Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. No to bierz hx165 do przodu. Później jak uznasz że brakuje tyłu, dołożysz tył
  2. podsumowując: pic na wode(dosłownie)
  3. no jak oddzielnym paskiem jak widze że jest na pasek 6pk?
  4. bardzo konkretna firma i porządne gary ja aktualnie upalam x165 w przednich drzwiach, do tego sub r10 i wzmacniacz m80.4. Wszystko z tej samej firmy. Nie wiem jaki masz budżet ale napewno dobierzesz coś dla siebie. Robią głośniki od 300zł aż do hi endowych zestawów za grubą kase.
  5. Audio system z wysokiej serii x, hx i wyżej
  6. Pierwsze słysze... troche tego przerobiłem i nie widzialem takiego tworu. Mówimy o a4 b6 z silnikiem awx czy o jakimś passacie?
  7. misiek95 odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Kup oryginal może być używa. Nic nie warto kombinować
  8. Dwa razy zalałem i dwa razy pompa wyjebana po tygodniu
  9. Ta pokrywę sam zdjalem z dawcy i było suchutko. Wiec i u mnie musi być, nie widzę innej opcji [emoji14]
  10. Blok silnika awx nie jest taki jak ajm. Ajm atj mają niestety słabsze korby i nie wytrzymują przyrostu mocy. Główną wadą jest rozpadanie się popychaczy pompowtryskiwaczy i wtedy rozbijają one górna blokadę sprężyny- trzeba ja wymienić na te z awx lub innych nowszych. Z tego właśnie powodu silnik pracuje głośniej. Miałem to ogarnięte w swoim ajm i chodził tak samo jak nowsze konstrukcje. Argument o ilości postów na forum to poziom przedszkola... wiadomo że awx avf jest więcej wiec i problemy są częściej Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Dzięki mam też z dawcy te gumki razem z wiązką, coś wyrzeźbie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Panowie wiązka pompy paliwa i pływaka w FWD, po rozwinięciu z parcianej izolacji daje się przenieść z pod podłogi bagażnika pod kanape? Czy cięcie i lutowanie tylko? Wtyczka jest taka sama?
  13. Zacytuje sam siebie żeby dopisać ciąg dalszy. Dziś zaglądałem do OCT bo chyba troche zamarzł. Jedyne co się tam zebrało przez te kilka tysiecy kilometrów jazdy to kilka mililitrów oleju i troche więcej wody. Ja się tego pozbywam, liczyłem na inny efekt. Jak dla mnie pic na wodę fotomontaż Dobrze że nie wydałem więcej niż 5zł
  14. Ja dziś wymieniałem pokrywe i dałem w te miejsca kapke silikonu. Ale z tego co zauważyłem na pierwszy montaż nic tam nie było dawane i było szczelnie
  15. Nie wiem czy sie ze mną zgodzicie, ale uważam że sama uszczelka jest właściwie niezniszczalna. Powodem wycieków jest deformacja samej pokrywy. Wymiana uszczelki na nową pomaga na chwile, jeżeli pokrywa jest krzywa
  16. Do środka pękniętego wężyka wsadzałem wężyk sztywny od pneumatycznie otwieranych zamków z a4 b5, później na wcisk nagrzany zapalniczką ori wężyk spryskiwacza. Na koniec opaska termokurczliwa długości około 5cm i odpowiedniej średnicy. Nie ma opcji żeby puściło, naprawialem to ludziom kilka razy- żadnych reklamacji
  17. Kombi sedan bez różnicy. Turbo i non turbo będzie się różnił tą rurą pod pasem przednim która jest fragmentem dolotu. Możliwe że się da ją przełożyć.. Musisz sie dopytać bo tego akurat nie pamietam. Ale jeżeli ją też masz uszkodzoną- to nie, pas nie pasuje
  18. Wczoraj byłem po imprezie i sam nie wiem o co mi chodziło. Masz 100% racji Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. Kamil ale mi sie wydaje że gdyby już turbo miało być niedoszczelnione to raczej po stronie wydechowej a nie po obu stronach
  20. myśle ze poprostu zamarzło Ci paliwo
  21. Ja z regenerowanymi sprzęgłami nie mialem doczynienia... juz bym wolał kupić używany komplet. Mi objawy pasują do zaolejonej tarczy jeżeli po przypaleniu objaw znika. Skoro sie upierasz że jest sucho, to nic innego nie pozostaje jak reklamować usługe regeneracji.
  22. Jak to przypaleniu ustaje a później wraca to na moje ewidentnie olej Ci kapie na sprzęgło. Po czym wnioskujesz ze teraz nie jest zalane? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. Jakie masz te sprężyny HRa i jaki rozmiar opon? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. Albo masz usyfiony olejem docisk albo zdeformowany i łapie tylko częścią swojej powierzchni. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.