Treść opublikowana przez misiek95
-
[B6 AWX] Turbina zassała olej z silnika
Sprawdź droznosc rurki doprowadzacej i odprowadzajacej olej z turbiny. Możesz też zmierzyć jakie jest tam ciśnienie oleju, ale osobiście nie robiłem tego i nie wiem jakie powinno być. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Wygięta gruszka EGR i luzik
Jak masz ta blachę pod kątem to sobie ja wygnij, wtedy będzie prosto jak egr bardzo nie cieknie to nie szukaj problemu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Brak samopoziomowania bixenon
Rozbieralem oba. Żadnej wilgoci luty poprawilem na wszelki wypadek. W blokach pomiarowych oba pokazują prawidłowe wartości bo sprawdzałem podnosząc auto na podnosniku. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Brak samopoziomowania bixenon
kupiłem drugi sterownik, żadnej różnicy. Po pierwszym odpaleniu nie pojawił się błąd, ale później wrócił. Po każdym przekręceniu zapłonu i po usunięciu błędu braku regulacji, lampy jadą w dół i zaczyna silniczek hałasować a później już zero reakcji.
-
Brak samopoziomowania bixenon
silniczki sprawdziłem u kolegi podobnym urządzeniem- niestety okazały się sprawne. Nie bardzo wiem co dalej sprawdzać
-
Brak samopoziomowania bixenon
Czyli ten silniczek działa prawidłowo? Za każdym razem po przekręceniu zapłonu słysze jak te silniczki warczą a wydaje mi się że powinny po cichu robić ruch środek-góra-dół-środek prawda?
-
Brak samopoziomowania bixenon
Przeskakuje w nim jakaś zebatka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Brak samopoziomowania bixenon
Co myślicie, chyba szukam nowych silniczków nie?
-
Brak samopoziomowania bixenon
Próbowałem, nic nie pomogło. Jutro wywalam lampy na stół, rozbiore je i zobacze co tam się dzieje
-
zębatka regulacji bixenon
możliwe, że ja też będę potrzebował
-
Audi a4 B7 PROBLEM z wycieraczkom i podgrzewaniem tylnej szyby
Prawy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 B7 PROBLEM z wycieraczkom i podgrzewaniem tylnej szyby
Złamane kable w przelotce gumowej do klapy. Przerabialem temat niedawno Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Brak samopoziomowania bixenon
Świecą dobrze będąc w pozycji "zero" i sama soczewka w lampie wygląda na wypoziomowaną względem lampy, nie jest w skrajnym położeniu. Wieczorem spróbuję pokrecic mimo to Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Brak samopoziomowania bixenon
Cześć. Przeszukałem wszystkie tematy na forum dotyczące braku możliwości adaptacji położenia xenonu ale nie spotkałem takiego problemu jak mój. Po każdym przekręceniu zapłonu soczewki jadą na maxa w dół i zaczyna coś przeskakiwać w obu- jakby zębatka albo jakiś ogranicznik i wracają do góry. Po podłączniu vaga błąd braku adaptacji 01539. Czujniki przód i tył rozbierałem, sprawdziłem każdą ścieżke i poskładałem jak powinny być. Na vagu w blokach pomiarowych ładnie pokazują w procentach położenie auta- sprawdzałem na podnośniku. Przy użyciu testów wykonawczych 003, ani przy próbie nastaw podstawowych silniczki w lampach się nie ruszają. Wszystkie warunki spełnione, światła wyłączone, hamulec ręczny zwolniony Ktoś ma pomysł jak się do tego zabrać? Bo ja już kilka godzin spędziłem i nie mam za bardzo pomysłu.
-
B7 Avant AWX Quattro
Czujnik zderzeniowy. Może występował tylko w komplecie z kurtynami?
-
[B6 ALL TDI] Walka z wyciekami w 1.9tdi ... ?
To nic że nie dłubałeś, zdejmij dekiel i to uszczelnij. Na prawde chcesz kupić kolejny raz w ciemno uszczelke vacuum? ludzie..
-
[B6 ALL TDI] Walka z wyciekami w 1.9tdi ... ?
Źle kombinujecie. Ten wyciek wygląda mi tak, jak by ktoś wyciagał wałek i ostatniej "stopki" wałka w której siedzi panewka nie posmarował specjalnym silikonem. Proponuje odkręcić najbliższe vaccum pompy mocowanie wałka i poprawić babola Jak nie wiecie o czym mowa polecam znaleźć na youtube filmy użytkownika "marewel" z wymiany wałka- on tam ładnie pokazuje i objaśnia. Ja nie mam czasu szukać. Powodzenia w uszczelnianiu
-
Modyfikacja lamp A4 B7 (malowanie, LED, biały kier.) Warszawa i okolice
Chodzi mi o to czy w lampach typu bixenon w b7 zostało zastosowane jakieś wadliwe uszczelnienie które ulega rozkładowi? Z samym ponownym uszczelnieniem sobie poradzę tylko pytanie czy warto rozklejac lampę czy szukać powodu parowania w innym miejscu. A masz może zdjęcie jak wygląda lampa po pomalowaniu tego elementu? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czyszczenie parownika klimatyzacji
Wytnij dziure pomiędzy wiatrakiem a parownikiem na tyle dużą, żeby wsadzić tam rękę i parownik dokładnie wyszorować. Później izopropalnol, jakiś odświeżacz i będzie dopiero dobrze. Przez kratki czy przez filtr to możesz psikać i psikać ale to nie da zupełnie nic. Też miałem problem i juz nie mam :))
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Wcisne do AWX'a gtb17 zrobione pod poprzeczniaka?
-
Modyfikacja lamp A4 B7 (malowanie, LED, biały kier.) Warszawa i okolice
Cześć! Czytałem gdzieś, że w lampach bixenonowych zastosowano jakieś słabe uszczelnienie, przez które lampa może parować. Prawda to? Pokaże mi ktoś który element malujecie w lampie i jaki to daje efekt? Jestem nowy w tematyce b7
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
No to albo chcesz to zrobić dobrze albo nie chcesz. Słuszna metoda to podpięcie bezpośrednio. Lanie do baku to polsrodki. Może to faktycznie przyspieszyć zapchanie filtra ale to raczej w niewielkim stopniu. Bardziej martwił bym się tym że to wywalenie kasy w błoto Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ciężko jest zbudować drzwi w b5 ale da się to zrobić. Najlepiej Alu blacha. Pod głośnik ja daje taśmę izolacyjną parciana kilka warstw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Na zbiorniczku napisane wyraźnie ze minerał. Wymiana z płukaniem przeprowadzona tak jak zawsze. Do nowej pompy zalalem febiego 6162 jak do poprzedniego auta i wszystko było i będzie w porządku. Możliwe ze zbieg okoliczności ale ja już więcej wynalazków nie używam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
W audi a4 b7 servotronic po wymianie płynu na LHM po miesiącu pompa się rozsypala Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka