Treść opublikowana przez misiek95
-
Jaki Wosk na zimę ?
W moim odczuciu coli 476 lepszy od fk1000p. Ale aktualnie kupil bym wlasnie soft99
-
Czyszczenie reflektora w środku bez rozklejenia?
A można wiedzieć jak rozkleiłeś? Bo większość osób pisze, że najlepiej zbić klosz i kupić nowy.. Bo ani nagrzewanie nic nie daje ani żaden nożyk. A czyściłeś je jak były rozklejone czy jak?Opalarka srubokret nożyk Godzinka i obie lampy rozklejone. Na poczatku idzie ciężko pozniej zalapiesz jak to najlepiej robić
-
Czyszczenie reflektora w środku bez rozklejenia?
jakiś izopropanol może, żeby zacieków nie było. Ale nie wiele to pomoże kolego Ja po rozklejeniu myłem gąbką i płynem do naczyń i dosyć opornie ten upieczony syf schodził. Więc domyśl się ile pomoże płukanie samo
-
[A4 B5] Black Pearl by Pro100
W sumie baardzo podobny do mojej- prawie bliżniak
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Super! lubie oglądać jak ktoś kupuje świadomie auto które wymaga sporo pracy i konsekwentnie ogarnia wszystko pod siebie
-
Giełda Dolnośląska
http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c5-avant-1-9tdi-6-biegow-2002r-ID6yf7TR.html
-
Problem z odczytem pin
U mnie też za cholere nie szło tym kablem. Gimnastykowałem sie w sumie pare godzin. Oddałem do magika za 30zł miałem usunięte immo
-
Nowy wałek rozrządu pomocy , problem nie ustał
jutro musze tam zajrzeć u siebie. Dał byś rade wrzucić większe foty? bo nie moge coś powiększyć
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Chłopie co Ty pierdzielisz? Mam nadzieje że żartowałeś
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
O kurde a myślałem że to mój jest brudny
-
Mocno ujemne BIPy na pompkach.
vacum pompa realizuje funkcje pompy paliwa tak jak w 1.9 pd?
-
Giełda Dolnośląska
Siema do sprzedania komplet zimówek na stalówkach. 5x112, oponki 185/65/15 Klebera. Bieżnik jak widać na zdjęciach. Cena 330zł tel. 798402133 Sprzedam a6 c5 02r avant 1.9tdi 6 biegów 798402133
-
Mocno ujemne BIPy na pompkach.
Ujemne Bipy oznaczają z tego co wiem że jest za mało paliwa, więc sprawdził bym wężyki, filtr, vacum pompe lub/i pompe w zbiorniku (nie wiem jak jest w tym silniku)
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Sa głośniki 160mm o malej glebokosci montazowej. Ja mam powerbassy ktore maja glebokosc 58mm:) mozna i wieksze upchac ale bedzie ciezko
-
[A4 B5 AJM] Wysokie spalanie 9L/100km
Sprobuj kąt synchronizacji rozrzadu delikatnie na - ustawić. Czujniki g2/g62 i temp paliwa 100% sprawne?
-
[A4 B5 AJM] Wysokie spalanie 9L/100km
Mam taki sam setup jak ty. Pompki turbo program wywalona przeplywka i spalanie przy dojazdach na uczelnie 25km w jedna strone 5.9l. Nie wciskajcie mu kitu ze to normalne spalanie, ludzie
-
Rezanie bixenonu
No wygląda slabo. Rob raz a dobrze. Ja musialem poprawiac:)
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
A na pas przedni jakas koncepcja jest? Cos przymierzales?
-
Rezanie bixenonu
wiem wiem ale żona powiedziała, że nie chce czarnych lamp i tyle;d. nie wiem czym to zreanimować bo jakieś chromy w sprayu chyba nie zdadzą egzaminu więc pozostaje pomalować tylko połowę. może ma ktoś tak zrobione i mógłby wrzucić foto??No ja tak mialem. Zajrzyj w temat z podpisu. Jezdzilem pare miesiecy tak i wrocilem do orginalu. Kupiłem drugie lampy za grosze
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Myślałes juz co z klimą? Węże z 2.5?
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Bedzie idealnie:)
-
BMW F11 535d
800 niutona zbieram szczene z podłogi
-
Wtyczki pod komputerem (ECU) - od czego są?
ja chętnie bym pomógł bo pare razy przerabiałem temat co gdzie idzie ale też nie bardzo kumam co chcesz osiągnąć i w jaki sposob? podszybie Ci zalało? wypruj całą instalacje do wnętrza auta, rozetnij izolacje i będziesz wiedział co gdzie idzie przypuszczam że nigdzie w necie nie ma rozpiski pinow w tych konkretnych kostkach w twoim aucie, no bo kto by mial to robić i po co podrzuce ci schemat podłączenia ecu w twoim silniku jak podasz jakie masz auto. większość powinienes rozszyfrowac gdzie idzie- chociaż i tak uważam że gówno Ci to da
-
Wtyczki pod komputerem (ECU) - od czego są?
wszystkie? schemat Ci moge podrzucic z autodaty ale one idą do bezpieczników, modułów, licznika i w każde miejsce samochodu wiec bedziesz musial pruć całą instalacje bo to nie takie hip hop
-
Wtyczki pod komputerem (ECU) - od czego są?
Czytam 3 raz i nie rozumiem jakie jest pytanie. Chcesz znaleźć przewody z żółtej kostki gdzie idą?