Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Ja zalecam ostrożność- nową też można złamać. Dobrze jest podgrzać dół opalarką, żeby sie zrobił miękki. Wchodzi jak złoto, bez siłowania
  2. Krecilem wałem i robiłem te zamknięte
  3. Zalalem rozpuszczalnikiem, podpaliłem a później sprężone powietrze
  4. Od przekładki minął miesiąc, auto jeździ ogarnąłem pare pierdół. Grubsze rzeczy muszą czekać. Hebel 312 został mi po b5 to sobie włożyłem. Malowanie zacisków musi poczekać Wypalanie z sadzy z kolektora i czyszczenie kanałów w głowicy. Naprawiłem kabelki w przelotce, przewód spryskiwacza i na końcu serwis wycieraczki
  5. mam taką używke jak byś chciał
  6. Ja jestem po swapie i takie informacje jak dobierz sobie po VIN nic mi nie dają. Taką mam wlozoną jak wrzuciłem zdjęcia. To prawidłowa dla 1.9 manual 5b? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Czyli to jest zielona?
  8. Map sensor podmień z kimś. Miałem taki przypadek, objawy dokładnie te same. Pokazywał śmieci i auto jechało albo nie jechało
  9. jakiś awx avf po 04r? ktokolwiek
  10. Tez chciał bym to ustalić. Dziś jadę do chłopaków w motoryzacyjnym może oni mi to ogarną w jakimś katalogu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja widziałem ktoś w Polsce robił ale to jakiś wyspawany custom Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Wszystkie na pompowtryskach mają klapę, a w poprzeczniakach też niektóre VP. Różnica jest duża przy gaszeniu. Komfort to jedno a zabezpieczenie przed rozbiegnięciem diesla to drugie
  13. a czemu chcesz egr wywalić całkiem? nie szkoda klapy gaszącej?
  14. Dzięki, poszło. Z tym że młotkiem gumowym to można sobie pukać i pukać
  15. Żadnego problemu nie ma żeby złapać śruby i nakrętki kluczem. Bez znaczenia z której strony włoży się śruby
  16. No później możesz szlifować szpachlowac robić co ci się podoba. Szpachla jest do wyrównania powierzchni Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Co za różnica jak je ustawisz wstępnie jak później luzujesz i dokrecasz na kołach? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Jeżeli uderzyłeś spodem o krawężnik to może nie wydechem, a poduszką skrzyni biegów. Od tego bym zaczął szukanie problemu
  19. Jaki to materiał, wiesz? Jeżel tylko jest taka możliwość to pospawaj to. Takich rzeczy nie robi sie szpachlą
  20. Sposób dobry ale nigdy nie wiesz czy ktoś kto wcześniej grzebał w zawieszeniu dokręcił wahacze tak jak powinny być. Zrób jak chłopaki radzą - dokręć na kołach
  21. Panowie czy ktoś z was wie jak rozmontować przegub wewnętrzny? W starszych autach zdejmowało się jednego segera i wszystko sie ładnie rozkładało a tutaj nie widze jak sie zabrać za wymiane, wygląda to tak jak by był zgrzany dekiel z tyłu na stałe
  22. Odpowiem sobie sam: winowajca to oczywiście przelotka gumowa między budą a klapą tylną. Złamany przewodzik polutowany, przewód spryskiwacza też miał dość więc trzeba było dosztukować kawałek. Wycieraczka rozebrana oringi wymienione, wszystko przesmarowane uszczelnione. Mam nadzieje, że problem prędko nie powróci
  23. Mam teraz w awx poduszki z ajm. Są inne ale pasują zamiennie i spisują się dobrze Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. jakoś tam odczuje i samochód i kierowca ale to nie wielka różnica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.