Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. no za drugim razem znacznie łatwiej. pas przedni można zdjąć w 30min No to Ci mówie od razu, żebyś się zainteresował tematem. To taka wada tych silników. Niektórzy twierdzą że przy każdej wymianie rozrządu powinno sie szklanki wrzucić nowe. Jak są już podniszczone to potrafią i wałek zjechać.
  2. troche dziwna kolejność, ja bym chyba robił wsio na raz szklanki planujesz też wymienić?
  3. Maski nie otwieraj, sruby w belce odkreca sie od dolu
  4. jestem w tej samej sytuacji
  5. malowałem na próbe rączke i rysuje sie to przy każdym dotknięciu paznokciem. wrażenie miałem takie że już po miesiącu przetarł bym tą warstwe do gołego plastiku
  6. na forum kolega sprzedaje nówki sztuki sprężynki, nie ma zadnego problemu z tym prawdopodobnie za bardzo wsunąłeś boczek drzwi na dół
  7. boll sie szybko zniszczy, sam to testuje bo mam rączki do odmalowania. to chyba jedna słuszna opcja jeżeli sie chce odmalować. Cena mnie troche odstraszyła http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=VHT+VINYL&search_scope=category-253285&bmatch=s0-aut-1-4-1218
  8. misiek95 odpowiedział(a) na pepik temat w Audi A4 B5
    ja włożyłem chromowane z passata b5fl 2 lata temu i od samego początku myślałem że niedługo padną a one nadal podnoszą do samej góry nawet w te ostatnie mrozy;) Ojciec kupił używke MM i padły dosyć szybko a do tego chciały zawsze zęby wybić otwierającemu
  9. Jest to na forum na pewno bo sam pisałem o tym z 5 razy;p odkręć zderzak od strony nadkola, pozniej sruby w belce z przodu i wyczep go. Później zdejmij ślizg tam gdzie Ci odstaje zderzak na zewnątrz i w tą blache pod spodem postukaj młotkiem aż wróci na swoje miejsce. Montaż w odwrotnej kolejności i masz spasowane lepiej niż w fabryce
  10. U mnie bez problemu
  11. misiek95 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Piękna fura- dla mnie marzenie. Na zachodzie nie mogłem sie opatrzeć na c7 w avancie, bo u mnie tego jeszcze nie ma za wiele. Kiedyś musze taką mieć. Pozdrawiam
  12. Tak, z rok temu powalczyłem z tym i jest spokój. Jeżeli ramki szyb są dobrze ustawione to najczęściej wystarczy przesunąć rygle drzwi bardziej do środka, żeby drzwi mocniej dociskały. Jak spróbujesz to zrobić to zobaczysz, że śruby, które go trzymają są w kształcie stożka i rygiel właściwie zawsze wraca do pozycji 0. Proponuje więc podłożyć pod śruby takie podkładki. W niczym to nie przeszkadza a zakres regulacji zwiększa sporo. Zapomniałem obrócic fotki, musi tak zostać. Jak ten zabieg nie pomoże to trzeba jednak powalczyć z ramkami
  13. Są zamienne na pewno.
  14. http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178&kid=179&pid=1094
  15. Tak, po założeniu różnica wyczuwalna
  16. ok bede pamiętał
  17. z 2.5 tdi. W mniejszych silnikach 100/110bar
  18. kurde nie mam zdjęcia ani nawet w necie nie moge znaleźć czegoś takiego centymetr grubości, sztywny materiał i kołeczki rozporowe do montażu, może to na jakieś zimniejsze kraje szło
  19. Podnioslem przod tak jak na foto i tak zostaje. Mam 1be ale nie chce mi sie przekładać ) Pod zimówki wrzuciłem dystanse z pakietu lato-13mm przód 17mm tył i od razu przyjemniej Udało sie odratować zniszczone dekielki- poszły w ten sam kolor co felgi. W międzyczasie pogrzebałem troche z podłączeniem haka, wyrzuciłem też głośnik z subwoofera nokii z bagażnika- bo chciałem mieć głośniki z tyłu puszczone przez ori wzmacniacz a ta pukawka mnie drażniła. Na dniach wrzuce w końcu nie połamane boczki bagażnika tylko podkleje je najpierw włóknem szklanym Teraz rzeźbie nowe końcówki wydechu aa z racji że mróz konkretny to założyłem sobie orginalne materiałowe ocieplenie miski olejowej z passata 1.9 04r
  20. robiłem to kiedyś u kolegi. prosta sprawa. jedną wiązke wywalasz, drugą wkładasz, kodujesz radio i gra
  21. mi się wydaje że a6 jest ogromne pod tym względem takie wrażenie przesiadając sie z a4
  22. a jakieś plany są co do auta?
  23. Siemanko. Chciałem spróbować sobie pogrzebać w mapach w swoim aucie i potrzebuje do tego jakiś kabelek Podpowiedzcie jaki sprzęt kupić żeby nie wydać miliona ale też żeby ryzyko uwalenia czegoś nie z mojej winy było relatywnie małe Przeglądałem mppsy, galetto ale szczerze mówiąc nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie... nie szukając zbyt głęboko w necie trafiłem na takie opcje: http://allegro.pl/galetto-fg-vg4-chip-tuning-bdm-tricore-obd-i5663122321.html http://allegro.pl/mpps-v13-edc-15-16-17-usun-dpf-fap-uds-24h-fv-i5833485467.html http://allegro.pl/nowosc-s-mpps-v16-kasuj-dpf-fap-adblue-chip-tuning-i5444854977.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.