Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. przy swapie 16v>8v przerzuca sie kompa razem z wiązką czy zostawia i grzebie w sofcie żeby to jeździło? tutaj już bez grzebnięcia softa sie zapewne nie obejdzie
  2. No ze nie jest to juz wiem ale chciałbym sie dowiedziec z czym konkretnie jest problem
  3. Widze ze jak sam nie sprobuje to sie nie dowiem
  4. Ponawiam pytanie: jakie trudności przy zmianie 16v>8v
  5. to właściwie drgawki czy szarpanie bo ja nie do końca rozumiem tak czy tak podmień z kimś vacuum to w sumie chwila roboty a będziesz miał wykluczoną prawdopodobną przyczyne
  6. odepij EGR. Ja bym jechał, czy to egr czy geometria sie przycina to objedziesz bez problemu
  7. do klekota polecam końcówki z a6 c5 poliftowej. 70mm średnica, kawał kwasiaka nie żadna chińska chromowanka )
  8. Sam musisz sobie odpowiedzieć czego oczekujesz jeżeli chodzi o rozmiar to maxymalnie 17 cali przy seryjnym zawiasie. Co do dystansów to nie ma sensu odpowiadać skoro nie wiesz nawet jaką będziesz miał felge. Poczytaj sobie o ET felgi bo od tego zależy odsadzenie
  9. filtr paliwa świeży? pompka w zbiorniku chodzi? Może być uszkodzona vacum pompa. Podobno bipy na minusie- brak paliwa
  10. Właśnie sie zastanawiałem ostatnio jak wygląda dostępność takich fantów z wyposażenia na rynku wtórnym. W końcu za dużo to tego nie ma na drogach. Ja widuje takie a2 raz na miesiąc u siebie, serio było w opcji jeszcze coś ciekawego? recaro może?
  11. Oglądając nowsze autka zastanawiałem sie czy nie dało by sie okleić nadkoli w naszych starociach materiałem podobnym do tego który stosowany jest orginalnie... Co o tym myślicie? Jakiś pomysł co do materiału? pozdrawiam
  12. podjedź na szrot i wytnij sobie te kostki które potrzebujesz i z jedną na zapas bo może ci jakiegoś pinu brakować. Później polutuj jak trzeba i po robocie
  13. misiek95 odpowiedział(a) na Bzykuslu temat w Audi A4 B5
    napisz dokładnie o co ci chodzi albo porób jakieś zdjęcia
  14. Cześć. Co skrzypi to Ci nie powiem- ale chyba na to nie liczyłeś hehe podrzucam filmik znaleziony kiedyś w necie, co prawda fotel jest z a6 i nie skórzany a materiałowy ale konstrukcja jest taka sama i całkiem znośnie pokazana cała operacja. powodzenia i daj znać co mu dolegało
  15. źle piszecie chłopakowi... to rygiel zamocowany na słupku B określa pozycje drzwi w momencie kiedy są zamknięte i to on właśnie wymaga regulacji w tym przypadku. Opadnięty zawias powoduje natomiast problemy z zamykaniem drzwi
  16. bez zmian. Większy opór ci postawi kijowe pióro skaczące aż po szybie niż zmiana ramion
  17. misiek95 odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    warto dodać że większość z anlików ma przesłone do przestawiania EU/UK ale niektóre nie mają więc nie polecam kupować kota w worku przez internet:)
  18. trójkąty są inne na pewno, same obudowy na oko też się różnią ale osobiście nie przymierzałem wkład taki sam
  19. ślizgi są inne. co do lamp to nie mam doświadczenia z chinolami ale w zasadzie problemu byc nie powinno
  20. dokładka towar mocno deficytowy. Ja kupiłem igiełke pękniętą w 1 miejscu za 50+ spawanie 10 a swoją starą zrujnowaną i złamaną wysłałem komuś za 150 i jeszcze dzwonił podziekować jak doszła ktoś kiedyś mówił że zamiennik jest dostępny poniżej 200zł ale nie sprawdzałem tego
  21. ja sobie ustawiłem niesymetrycznie, tak żeby w miejscu gdzie wycieraczka jest prawie pionowo pryskało mi wyżej a tu gdzie zbliża sie do normalnego położenia pryskało niżej z mgiełkowymi kiedyś chłopaki kombinowali ale moim zdaniem gra nie warta świeczki. Jak ustawisz dobrze te co masz to będziesz zadowolony
  22. Witam. Macie jakiś pomysł czym zniwelować dźwięki powstające przy kontakcie skóry na fotelu ze skórą na podłokietniku? mam szerokie recaro z s4 i dotykają mi podłokietnika wydając nieprzyjemne dźwięki... Traktowane są regularnie colourlockiem Może macie jakiś pomysł? kremik, wazelina, wd40?
  23. Miałem okazje oblukać w Bolkowie na zlocie, pozdrawiam )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.