Treść opublikowana przez misiek95
-
Laptop do programu VAG
Też uzywam d610 od 5 lat i nie mam zadnych zastrzeżeń. Nie do zajechania sprzęt
-
Akcyza powyżej 2.0
Tydzien temu pytałem w izbie celnej to Pan powiedział że nic mu na ten temat nie wiadomo... więc jeszcze troche to potrwa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a6 c5 po swapie z 2.5 na 1.9 pytanie o zbiornik paliwa
temp paliwa będzie wyższa, ale nie ma to większego wpływu na cokolwiek w vagu można ją sprawdzić jak by coś. Mój ojciec jeździ od roku c5 02r po swapie 2.5 AYM > 1.9 AFN. Sterownik analogowy 98r wszystko udało się ogarnąć, największa jazda była z klimą bo klimatronic po canie chodzi... Ale wszystko ogarnięte. Gdybyś takiego swapa planował to załatw sobie sterownik silnika i wiązke z AFN na canie (nie AVG) z c5 lub passata b5. To dużo ułatwia sprawe. Pompke paliwa zasiliłem na stałe po zapłonie
-
Audi a6 c5 po swapie z 2.5 na 1.9 pytanie o zbiornik paliwa
Żwawsze nie będzie. Ciśnienie paliwa dla pompek zapewnia pompa która jest zespolona z vacuum na tyle wałka rozrządu. To, że w zbiorniku w 1.9 PD jest pompka wynika raczej z dużej temperatury paliwa przy pompowtryskach. Pierwsze AJM'y i ATJ'y czyli poprzednicy AWX AVF nie miały pompki w zbiorniku, miały natomiast chłodnice paliwa w prawym nadkolu. Kolejne (ja takiego mam) miały pompke oraz chłodnice paliwa. Później była już tylko pompka. Z doświadczenia Ci powiem że Twój sterownik będzie zasilał tą pompkę którą masz w zbiorniku tak jak powinien i nic więcej nie musisz kombinować. Będzie jeździł bez tego dziwnego zbiorniczka dodatkowego i bez pompki podającej ciśnienie. Tak wygląda kosz w twoim zbiorniku Mniej wiecej tak wygląda w 1.9tdi PD. To akurat golf 4
-
Problem ze wskazaniami spalania na fisie po swapie z 2.5 na 1.9
A moze lepiej by było licznik podmienić na okolice 02r zeby sie dal przekodowac na analog Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a6 c5 po swapie z 2.5 na 1.9 pytanie o zbiornik paliwa
Nic nie musisz robic bedzie działać. Przy swapie na vp zasila sie przelew po zaplonie a PD steruje pompką identycznie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b5 elektryka klimatyzacji. Pomocy!
Później podrzuce Ci schemat z autodaty. Przerabialem tez ten temat ale nie pamiętam pinów Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[RS4 B5] tunel z podłokietnikiem od passata fl
Był gdzieś temat na forum gdzie chłopak to rzeźbił. Jakoś to z daleka wyglądało, ale z bliska średnio. Tu coś nie dolegało tu inny kolor tu inny kształt Jak nie jesteś zbyt wymagający to montuj- ja w życiu bym tego do auta nie wkładał
-
Gdzie zrobić przegląd techniczny po swapie z 2.5 na 1.9 ?
Kosztuje to niecale 300zl i zrobią ci w kazdej SKP. Nie ma problemu zadnego, robilem 2 razy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
To od ktoregos rocznika sie rozklada, u mnie jest normalna. Ale skrzynia automat czy getrag? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
3.2 zazdraszczam na fajnym wypasie? Podeslij jakies foto Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
Powalczyłem ostatnio troche z ke-jetem. Padnięty potencjometr, pozamieniane wtyczki, martwa sonda, dziurawe wężyki itd. Wsio rozebrane wyczyszczone poskładane jak trzeba. Auto dobrze pali dobrze, jeździ dobrze i trzyma wolne obroty. Można powiedzieć że pełny sukces Z widocznych rzeczy to wpadło wygłuszenie maski Zaspawałem dziure po LPG i odmalowałem zderzak tył Dla świętego spokoju wyjechałem przednimi błotnikami... jak sie okazało dobra decyzja bo udało sie rudzielca ogarnąć na jakiś czas Przy okazji wszędzie pod błotniki poszedł elaskon, pod szerokie listwy też. Jak będę miał chwile to zajme sie progami jeszcze i będzie spokój Tak sie auto prezentuje na dzień dzisiejszy:
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
10m x 25cm rolka starczy. Ja taką bralem i bylo idealnie nawet kawalek został Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Soudaband
-
[B5 AJM] Niebieski Avant
Posiedzisz na forum troche to zmienią ci sie upodobania. Moim zdaniem dobrze rokuje takze powodzenia w modach:) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Mi tez sie podoba a zawsze sceptycznie podchodzilem do wyklejanek Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Mam imperiale w mercedesie 225/45/17 i spisuja sie świetnie cichutkie i kleją jak złe. To samo mowil kolega Al@n, ktory za moją namową kupil 4 sztuki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
pewnie, ciągle czegoś szukam aktualnie mam problem ze znalezieniem czujnika abs z tylnego mostu... szukam pomarańczowych kierunków na przód, prawej lampy tył, wkładu koła zapasowego. A co tam Ci zostało ciekawego?
-
Wycięcie katalizatora - A4 B5 AJM
do braku samego kata sie rzadko ktoś doczepi, ale do braku samej puchy już częściej. Polecam każdemu puche zostawić wtedy nie ma żadnych problemow
-
Mercedes 124 coupe
14 wrzesień
-
Stające wyciweraczki
rozbierz manetke to chwila roboty
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
super myślałeś nad żółtymi blachami?
-
Mercedes 124 coupe
Siadła korekta lakieru. Ze 30 godzin sie zeszło, ale było warto.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wiesz oryginalne walą po 300kkm a teraz włożyłem nowego i zrobił 20kkm. Tak montowałem awx, razem z tarczą i dociskiem komplet ale to żadna modyfkacja bo w ajmie takie same szły
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
już jak pisałeś że ten jest lepszy bo nie ma luzów to miałem napisać że to o niczym nie świadczy ale pomyślałem że nic to nie zmieni z tym dwumasem awx to przemyśl sprawe, bo ja włożyłem niecały rok temu nówke sztuke i już mnie denerwuje bo sie telepie... teraz wkładał bym sztywne bez chwili zawahania