Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na hellbean temat w Audi A4 B5
    da sie go rozebrać, poprostu tam od spodu masz materiał nie zszyty, a z obu stron wciśnięty do środka zagłówka. Chwile powalczysz i masz rozebrane, prosta sprawa
  2. Wystarczy zdjąć oslone plastikową pod kierownicą. Nie pamietam czym smarowalem, ale na pewno w szpraju
  3. a odpala się ona po zapięciu wstecznego czy jak?
  4. pokaż mi dokładnie jaka to kamerka, jak to podpiąć pod rns d? z tyłu gdzieś pod blendą ją wsadziłeś?
  5. misiek95 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne masz narzędzia w tej skrzynce- niezbędne można powiedzieć
  6. Siema odezwij sie jak będziesz miał ochote wpaść na spota
  7. Bez podkladu lecialem
  8. bez zniszczenia górnych to zwrotnica na stół i wiercisz. Możesz też ją wybić wtedy jakimś naprawde twardym szpikulcem ale nie zawsze pójdzie
  9. Siema szukam kogoś kto mi napisze sensowny soft do AVB na seryjnych gratach. W gre wchodzi tylko soft przesłany przez neta, wrzuce sobie sam do auta. Jeżeli jest ktoś chętny to prosze o PW. Pozdrawiam, Michał
  10. Przecież do tego to nawet rąk nie trzeba pobrudzić Na wibracje może i nie pomoże ale już kilka razy komuś dawałem z +1 na -0.5 i różnica zawsze była zauważalna. Ot taka drobna porada może faktycznie odbiegająca od tematu. Pozdrawiam
  11. Zmień tylko ten kąt w okolice 0 lub troche na minus i jezdzij dalej
  12. Odkształca sie to zazwyczaj jak ktoś leje paliwo z bańki i zawsze mu sie kropelka uroni
  13. http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
  14. No ja takim właśnie zaczynałem. Tyle że mniejsze brałem mniejsze ilości
  15. ee da sie samemu podziałać. ja najpierw pół roku siedziałem przed kompem oglądałem filmiki (głównie po ang), przeryłem kosmetykaaut.pl a później zakup polerki, 3 pasty, jakiś wosk glinka i ogień trzeba chęci i troche odwagi
  16. Komfort tez delikatnie mniejszy. Mimo to polecam
  17. Spowodowane jest to przez delikatnie zdeformowany docisk sprzęgła- tzw słoneczko. Oczywiście możesz sprzęgło wymienić ale jeżeli nie ma innych objawów niż ten który opisałeś, to ja bym się wstrzymał. Dopóki nie będzie niepokojących dźwięków, ślizgania sprzęgła itd. to szkoda pakować kase. Takie moje zdanie Aha docisk deformuje się z wiekem. Temperatura, zmęczenie materiału itd. Mój przed wymianą sprzęgła też delikatnie wibrował przy wciśnieciu. Zauważyłem to dopiero po roku jazdy, a występowało pewnie od samego początku
  18. super auto, super kolor z zewnątrz wdaje mi się, że w tej chwili jest idealnie i każda zmiana jaką chciał byś przeprowadzić będzie na minus wysokość jest idealnie ustawiona, wzór felgi pasuje do s4 jak żaden inny. Osobiście nie podobają mi się we wnętrzu te niebieskie wstawki i pewnie bym kombinował żeby zrobić full black. Widzę, że w auto poszło sporo kasiury więc mam nadzieje że nie planujesz jej w przyszłości sprzedawać! mam nadzieje, że kiedyś oblukam na jakimś spocie bo do Wro daleko nie mam
  19. tdi czasami musi dostać w pióro- dobrze mu to robi
  20. Takie uczucie jak ktoś by ci młotem 5k walił w podłoge przy ruszaniu Nie dało sie jeździć. Przegoniłem dzisiaj śmierdziucha troche
  21. darłem i gume i to co pod spodem bo rączki były kremowe i chciałem to porządnie zrobić
  22. Nie chcesz kompletu z aym? Mam z całą hydrauliką Panewki tez są
  23. ale wyszła struktura czy gładka powierzchnia? dawaj zdjęcia Nie doczekałem się odpowiedzi, więc postanowiłem zaryzykować i kupić tego bolla. Przygotowałem porządnie te uchwyty, co je miałem pomalować... pomalowałem i jest dokładnie tak jak kolega pisał. Poprostu jak z fabryki. Odcień sie zgadza, półmat sie zgadza, faktura sie zgadza Jutro podrzuce fotki w świetle dziennym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.