Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. W moim odczuciu coli 476 lepszy od fk1000p. Ale aktualnie kupil bym wlasnie soft99
  2. A można wiedzieć jak rozkleiłeś? Bo większość osób pisze, że najlepiej zbić klosz i kupić nowy.. Bo ani nagrzewanie nic nie daje ani żaden nożyk. A czyściłeś je jak były rozklejone czy jak?Opalarka srubokret nożyk Godzinka i obie lampy rozklejone. Na poczatku idzie ciężko pozniej zalapiesz jak to najlepiej robić
  3. jakiś izopropanol może, żeby zacieków nie było. Ale nie wiele to pomoże kolego Ja po rozklejeniu myłem gąbką i płynem do naczyń i dosyć opornie ten upieczony syf schodził. Więc domyśl się ile pomoże płukanie samo
  4. W sumie baardzo podobny do mojej- prawie bliżniak
  5. Super! lubie oglądać jak ktoś kupuje świadomie auto które wymaga sporo pracy i konsekwentnie ogarnia wszystko pod siebie
  6. http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c5-avant-1-9tdi-6-biegow-2002r-ID6yf7TR.html
  7. U mnie też za cholere nie szło tym kablem. Gimnastykowałem sie w sumie pare godzin. Oddałem do magika za 30zł miałem usunięte immo
  8. jutro musze tam zajrzeć u siebie. Dał byś rade wrzucić większe foty? bo nie moge coś powiększyć
  9. Chłopie co Ty pierdzielisz? Mam nadzieje że żartowałeś
  10. O kurde a myślałem że to mój jest brudny
  11. vacum pompa realizuje funkcje pompy paliwa tak jak w 1.9 pd?
  12. Siema do sprzedania komplet zimówek na stalówkach. 5x112, oponki 185/65/15 Klebera. Bieżnik jak widać na zdjęciach. Cena 330zł tel. 798402133 Sprzedam a6 c5 02r avant 1.9tdi 6 biegów 798402133
  13. Ujemne Bipy oznaczają z tego co wiem że jest za mało paliwa, więc sprawdził bym wężyki, filtr, vacum pompe lub/i pompe w zbiorniku (nie wiem jak jest w tym silniku)
  14. Sa głośniki 160mm o malej glebokosci montazowej. Ja mam powerbassy ktore maja glebokosc 58mm:) mozna i wieksze upchac ale bedzie ciezko
  15. Sprobuj kąt synchronizacji rozrzadu delikatnie na - ustawić. Czujniki g2/g62 i temp paliwa 100% sprawne?
  16. Mam taki sam setup jak ty. Pompki turbo program wywalona przeplywka i spalanie przy dojazdach na uczelnie 25km w jedna strone 5.9l. Nie wciskajcie mu kitu ze to normalne spalanie, ludzie
  17. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No wygląda slabo. Rob raz a dobrze. Ja musialem poprawiac:)
  18. A na pas przedni jakas koncepcja jest? Cos przymierzales?
  19. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    wiem wiem ale żona powiedziała, że nie chce czarnych lamp i tyle;d. nie wiem czym to zreanimować bo jakieś chromy w sprayu chyba nie zdadzą egzaminu więc pozostaje pomalować tylko połowę. może ma ktoś tak zrobione i mógłby wrzucić foto??No ja tak mialem. Zajrzyj w temat z podpisu. Jezdzilem pare miesiecy tak i wrocilem do orginalu. Kupiłem drugie lampy za grosze
  20. Myślałes juz co z klimą? Węże z 2.5?
  21. Bedzie idealnie:)
  22. misiek95 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    800 niutona zbieram szczene z podłogi
  23. ja chętnie bym pomógł bo pare razy przerabiałem temat co gdzie idzie ale też nie bardzo kumam co chcesz osiągnąć i w jaki sposob? podszybie Ci zalało? wypruj całą instalacje do wnętrza auta, rozetnij izolacje i będziesz wiedział co gdzie idzie przypuszczam że nigdzie w necie nie ma rozpiski pinow w tych konkretnych kostkach w twoim aucie, no bo kto by mial to robić i po co podrzuce ci schemat podłączenia ecu w twoim silniku jak podasz jakie masz auto. większość powinienes rozszyfrowac gdzie idzie- chociaż i tak uważam że gówno Ci to da
  24. wszystkie? schemat Ci moge podrzucic z autodaty ale one idą do bezpieczników, modułów, licznika i w każde miejsce samochodu wiec bedziesz musial pruć całą instalacje bo to nie takie hip hop
  25. Czytam 3 raz i nie rozumiem jakie jest pytanie. Chcesz znaleźć przewody z żółtej kostki gdzie idą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.