Treść opublikowana przez misiek95
-
Rozebranie zagłówka
da sie go rozebrać, poprostu tam od spodu masz materiał nie zszyty, a z obu stron wciśnięty do środka zagłówka. Chwile powalczysz i masz rozebrane, prosta sprawa
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
Wystarczy zdjąć oslone plastikową pod kierownicą. Nie pamietam czym smarowalem, ale na pewno w szpraju
-
S...ebidi line A4
a odpala się ona po zapięciu wstecznego czy jak?
-
S...ebidi line A4
pokaż mi dokładnie jaka to kamerka, jak to podpiąć pod rns d? z tyłu gdzieś pod blendą ją wsadziłeś?
-
[B5 1Z] A4 TDi
fajne masz narzędzia w tej skrzynce- niezbędne można powiedzieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema odezwij sie jak będziesz miał ochote wpaść na spota
-
Zniszczone plastiki drzwi
Bez podkladu lecialem
-
Demontaż śruby,trzymające górne wachacze?
bez zniszczenia górnych to zwrotnica na stół i wiercisz. Możesz też ją wybić wtedy jakimś naprawde twardym szpikulcem ale nie zawsze pójdzie
-
Potrzebny soft do AVB na odległość
Siema szukam kogoś kto mi napisze sensowny soft do AVB na seryjnych gratach. W gre wchodzi tylko soft przesłany przez neta, wrzuce sobie sam do auta. Jeżeli jest ktoś chętny to prosze o PW. Pozdrawiam, Michał
-
[ALL TDI PD] Buja na boki przy biegu jałowym
Przecież do tego to nawet rąk nie trzeba pobrudzić Na wibracje może i nie pomoże ale już kilka razy komuś dawałem z +1 na -0.5 i różnica zawsze była zauważalna. Ot taka drobna porada może faktycznie odbiegająca od tematu. Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Buja na boki przy biegu jałowym
Zmień tylko ten kąt w okolice 0 lub troche na minus i jezdzij dalej
-
Odstający róg zderzaka tył
Odkształca sie to zazwyczaj jak ktoś leje paliwo z bańki i zawsze mu sie kropelka uroni
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No ja takim właśnie zaczynałem. Tyle że mniejsze brałem mniejsze ilości
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ee da sie samemu podziałać. ja najpierw pół roku siedziałem przed kompem oglądałem filmiki (głównie po ang), przeryłem kosmetykaaut.pl a później zakup polerki, 3 pasty, jakiś wosk glinka i ogień trzeba chęci i troche odwagi
-
Polecane opony letnie
Komfort tez delikatnie mniejszy. Mimo to polecam
-
Wibracje na pedale sprzęgła
Spowodowane jest to przez delikatnie zdeformowany docisk sprzęgła- tzw słoneczko. Oczywiście możesz sprzęgło wymienić ale jeżeli nie ma innych objawów niż ten który opisałeś, to ja bym się wstrzymał. Dopóki nie będzie niepokojących dźwięków, ślizgania sprzęgła itd. to szkoda pakować kase. Takie moje zdanie Aha docisk deformuje się z wiekem. Temperatura, zmęczenie materiału itd. Mój przed wymianą sprzęgła też delikatnie wibrował przy wciśnieciu. Zauważyłem to dopiero po roku jazdy, a występowało pewnie od samego początku
-
Czy zawiesznie z 1999 podejdzie do rocznika 1997?
żadnych
-
Czy zawiesznie z 1999 podejdzie do rocznika 1997?
podejdzie.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
super auto, super kolor z zewnątrz wdaje mi się, że w tej chwili jest idealnie i każda zmiana jaką chciał byś przeprowadzić będzie na minus wysokość jest idealnie ustawiona, wzór felgi pasuje do s4 jak żaden inny. Osobiście nie podobają mi się we wnętrzu te niebieskie wstawki i pewnie bym kombinował żeby zrobić full black. Widzę, że w auto poszło sporo kasiury więc mam nadzieje że nie planujesz jej w przyszłości sprzedawać! mam nadzieje, że kiedyś oblukam na jakimś spocie bo do Wro daleko nie mam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
tdi czasami musi dostać w pióro- dobrze mu to robi
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Takie uczucie jak ktoś by ci młotem 5k walił w podłoge przy ruszaniu Nie dało sie jeździć. Przegoniłem dzisiaj śmierdziucha troche
-
Zniszczone plastiki drzwi
darłem i gume i to co pod spodem bo rączki były kremowe i chciałem to porządnie zrobić
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie chcesz kompletu z aym? Mam z całą hydrauliką Panewki tez są
-
Zniszczone plastiki drzwi
ale wyszła struktura czy gładka powierzchnia? dawaj zdjęcia Nie doczekałem się odpowiedzi, więc postanowiłem zaryzykować i kupić tego bolla. Przygotowałem porządnie te uchwyty, co je miałem pomalować... pomalowałem i jest dokładnie tak jak kolega pisał. Poprostu jak z fabryki. Odcień sie zgadza, półmat sie zgadza, faktura sie zgadza Jutro podrzuce fotki w świetle dziennym