Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Konkretna fura 10 lat temu miałem okazje do takiego wsiąść i poogladać, to czułem się jak w kosciele. Miał jakieś pseudo marmurowe wykończenia wnętrza. Wtedy to było nowe auto, robiło mega wrażenie. Pamiętam te nawiewy boczne ustawiane przy pomocy przycisków- bajer Kuzyn jeździ nim do dziś, 10 lat w jednych rękach. Powodzenia w użytkowaniu- podobno koszty potrafią dać w kość.
  2. a nie wiesz który element przesłony zawodzi? to cewka robi takie problemy, czy mechanicznie któraś część?
  3. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Wymieniłem uszczelnienia w pompie wspomagania. Wszystko udało się dostać na miejscu. Ciekawe urządzenie, pompa łopatkowa i tłokowa w jednym korpusie. Przy okazji wyeliminowałem piszczący pasek wielorowkowy. Rozruszałem śrube napinającą i wstawiłem nowy tłumik drgań.
  4. Pedał gazu to już kosmetyka, możesz w razie czego nawet sam potencjometr przełożyć. Ważne ze odpalił Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Inne, ale to też zależy od rocznika c5. Ogólnie lutowanie Cię nie minie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. To jeszcze nie znaczy ze wszystko tam działa jak powinno BTW afn avg w C5 sobie nie radzi zupełnie... ma za mało momentu na dole i jazda jest męcząca, nawet po chipie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Śmietnik taki, że szkoda gadać. Po miesiącu obie padły. Szkoda pieniędzy, nerwów a nawet tych 3 minut na montaż
  8. Pas przedni jest taki sam. Inna jest chłodnica, rura dolotu na dole. Wiatrak w ostateczności możesz podłączyć przez opornice i jakiś czujnik temperatury dodatkowy. Nie jestem pewien czy klimatronic dogada się z tym sterownikiem i pompa ABS.. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Dobrze by było gdybyś miał sterownik obsługujący Can, z Passata. Do rozwiązania tez problem z sterowaniem wiatrakami no i pompka paliwa w zbiorniku Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. ten kabelek ze zdjęcia ogarnia immo off?
  11. Ja będę niedługo zmieniał z przodu Tweetery na HS 25 PLUS i zwrotnice na FWX+. A do obecnych dokupie jakieś midbasy i chyba w tylne drzwi wrzuce A Ty masz jakiś plan na tylne drzwi?
  12. I jak gra? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. podkładka metalowa ma kluczowe znaczenie Wyjmij kolego swoją pompkę z gumką i dołóż sobie podkładkę wielkości gumki. Przy wkładaniu będziesz czuł, czy guma jest dociśnięta z odpowiednim oporem.
  14. Chyba kolego troche mylisz pompe hamulcową z pompą sprzęgła. Pompę sprzęgła wyciąga się w kierunku wnętrza samochodu. Od strony grodzi silnika musisz odpiąć zasilanie płynem ze zbiorniczka oraz przewód do wysprzęglika. Pompę hamulcową wyciągasz w kierunku silnika
  15. Ja kombinowałem tak jak Ty, ale też mnie kolega zaraził tą marką i poradził kilka rzeczy. Podstawą jest dobry przód. Jak masz kupić 2 zestawy mx165 na przód i tył, to naprawdę lepszą opcją jest kupić coś dobrego na przód i dobrze wygłuszyć drzwi- taki jest pierwszy krok. W następnym dokupił bym wzmacniacz. Ja używam m80.4 i szczerze Ci powiem, że nie słuchałem nic z niższej półki od tej firmy. Ten wzmacniacz jest optymalny. Później dokup sobie suba. M10,R10, wolnostojący czy też zabudowany- wedle uznania. Na koniec jak uznasz że musisz mieć koniecznie te głośniki z tyłu, to sobie je włóż- ale musisz mieć świadomość że na tym skorzysta jedynie pasażer z tyłu. Ja mam tył całkowicie odłączony aktualnie. Myślałem żeby wrzucić tam jakieś MX, żeby pasażerowie z tyłu słyszeli czego słucham, ale zostawiam to na kiedyś. Ten głośnik centralny to może Ci co najwyżej zepsuć scene, odłącz go i zapomnij o nim Mx to taka najniższa opcja- mam je w tylnej półce w mercedesie. Grają głośno, ale seria M to już klasa wyżej i każdy usłyszy różnicę. R165 nie miałem okazji posłuchać. Przewineło się przez moje ręce kilka modeli X165. Od starych żółtych, do najnowszych X165 EM EVO które mam w aucie. Ten głośnik nawet jak sie go weźmie w ręke, to robi mega wrażenie,a co dopiero efekt pod dobrym wzmacniaczem i w dobrych drzwiach:) I na koniec Ci poradze, że jak nie chcesz wydać dużo to szukaj tak jak ja używek
  16. misiek95 odpowiedział(a) na Quero temat w Audi A4 B5
    Raczej bym się nie sugerował tym, czy jest produkcji rumuńskiej czy włoskiej. Widziałem rozpadnięte włoskie garetty, a sam miałem rumuńską w ajmie, teraz w awxie mam rumuńską z BLB. Patrz żeby była świeża rocznikiem i miała niewielki luz poprzeczny, wzdłużny zerowy. Geometria też powinna leciutko chodzić. Reszty nie jesteś w stanie sprawdzić
  17. misiek95 odpowiedział(a) na Quero temat w Audi A4 B5
    Dolot i spływ oleju pasuje, wydech pasuje, połączenie z kolektorem jest takie same. Potrzebna Ci redukcja jeżeli chcesz użyć swojego węża, lub cały wąż z AWX. Sprężarki nie kupuj regenerowanej, tylko dobrą używkę. Najlepiej szukaj z jakiegoś 2.0- BPW, BLB. Są takie same, a znacznie młodsze.
  18. Tutaj zajrzyj. Kilka zdjęć tylko jest, ale widać co i jak.
  19. a no na tym że bieżnia na wałku sprzęgłowym dla łożyska igiełkowego bez dystansu jest przesunieta do wału korbowego i przez zwężenie na wałku do łożyska dostaje się pył ze sprzęgła bo gumki uszczelniające na łożysku nie maja styczności z wałkiem czyli można powiedzieć że bieznia wałka pracuje tylko na jego połowie nie po całej powierzchni wałek sprzęgłowy skrzyni 5b jest prawie na równi z dzwonem a wałek skrzyni 6b wystaje poza dzwon skrzyni te 5,5mm grubości dystansu robi "niezauważalne" różnice pomiędzy AVF a AWX [emoji4] można wcisnąć głębiej łozysko w wał korbowy (tzn do oporu) ale kto by się tym przejmował Czyli jak rozumiem wał silnika niczym się nie różni. Wałek sprzeglowy w 6b dostosowany jest poprostu do większego osadzenia skrzyni od silnika, tak? A gdzie się znajduje ta gumka chroniąca łożysko igielkowe, bo nie kojarzę..
  20. Przekladalem ta otuline z Passata do siebie. Nic to nie daje. Jedynie chłodnica egru, lub 3 świece żarowe w kroccu za silnikiem dają jakiś tam efekt Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Kupiłem używki, komplet poniżej 1500zl mnie wyszedł. Ja odpuszczam, widzę ze masz swój pomysł na audio w samochodzie i nic tu po mnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. Na czym polega ta pułapka? Bo chyba nie zrozumiałem o co chodzi
  23. Zamiast ładować 4 hertze, włóż dobry przód z auiosystemu. Ja mam z przodu x165 Evo, wzmacniacz m80.4 i subwoofer audiosystem r10 w zabudowie w boczku. Upalam ten zestaw juz któryś miesiąc i ciągle się zachwycam. Zajrzyj do mojego tematu o b7.. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. Można, tylko po co? Bardziej ci się przyda w tym podłokietniku paczka gum do żucia, niż to kopyto do telefonu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. To właśnie do tego telefonu z podłokietnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.