Treść opublikowana przez misiek95
-
B7 Avant AWX Quattro
postimg zmienił domene, poprawie linki jak będę miał chwilę
-
B7 Avant AWX Quattro
Co myślicie o takim kolorze na dokładce? tyle że z bezbarwnym w pełnym połysku
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Ja wiozlem avantem nawet dwie na raz ;p Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Szukam felg 17 - 18cali o nośności powyżej 875kg na sztukę. Ktoś coś?
A można zapytać do czego?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak dla mnie to dobrego dressingu nic nie przebije pod względem wyglądu we wnętrzu i osobiście nie spotkałem się z opinią, że wizualnie coś jest nie tak Z tym że idealnie czyste to akurat bym się spierał Co do łatwości aplikacji- racje masz absolutnie Chyba sie nie zrozumieliśmy. Próbowałem położyć qd na staary dressing i zrobił sie bałagan. Dressing miejscami zniknał i został matowy plastik. Tak jak mówisz, stary dressing tak czy tak trzeba zmyć apc przed aplikacją QD. A jak już miałbym poświęcić tyle czasu to położył bym dressing. To było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tym produktem- oddałem koledze
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Raczej nie chodziło o samą łatwość aplikacji, a całokształt. Nie testowałem na pewno wszystkich dressingów, ale QD akurat miałem okazje, kilka dni temu. Nie bardzo rozumiem po co jest ten produkt. Zdjął mi dressing z plastików i wyglądały po nim jak bym je przetarł szmatką z kurzu- bez czyszczenia i aplikacji dressingu. Jeżeli do jego użycia trzeba plastiki wszystkie wymyć ze starego dressingu- to ja jednak wole położyć coś co jest dressingiem. Co do CG- nie miałem okazji testować
-
Regulacja ręcznego
Regulacja napięcia linek wbrew obiegowej opinii nie jest automatyczna do końca. Trzeba w samym mechaniźmie wcisnąć odpowiedni "przycisk" dostępny pod tylną popielniczką. Przydatne po wymianie linek
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
U mnie tarcza z Maklandu również była w kawałkach (nawet przed montażem dzwoniłem pytać czy to normalne i kazał zakładać). Zwrócił jeszcze uwage zaraz po tym jak wysłałem mu tarcze- że docisk pewnie jest delikatnie stożkowy bo widać to po tarczy. Poszedł więc do tokarza. Ostatecznie do auta trafiła używana dwumasa, kevlar z maklandu i przetoczony oraz cofnięty docisk. Po montażu około 10 razy wcisnąłem pedał i wszystko sie poukładało. Żadnego szarpania nie mam i klei jak powinno (ale to tylko 380nm)
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
zrobiła robote ta felga
-
Wahacze stożki roznice
każde a4 b7 ma zwrotnice aluminiową, a wiec stożek mniejszy. Ten duży to a4 b5, passat b5 i audi a6 do pewnego rocznika które miały żeliwną zwrotnicę.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Na plastiki w by i b7 w moim odczuciu najlepiej nadaje się poorboys NL. Próbowałem kilku innych i wszystkie robiły problemy. A i sam NL musialem aplikować wieczorkiem w zimnym garazu. Jak temp zbliżała się do 20 stopni na dworze to już zaczynał się problem z wchlanianiem i pojawiały się smugi. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Ja próbowałem, żadnych problemów
-
B7 Avant AWX Quattro
Kupiłem najtańszy uchwyt magnetyczny z allegro z przeznaczeniem do zamontowania w kratke nawiewów i z niego wziąłem magnes i blaszke na telefon koszt około 20zł Przez 2 tygodnie mi sie jeszcze nie zdarzyło. A auto zawieszone dosyć twardo
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Dojade po wycięciu 100km na korekte programu? Ktoś próbował?
-
B7 Avant AWX Quattro
Szybki modzik ułatwiający życie magnes w uchwycie na telefon i blaszka przyklejona do telefonu.
-
B7 Avant AWX Quattro
Podkład epoxydowy, później szpachla w jakieś ubytki. Na to podkład akrylowy, baza i klar. Wszystko z pistoletu. Podkłady chyba firmy troton. Baza to mieszanka różnych pozostałości znalezionych w garazu. Klar nie pamiętam firmy Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja hak Westfalia
Tak, wtyczka być powinna ale pamiętam że ja u siebie jej nie miałem Jak nie będziesz miał to utnij kable i przedłuż do skrzynki bezpieczników pod nogi kierowcy plus a mase w bagażniku pod śrubę punktu masowego
-
Instalacja hak Westfalia
ta wtyczka to zasilanie tego przekaźnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Jak już pisałem to jest suma Wszystkich luzow. Dwumas, sprezyny w tarczy sprzęgła. Kilka rzeczy w skrzyni. Przegub wewnętrzny zewnętrzny, zawieszenie silnika i skrzynii a nawet zuzyte tuleje w bananach. W quattro dochodzi jeszcze torsen, 3 przeguby homokinetyczne na wale. Tylny mechanizm roznicowy i kolejne przeguby:) ja zalewam poduszke skrzyni szczeliwem i Jak nawet jakiś luz zostanie to nic nie będę szukal. Walka z wiatrakami Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Ja używałem tego samego którym kleiłem lampy. Do dostania w leroy merlin. Nie jest to żadna tajemnica... ale co to dokładnie było to nie pamiętam Niedługo będę to samo robił z kolejną poduszką więc musze sobie przypomnieć
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Ten czerwony się nie nadaje. Kolega ma to w 1.8t. Tam działa dobrze. Jak go założyłem na próbę do siebie to przenosił wibracje dosyć mocno Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
właśnie mi gość odpowiedział na dużo pytań i wydawał się kompetentny olej właśnie uzupełniłem, mam nadzieje że nie zaszkodziło dyfrowi te kilka dni z niedoborem oleju
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
gościu w aso skody mi tyle podał na podstawie etki(chyba)
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Ja przy skrzyni 5b którą miałem wcześniej walczyłem z tym długo i udało mi się tego pozbyć. Wolne przestrzenie używanej poduszki skrzyni biegów zalalem szczeliwem poliuretanowym, przez co znacznie zmniejszyły się jej wychyly. Odboj przedni wymieniłem ze 3 razy bo jest ich kilka wersji.. nawet ten sam numer części a firmy różne i odboje różnią się wymiarem. Wziąłem największy jaki był, założyłem do auta i miał ZERO luzu w tym aluminiowym jarzmie. Przez dokładnie rok nie odczuwalem żadnego przemieszczania silnika. Teraz włożyłem quattro i skrzynie 6b i ori poduszkę skrzyni... i czuje że poliuretanowa kuracja jej nie minie ) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
To na oko jeszcze z pół litra. Nijak się to ma do etki