Treść opublikowana przez misiek95
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Nawet ich nie włożyłem do auta, efekt mi sie nie spodobał. Jeżeli kiedyś wpadną jakieś dekory inne, to będzie to prawdziwy carbon własnoręcznie wykonany- a na to chwilowo nie mam czasu
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
no drogo, 220zł kupiona za 50zł
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
No bezpieczniej będzie sprawdzić ciśnienie oleju- a nie jego poziom Najprawdopodobniej czujnik. A komunikat wyskakuje przy 2k rpm- bo wtedy wykonywany jest pomiar. Na wolnych nie mierzy Wtyczki albo kabelka nie uszkodziłeś?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Gdyby kogoś interesowało, co sie z autem dzieje, to... jeździ. Nawoskowane i zakamuflowane warstwą maskującą Dostało pare nowych fantów: -Kompletne hamulce tył: tarcze, klocki, łożyska, regeneracje zacisków -Przegub prawy -4 nowe świece żarowe -Prawa poduszka silnika Staram się też na bieżąco ogarniać wszystkie pierdółki typu żaróweczki, zapraweczki, oleje, filtry żeby wszystko działało jak należy i działa Zmieniłem wzmacniacz blaupunkta 4x75w na rainbow beat 4 4x100w i widze znaczną poprawe jeżeli chodzi o jakość i moc- a chodzi mi po głowie jeszcze wymiana garnków z przodu na coś ciekawszego Sprzedałem też grill s4, wpadł normalny polift w ładnym stanie
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
Uszczelniacz wału wymienisz bez problemu- wystarczy Ci klucz 10 nasadka. Ostrożnie żeby nic nie skaleczyć Jeżeli chodzi o łożysko to nie wymieniałem w awx ani pochodnych... ale wydaje mi sie że że powinien sie przydać patent z nałożeniem w otwór smaru, dopasowaniem wałka ze skrzyni i puknięcie młotkiem, żeby ściśnięty smar wypchał łożysko. Kojarzysz?
-
Radio symphony 2din jak podpiąć wzmacniacz ?
Są gotowe przejściówki do wyciągnięcia chinch x4 i remote z radia i taką opcję ci polecam. Tylne drzwi zostaw w spokoju. Włóż głośniki do przodu 13cm lub 16, sub do bagażnika i podepnij pod 4 kanałowy wzmacniacz. Jeżeli koniecznie chcesz żeby coś tam z tyłu brzęczało to włóż ori 16 dwudrozne przykrecone do tapicerki i zasil przodem z radia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
Wydaje mi się że nie widziałem pompy vacuum, która miała by totalnie sucho w kroccu i tym grubym wężu. Ale to też nie dowód ze to normalne.. ja bym zostawił, to nie jest źródło problemu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
Uszczelka vacuum to raz, okolice egr to dwa, zdeformowana pokrywa zaworów to trzy. Zdjął bym też dwumas i zajrzał na uszczelniacz wału. Te rzeczy do sprawdzenia. Przy okazji luz króćca podciśnienia vacuum pompy. Do wymiany jak dla mnie tarcza + docisk(możliwa deformacja od wysokiej temperatury.
-
Mercedes 124 coupe
3.0 M103 Szczerze mówiąc to nawet nie wiem... na oko tarcza poniżej 300mm, wentylowana
-
Wymiana pompy oleju.
Myśle, że problem leży w świecach żarowych. Mówisz, że wszystkie sprawne... ale świece w zależności od wieku i od producenta mogą mieć różne czasy grzania, osiągać różne temperatury. Wymień wszystkie 4 sztuki na nowe, to będziesz mógł powiedzieć, że to nie kwestia świec
-
A6 c5 Kołyska z A4 1.9
A po co tak właściwie chcesz zmieniać sanki?. Różnica jest przedewszystkim taka że niektóre mają 1 pare otworów na wahacze a niektóre 2 pary. Druga sprawa to czy mają z obu stron miejsca na poduchy skrzyni ale to już zależy od tego jaka w aucie była skrzynia biegów
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Artur co do FMIC z C5 to mam taki na stanie i po przymiarkach słabo to widze. Trzeba by przespawać plastikowe króćce żeby były na tej samej wyokości, bo jeden celuje prosto w lampe.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jeżeli chodzi o PB S-6C to mam taki zestaw już ze 2 lata zamontowany. Wtedy kosztował mnie nowy 150zł i to jak dla mnie była górna granica... 250zł zdecydowanie bym nie dał. Jakoś gra, ale generalnie rozglądam się za czymś ciekawszym. Największą jego zaletą jest to, że wchodzi bez większych problemów bo ma niewielką głębokość montażową.
-
Uwalona masa na wyjściu liniowym Symphony
Witam. Mam problem z brakiem masy na wyjściu liniowym radia Symphony I w a4 b5. Ktoś miał taki przypadek? Jest w nim jakiś bezpiecznik czy będzie to poważniejsza naprawa? Pozdrawiam, Michał
-
Rezanie bixenonu
Zdecydowanie polecam Vertexy 4300. Porównywałem na żywo z Philipsami, z osramami i różnicy nie ma. Jeżdżę na nich rok Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przepustnica wydechu
Dużo dałeś za nią? pokażesz foto?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ale wysokość świateł to źle masz ustawioną. Oba na tej samej powinny być Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
No właśnie miałem pytać co tam działasz btw. mój czujnik abs z mostu zaczął mierzyć jak wypłukałem porządnie most z opiłków. Ale za to luz na wałku atakującym mam taki, że moge nim obracać o 90 stopni Więc szukam całego dyfra 3.06 ze szperą Ostatnio wyjąłem dyfer, żeby sprawdzić co tak stuka. Po zdjęciu dekla zobaczyłem coś takiego: Jako że obecnie ciężko znaleźć sprawny dyfer 3.06 z ASD, kupiłem za 3 stówki 3.46 asd z w201. Kosz okazał się inny, po za róznicą widoczną na zdjęciu miał LSD 40%, a mój stary nie. Znalazłem tokarza, który dopasował mi kosz 3.46 pod wymiar 3.06. Różnica max 0.02mm. Później przykręciłem do niego wieniec z 3.06 i można było składać klocki w całość. Przy okazji wymieniłem tłumik drgań skrętnych przedni i podpore wału z łożyskiem Po remoncie zrobiłem z 500km i jak na razie wszystko hula. Most nie wyje, nie ma żadnego luzu
-
[B5 AML] '01 V6 Black Avant | Recaro | Bose | K&W | 18"
troche niemiec podłubał przy niej ładna nawet wycieraczki z pastucha ma
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
sadza odmładza
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
3.0 brzmi konkretnie, ale to c5 mnie zmiotło z fotela
-
Błotniki przód poliftowe do przedlifta
masz racje, wydaje Ci sie. bzdura kompletna
-
AVG + mod na 130 vs AWX/AVS
nie, nie będzie jechał jak awx/avf PD będzie miało mocniejszy dół robić może i będzie, ale duuużo przyjemniej jeździ sie seryjnym awxem.
-
Mercedes 124 coupe
Zakułem nowe węże do chłodnicy oleju skrzyni Do wymiany poszły dwie rolki paska, oba łożyska alternatora+ wymiana szczotek regulatora no i pasek. Uzupełniłem olej w wiskozie. Z kwestii wizualnych wjechały pomarańczki Hella. Na czas renowacji alusów 17" kupiłem za 250zł całkiem ładne 8lochy 15" z oponkami zima
-
Giełda Dolnośląska
Sprzedam grill s4 b5. 798402133 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka 230zł Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka