Treść opublikowana przez misiek95
-
Przekładka skrzyni multitronic na manual
dolnyśląsk, pisz PW
-
1.9 TDI AWX 17965
map sensor padnięty
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
dymił?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Moim zdaniem to nie jest takie proste. Odkąd zaczeły się moje problemy to zmacałem ze 20 B6 1.9tdi Luzy są w każdej. Wibracje występowały u mnie, mimo że miałem wewnętrzne przeguby w stanie lepszym od tych pozostałych 19 kompletów? Moim zdaniem, to że wymaca się luz na przegubie wewnętrznym nie zawsze kwalifikuje go do wymiany.
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
u mnie w 1.9 jakies 1800-2200 obrotów. W s4 b6 drgania 2500-5000
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Polecam produkty firmy SKF. Wkładałem ostatnio dwie nowe połośki SKF'a do S4 B6. Jakoś wykonania naprawde górna półka. luzów na przegubach ZERO- w odróżnieniu od tego co tam ktoś wcześniej pisał nt. nowych wewnętrznych.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
pakiet zrobił robote?
-
modul komfortu 8E0959433CP schemat
Jak migają kierunkowskazy to może alarm sie uruchamia? Sprawdźcie vagiem kodowania. Możliwe że wystarczy wykodować alarm, zakodować funkcje których brakuje i po sprawie.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Bierz, będzie dobrze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Regulacja ręcznego
Nie wiem co rozumiesz przez "trzyma" bo to zależy chyba gdzie auto postawisz ;d ale opór mam od samego dolu:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Regulacja ręcznego
Tak jest w instrukcji. Mi bardziej odpowiada działanie ręcznego bez tych podkladek, a jak u Ciebie? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Ja mieszkam w okolicy. Obejrzeć mogę ale wysyłki się nie podejmuje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Silnik z automatu do manuala
ale chodzi czy o długość, średnice czy co?
-
Odboje Eibach Pro-Kit
U mnie w motoryzacyjnym załatwili takie w ciągu kilku godzin i wiedzieli o co chodzi
-
Odboje Eibach Pro-Kit
Kup ori 1be/1bv
-
Silnik z automatu do manuala
Może być, że łożysko krótsze od tulejki. Nie ma problemu
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Ja kupię chińczyki i wymienie w nich diody na lepsze. Bo u mnie padły właśnie diody Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
zatarty wymiana nie pali
Po wymianie pompy oleju w 2.0tdi będzie wyskakiwala zawsze kontrolka przy pierwszym odpaleniu. Po drugim było by ok. To że odpalił i zgasł nie musi być związane i raczej nie jest z brakiem smarowania. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Dolne uszczelnienia PD
Po czym wnosisz że padają? Dałeś nowe śruby mocujące i dokreciles odpowiednim momentem? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Wygląda na to, że nie ma dobrego rozwiazania aktualnie na rynku :/ moje chińczyki za 39pln żyły miesiąc. Cena ori mnie odstrasza. Ktoś robi swoje moduły jeszcze? Tomnik? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Słychać popychacze nawet po wymianie -AJM
Już już jeżdżę pół roku;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Słychać popychacze nawet po wymianie -AJM
Moje szklanki też po wymianie grają przez kilka sekund po odpaleniu Nie bardzo mam pomysł dlaczego tak sie może dziać, ale teraz zmieniam olej z motula na valvo i zobaczymy czy coś sie zmieni
-
Para na przedniej szybie po ponownym uruchomieniu klimatyzacji
Zapach grzybach grzyba w b6/7 nie jest mi obcy, też z tym walczyłem. Wysusz dokladnie parownik, zdemontuj schowek, wytnij nożem dziure w kanale między parownikiem a wentylatorem- na tyle dużą żebyś mógł wsadzić tam rękę. A później dokładnie umyj parownik. Ja myłem mieszanką gorącej wody, kostki do zmywarki, płynu do mycia naczyń itd. Później wypłukałem wszystko wężem ogrodowym, wysuszyłem, a na koniec zlałem porządnie izopropanolem. Od roku mam spokój i neutralny zapach z klimy- bez względu czy parownik osusze czy nie
-
Para na przedniej szybie po ponownym uruchomieniu klimatyzacji
Osadzanie się wilgoci na parowniku, po wyłączeniu klimatyzacji to sprawa normalna i zgodna z wszedlkimi prawami termodynamiki. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to wyłączaj kompresor klimatyzacji chwile przed planowanym postojem i daj mu się w ten sposób osuszyć. Umyj też szybe jakimś anty-fogiem, to zjawisko będzie mniej uciążliwe.
-
B7 Avant AWX Quattro
Z przyzwyczajenia wrzucam na postimg. Trzymałem tam zdjęcia jeszcze długo przed tym jak forum dało taką możliwość