Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    Na moim b7 wyszło miernikiem kolegi na większości elementów 160-190 i daje sobie rękę uciąć że nic nie było malowane bo oglądałem go pod różnymi światłami na milion sposobów. Ojca a6 c5 wychodzi 120-150 więc albo polerowana albo coś sie w technologii zmieniło
  2. oho! coś sie ruszyło w temacie
  3. podbijam- jak logować wentylator?
  4. Może dopiero teraz zalałeś więcej niż 50zł ponad rezerwę
  5. dzięki. Czyli miske musiał bym zmieniać jednak. Przemyślę jeszcze sprawe
  6. Witam! Potrzebuje podpowiedzi kogoś grzebiącego we wsadach 1.9 Chciał bym zmienić temperatury załączenia wiatraka elektrycznego na swoją wartość. Jestem po swapie i mam sterownik silnika przystosowany do pracy z wiskozą, a wiskozy brak. Potrzebuje zmienić temperature z wartości grubo powyżej 100 stopni na powiedzmy 95. Czy ktoś kojarzy gdzie znajde mapę za to odpowiedzialną? Pozdrawiam, Michał
  7. b5, b6, b7 chlupocze bardzo podobnie, niestety
  8. Czy ktoś mógłby mi pokazać jak wygląda ten aluminiwy wspornik łapy przedniej silnika w 1.9 z końcówki czyli ze sprężarką klimy po lewej stronie? Jestem w trakcie swapa i zastanawiam się czy potrzebna jest mi inna miska olejowa czy moze jest taka sama przed 2003 i po 2003 roku
  9. no pokaż, bez chociażby zdjęcia to nic nie wymyślimy. Wiesz że jarzmo poduchy tej przy misce olejowej ma regulacje nie?
  10. Wszystko jest w necie opisane musisz dobrze poszukać. Odezwij się na pw jak będziesz miał problem to cos Ci podpowiem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Przekładaj na manual. Zawsze warto Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Autko fajne, lubie gości co sobie sami potrafią ogarnąć dobre auto, a nie kupić też działam podobnie tyle że już nie ma b5 Ja bym zrobił inaczej. Teraz went odpala Ci sie grubo powyżej 100stopni. Zakup sobie moduł wentylatorów z b7 albo weź ten z b6 od kolegi, pociągnij jeden kabelek do sterownika silnika (czerwono biały jak dobrze pamiętam) i masz sterowanie jak fabryczny 1.9 bez wiskozy sam aktualnie sie z tym mierze ale mam problem bo sterownik silnika jest z b6 z wisko i temperatury odpalenia wiatraka są najprawdopodobniej inne.
  13. Witam czy ktoś potrafi mi powiedzieć z jakiego rodzaju tworzywa wykonane są te felerne zawiasy? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. No i super to już dużo sie dowiedziałem. Jeszcze sie zastanawiam czy do oklejenia zewnętrznej blachy rozbierałeś np. podnośnik szyby czy idzie to zrobić bez rozbierania?
  15. Pod dystans mdf tez dawałes widzę mate? Ja myślałem nad zaslepieniem jakaś blaszką Alu tych 3 otworów konstrukcyjno inspekcyjnych w drzwiach i dopiero na to mata. Wtedy głośnik by miał zamknięta sztywną przestrzeń. Co o tym myślisz? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Przednie drzwi. Robiłeś tam na sztywno przestrzeń zamkniętą dla głośnika? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. w b7 z servotroniciem też lać śmiało lhm?
  18. dokładnie na tych fotach miałem sie wzorować ale przy ori bose to inaczej trzeba sie do tego zabrać
  19. To pewnie ja. Nic nie płynie przy wysokich temperaturach. 3 lata w czarnym aucie zero problemów a zaglądałem do drzwi kilka razy Jako budżetowe rozwiązanie daje rade. Ale b5 ma tragiczną konstrukcje drzwi i jeżeli chcesz żeby coś tam zagrało to w przypadku ori głośnika musisz konkretnie usztywnić boczek i blache a w przypadku głośnika przykręconego do ramy drzwi musisz mu zrobić blachami alu albo cienkimi stalowymi zamkniętą przestrzeń.
  20. cześć. jest jakaś szansa na odświeżenie zdjęć?
  21. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    o kurde ale wisienka jak bym auto pamiętał ale nie wiem gdzie mogłem je widzieć..
  22. Bardzo ładnie to siedzi. Jest progres w stosunku do tego co widziałem na Rothen zastanawiam sie tylko jak Ty tym jeździsz
  23. misiek95 odpowiedział(a) na Ponury temat w 1.9TDI
    sam silnik to tylko po kodzie wyrytym na bloku. Osprzęt mógł zostać przełożony z ajm
  24. brawo sherlocku No i auto sprzedane 200zł drożej niż kupiłem 4 lata temu hehe. Życze wszystkim tak dobrych aut jak to moje
  25. koszt części + koszt roboty + koszt akcyzy + pierdoły przerośnie grubo kwote zakupu takiego auta w pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.