Treść opublikowana przez misiek95
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Dużo osób mnie pyta czy zapach wrócił. Nie wrócił. Do dziś z nawiewow pachnie kwiatuszkami Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Fajny remoncik teraz auto będzie służyło długie lata! Podoba mi się takie podejście. Wszyscy patrzą tylko żeby kupić, zakatować i sprzedać dalej.
-
B7 Avant AWX Quattro
Do chipsa już przywykłem, kombinuje nad fmicem i jakimś GTB tarcza kevlar czeka na założenie. Znalazłem chwile żeby ogarnąć lakier, bo już nie mogłem patrzeć na niego. Korekta szybka, cięcie futrem, koło 20h pracy. Oryginalny lakier stawiał duży opór. Przy okazji ogarnąłem zagnieciony róg maski. Defekt na tyle mały, że nie zdecydowałem się malować całego elementu. Wyszło bardzo dobrze, jak na pierwsze w życiu cieniowanie. Nie do znalezienia jak sie nie wie co było robione. Pogoda niestety nie sprzyja dobrym zdjęciom.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Z tymi oringami na wężach nie głupie- spróbuje też jak będę miał chwile. Nie sądzę żeby to miało jakiekolwiek znaczenie z technicznego punktu widzenia, ale wizualne ma Kolega kiedyś owijał to miejsce taśmą izolacyjną- też jakoś tam usztywniało to złącze.
-
[SWAP B6/B7] AWX w miejsce BRB/BKE
Jeżeli chodzi o padnięty słupek to tak. Gdybym miał szukać słupka do auta w którym nie planuje żadnych tuningów to szukał bym czegokolwiek ze zdrowym wałkiem. AWX AVF BRB BKE ARL ASZ jeden grzyb. Jak dla mnie to osprzęt w tych nowszych jest piętą achillesową i od razu automatycznie założyłem że o to chodzi autorowi tematu. Za dużo sie napatrzyłem na rozwalone egry, dpfy i inne śmieci.. Ale faktycznie, mogło mu chodzić o słupek Gdybym miał w aucie BRB lub BKE to nawet przełożył bym osprzęt i ecu awx/avf, zostawiając słupek BRB/BKE- gdyby był zdrowy. Tyle ode mnie
-
Pompowtryskiwacze AWX
tak, najszybciej jest zdjąć pokrywe i odczytać numery oznaczeń jest więcej, niektóre są zamienne a inne nie
-
[SWAP B6/B7] AWX w miejsce BRB/BKE
Nie ma sensu tego stawiać na edc16. Edc15 jest mniej problemowe pod względem osprzętu, dpfu, egru, klapy gaszacej itd. A przelutowanie kostek to parę godzin roboty Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[SWAP B6/B7] AWX w miejsce BRB/BKE
Ja Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Amortyzatory a4 b6 avant
Spróbował bym KYB. Nie wiem czy są przystosowane do pracy z -30, ale jeżeli jakaś marka sobie z tym poradzi- to właśnie KYB Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z przednim zawieszeniem 1BE
Może tak być, on ma skrócony skok. Ale jeżeli przez jakiś czas było dobrze, to ja bym jednak postawił na jakieś luzy na wahaczach. To skomplikowane zawieszenie i trzeba troche doswiadczenia żeby je zdiagnozować.
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Pod spodem jest taka rynienka cieniutka przynitowana. Jak ja wygniesz to nowa uszczelka tez będzie odstawac. Ostrożnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wyrzuć go w programie. To chwila roboty i chyba najlepsza opcja Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
hamulce do B7
Kumam. Dzięki;) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
hamulce do B7
mowa o 320 które siedzą przykładowo w 2.0 tfsi? Dev nie masz może jakiejś fotki? czym to zbierasz kamieniem szlifierskim?
-
Naprawa rurki klimatyzacji w A4 B6 2.5TDI
mam taką używke gdybyś chciał..
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Dobry kierunek. Program bez turbo awx to bezsens w ajm
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
gwiżdże jak zły. Ewidentnie masz gdzies nieszczelny dolot lub podciśnienia. Przychodzi mi jeszcze do głowy ten katalizator, wyrzuć go. Nawet jeżeli miało by to nie pomóc, to oszczędzi Ci nerwów w przyszłości. Wrzucałeś na górze logi- ja nie znam się na tyle żeby je jednoznacznie zinterpretować, ale z doświadczenia moge Ci powiedzieć że takie jazdy potrafi robić przepływomierz.
-
Alternator 1.9 tdi 90A czy moge podmienic na inny ?
bez problemów
-
Skrzynia biegów 5 do avf?
W sumie wątpie, żeby która kolwiek piątka miała dłuższy ostatni bieg. Poszukaj sobie rozpiski przełożeń skrzyń z b6 gdzieś w necie. Pewnie najdłuższa będzie 2.5tdi
-
Skrzynia biegów 5 do avf?
Jeżeli chodzi o auto z opisu i chcesz przejść z multi na 5b to nie ma żadnego problemu. Jeżeli z 6b na 5b to sprzęgło kompletne, rozrusznik, podpora turbiny i wybierak... to tak na szybko
-
A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi
Dużo dymu było? Pytam bo mam właśnie AR'ki i tak sie zastanawiam...
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
spoko, adres na który możesz mi przesłać browara, podrzucam na PW
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
Nie mam czasu nic zaznaczać, belka jest przykręcona śrubami do podwozia i jest na nich pewien zakres regulacji. Jak ktoś mówi inaczej to nigdy chyba nie był pod swoim samochodem. Roboty jest tyle co ze zmianą koła na zapasowe- ale nie zrozum mnie źle, do regulacji belki nie musisz zdjemować nawet kół. I powtarzam- zakładamy wciąż, że belke masz prostą. Jeżeli jest krzywa to może nie przynieść skutku
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
jak?
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
Jestem pewny. Potrzebujesz jeszcze mechaniczno-kinetyczny generator momentu obrotowego z naprowadzaniem trzonkowym o działaniu impulsacyjno-punktowym, czyli inaczej młotek