Treść opublikowana przez misiek95
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
no za drugim razem znacznie łatwiej. pas przedni można zdjąć w 30min No to Ci mówie od razu, żebyś się zainteresował tematem. To taka wada tych silników. Niektórzy twierdzą że przy każdej wymianie rozrządu powinno sie szklanki wrzucić nowe. Jak są już podniszczone to potrafią i wałek zjechać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sołtys?
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
troche dziwna kolejność, ja bym chyba robił wsio na raz szklanki planujesz też wymienić?
-
Ustawienie zderzaka (przód)
Maski nie otwieraj, sruby w belce odkreca sie od dolu
-
Zniszczone plastiki drzwi
jestem w tej samej sytuacji
-
Zniszczone plastiki drzwi
malowałem na próbe rączke i rysuje sie to przy każdym dotknięciu paznokciem. wrażenie miałem takie że już po miesiącu przetarł bym tą warstwe do gołego plastiku
-
Peknieta klamka rygielek klamki i rygielek otwarcia drzwi
na forum kolega sprzedaje nówki sztuki sprężynki, nie ma zadnego problemu z tym prawdopodobnie za bardzo wsunąłeś boczek drzwi na dół
-
Zniszczone plastiki drzwi
boll sie szybko zniszczy, sam to testuje bo mam rączki do odmalowania. to chyba jedna słuszna opcja jeżeli sie chce odmalować. Cena mnie troche odstraszyła http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=VHT+VINYL&search_scope=category-253285&bmatch=s0-aut-1-4-1218
-
Siłowniki tylnej klapy
ja włożyłem chromowane z passata b5fl 2 lata temu i od samego początku myślałem że niedługo padną a one nadal podnoszą do samej góry nawet w te ostatnie mrozy;) Ojciec kupił używke MM i padły dosyć szybko a do tego chciały zawsze zęby wybić otwierającemu
-
Ustawienie zderzaka (przód)
Jest to na forum na pewno bo sam pisałem o tym z 5 razy;p odkręć zderzak od strony nadkola, pozniej sruby w belce z przodu i wyczep go. Później zdejmij ślizg tam gdzie Ci odstaje zderzak na zewnątrz i w tą blache pod spodem postukaj młotkiem aż wróci na swoje miejsce. Montaż w odwrotnej kolejności i masz spasowane lepiej niż w fabryce
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
U mnie bez problemu
-
Audi A6 C7 by 7ups
Piękna fura- dla mnie marzenie. Na zachodzie nie mogłem sie opatrzeć na c7 w avancie, bo u mnie tego jeszcze nie ma za wiele. Kiedyś musze taką mieć. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tak, z rok temu powalczyłem z tym i jest spokój. Jeżeli ramki szyb są dobrze ustawione to najczęściej wystarczy przesunąć rygle drzwi bardziej do środka, żeby drzwi mocniej dociskały. Jak spróbujesz to zrobić to zobaczysz, że śruby, które go trzymają są w kształcie stożka i rygiel właściwie zawsze wraca do pozycji 0. Proponuje więc podłożyć pod śruby takie podkładki. W niczym to nie przeszkadza a zakres regulacji zwiększa sporo. Zapomniałem obrócic fotki, musi tak zostać. Jak ten zabieg nie pomoże to trzeba jednak powalczyć z ramkami
-
Numery poduszek silnika AKE
Są zamienne na pewno.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178&kid=179&pid=1094
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tak, po założeniu różnica wyczuwalna
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
ok bede pamiętał
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
z 2.5 tdi. W mniejszych silnikach 100/110bar
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
kurde nie mam zdjęcia ani nawet w necie nie moge znaleźć czegoś takiego centymetr grubości, sztywny materiał i kołeczki rozporowe do montażu, może to na jakieś zimniejsze kraje szło
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Podnioslem przod tak jak na foto i tak zostaje. Mam 1be ale nie chce mi sie przekładać ) Pod zimówki wrzuciłem dystanse z pakietu lato-13mm przód 17mm tył i od razu przyjemniej Udało sie odratować zniszczone dekielki- poszły w ten sam kolor co felgi. W międzyczasie pogrzebałem troche z podłączeniem haka, wyrzuciłem też głośnik z subwoofera nokii z bagażnika- bo chciałem mieć głośniki z tyłu puszczone przez ori wzmacniacz a ta pukawka mnie drażniła. Na dniach wrzuce w końcu nie połamane boczki bagażnika tylko podkleje je najpierw włóknem szklanym Teraz rzeźbie nowe końcówki wydechu aa z racji że mróz konkretny to założyłem sobie orginalne materiałowe ocieplenie miski olejowej z passata 1.9 04r
-
Montaż oryginalnego audio bosse
No tak
-
Montaż oryginalnego audio bosse
robiłem to kiedyś u kolegi. prosta sprawa. jedną wiązke wywalasz, drugą wkładasz, kodujesz radio i gra
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
mi się wydaje że a6 jest ogromne pod tym względem takie wrażenie przesiadając sie z a4
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
a jakieś plany są co do auta?
-
Jaki kabel kupić: mpps, galetto?
Siemanko. Chciałem spróbować sobie pogrzebać w mapach w swoim aucie i potrzebuje do tego jakiś kabelek Podpowiedzcie jaki sprzęt kupić żeby nie wydać miliona ale też żeby ryzyko uwalenia czegoś nie z mojej winy było relatywnie małe Przeglądałem mppsy, galetto ale szczerze mówiąc nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie... nie szukając zbyt głęboko w necie trafiłem na takie opcje: http://allegro.pl/galetto-fg-vg4-chip-tuning-bdm-tricore-obd-i5663122321.html http://allegro.pl/mpps-v13-edc-15-16-17-usun-dpf-fap-uds-24h-fv-i5833485467.html http://allegro.pl/nowosc-s-mpps-v16-kasuj-dpf-fap-adblue-chip-tuning-i5444854977.html