Treść opublikowana przez misiek95
-
Mercedes 124 coupe
W e34 udało mi się ogarnąć blacharke- nowe progi, błotniki, pas przedni, fragmenty podłogi. Wstawiłem też piękne wnętrze w czarnej skórze z drewnem. Zostało mi malowanie 3,4 elementów za które o tej porze roku nie mam co sie zabierać, no i kilka mechanicznych rzeczy jak wymiana przewodów paliwowych, hamulcowych, któraś cewka po rozgrzaniu daje ciała... Nie ma jeszcze co pokazywać. Jak auto będzie całe i sprawne- założe temat.
-
Wymiana silnika z BLB na ???????
Teraz jeżdże ośką po chipie, b6 quattro po chipie też jeździłem jakiś czas. W pełni świadoma skutków decyzja, mi odpowiada takie zestawienie w 100 procentach
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
naprawde zadbany samochód testowałeś masaże tylnej kanapy?
-
Mercedes 124 coupe
Koniec z przykrywaniem plandeką. Jest dziupla dla mecenasa
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To pewnie nie czujnik oleju Ci dawał sygnały tylko wyłączony sterownik ABS, poniżej 10V się tak dzieje przy rozruchu ;p A pompe rozbierz i zajrzyj do środka. Ja nie wierze że silnik z wydajnym smarowaniem i dobrym olejem moze ulec takiej awarii
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Gdzie znajde takie zestawienie pomp? Jest jakaś tabelka do tego?
-
Wymiana silnika z BLB na ???????
ja mam wszystko postawione na EDC 15 z a4 b6, więc egr jest (a raczej go nie ma) z AWX
-
Wymiana silnika z BLB na ???????
Ja jeżdże AWX manual w B7, włożonym w miejsce multitronika BLB. Aktualnie kompletuje fanty i wkładam do tego napędy quattro i myślę że będę miał dobre auto na lata po chipie mam moc i moment takie jak BLB po chipie. BKE i te inne 115 bym wykluczył ze względu na problematyczny egr, klape gaszącą, no i często występowały z DPFem, więc kombinowanie.
-
Wymiana silnika z BLB na ???????
Wkładaj awx avf Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Myślałem że ten numer dotyczy mechanicznej częsci pompy, a sam sterownik jest inny. W takim razie zamienie pompe quattro b6 na quattro b7
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
A co Pan Tadek poleca?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Multutronic jest jak pies w rodzinie. Fajnie przyjemnie miło, ale w końcu zdechnie. Genialne rozwiązanie którego wadą jest niska trwałość. To chyba jedyny powód. Gdyby były trwałe, sam bym jeździł multi
-
Mrugające Xenony mimo wymiany na nowe
Wyślij przetwornice do sprawdzenia. One lubią robić takie cyrki. Jeszcze powiedz jakie żarniki kupiłeś?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Faktycznie były gdzieś podane numery VIN w których występował jaki system... zostawiam to na później, nie bede znowu trzepał całego tematu. Mam kolejne pytanie. Ktoś tu pisał że pompa abs z b6 i b7 jest inna. W moim dawcy (b6 2004) wystepuje pompa o numerze 8E0 614 517 A i dzięki allegro (niezbyt dobre źródło informacji) ustaliłem że ten sam numer występował w 2005 b7 2.0tdi. Ktoś może to potwierdzić lub obalić przy pomocy etki?
-
B7 Avant AWX Quattro
Myślę że problemu nie będzie. W b7 też był EDC16, a jest EDC15. Na pewno musi być sterownik silnika z a4 b6, żeby dobrze sterował wentylatorami.. no i najlepiej 2004, żeby nie miał wiskozy i sprężarke klimy po lewej stronie- taki udało mi się kupić
-
B7 Avant AWX Quattro
Napędy idą do mnie, a AVF chciał bym zapakować do jakiegoś a6 c6 zdjęcia jakieś zrobię... ale do montażu to jeszcze dużo czasu minie przypuszczam
-
B7 Avant AWX Quattro
Jak kupiłem auto to już ktoś przede mną właśnie w ten sposób kombinował i ona była już rozklejona i złożona na jakieś szczeliwo. Przypuszczam, że ktoś grzał opalarką i rozrywał to
-
B7 Avant AWX Quattro
Dawca organów
-
Giełda Dolnośląska
hehe, no niestety lewy zabrał jakiś Karol
-
Giełda Dolnośląska
Przykro mi lewy błotnik sprzedany
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
gdybyś miał wskaźnik ciśnienia oleju jak w mercedesach starych, to byś widział że coś się dzieje te "kontrolki" nie dostarczają żadnych informacji jak dla mnie.. btw przypuszczam, że jako pierwsza padła pompa oleju, innej opcji nie widze
-
Giełda Dolnośląska
Mam anglika całego na graty, zapraszam do odbioru osobistego- robie wtedy dobre ceny Kolor lz9w. Silnik napędy zostają u mnie. Rocznik 2004, plastiki poprawione jak w b7.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czy pływaki z b6 1.9 quattro 2004 będą pokazywać tak samo czy odwrotnie jak w moim b7 2.0tdi fwd 2005?
-
[TDI PD] Problem z pokrywą zaworów (odmą). Niedrożna odma i kopcenie.
To ze w dolcie jest olej to znany od wielu lat problem tych silników, wiec można powiedzieć, że to "normalne". Nawet najlepsza najnowsza pokrywa nie wyeliminuje tego. Poczytaj sobie o OCT. Ja byłem sceptycznie nastawiony ale z miesiąc temu sam coś takiego założyłem i widzę poprawę. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Dobranie dwumasy. Stara zdjęta
Może być uszczelka vacuum może być pokrywa zaworów a może być uszczelniacz wału. Obejrzyj dokładnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka