin do dolotu Tak się nie dogadamy. Jak masz grypę to idziesz do lekarza czy tylko zaklejasz dziurki od nosa guma do żucia albo plastrem żeby nie ciekły gluty? Zaślepienie egr tutaj nie pomoże bo problem leży najprawdopodobniej w układzie zasilania, a usterki bez komputera serwisowego się nie znajdzie. Wystarczy, że kąt wtrysku jest przestawiony o kilka stopni albo przyciera się nastawnik kąta wtrysku i już będą problemy, a tego na oko się nie zmierzy. Jeśli sie dobrze czujesz w tej medycznej metaforze, to grypa grypą a zaślepienie EGR'u szczepionką na całe życie. Teraz rozumiesz? EOT, pozdrawiam
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Srebrny klasyczny jak dla mnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b5 elektryka klimatyzacji. Pomocy!
Dokładnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Zdjęcia słabe, na szybko zrobiłem ale jest dokładnie tak jak piszesz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zaślepienie egr w AFB
Specjalista od 2.5 ujeżdżający 1.9 tdi jak widzę... Jeżeli mówię, że: 1. Zaślepienie egr-u jest bez sensu (już nawet nie chodzi o 2.5 tylko ogólnie) 2. Objawy typu randomowo twarda praca silnika na obrotach i chwilowy muł w granicach 1800-2000 obrotów to nie dlatego, że coś mi się wydaje, tylko dlatego, że przechodziłem takie historie i chcę człowiekowi pomóc żeby znalazł usterkę zanim coś się rozleci. Jakie ma znaczenie czym jeżdże? Ja chce chłopakowi pomóc a nie wysyłać do specjalisty jak wy. Zaślepienie EGR w teorii nie ma sensu żadnego, a w praktyce w 15+ letnich autach tego typu gadźety powodują problemy. Mam w garażu dwa EGR'y wyjęte z 2.5 tdi i mimo że to konstrukcja prosta jak budowa cepa w porównaniu do 1.9 to oba są zarypane syfem i nie szczelne. Nie twierdze że autorowi wątku zaślepienie pomoże na te objawy, ale na pewno nie zaszkodzi w żadnym stopniu, a może nawet zaoszczędzi problemów w przyszłości. Widzę, że pojęcia nie masz jak EGR w środku wygląda. Zaślepienie wężyka powoduje że on poprostu nie działa. Nie ma natomiast żadnej gwarancji że zawór jest szczelny i nie puszcza spalin do dolotu
-
A4 b5 elektryka klimatyzacji. Pomocy!
- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Kolor alu zostaje na następny sezon? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [BRD AVF] SWAP na AVF z VW
Dobrze wiedzieć, że temat juz rozpracowany- Zaślepienie egr w AFB
O czym wy mowicie... co mu zaszkodzi ze zaslepi sobie EGR? Wróżbitów to najwięcej sie znajdzie tu na forum widzę Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka - [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa