Treść opublikowana przez misiek95
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Robilem dokładnie tak samo z tym markerem. Jak ktos nie siedzi w licznikach to nie ma szans zeby rozpoznał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak ktos by rezal fisa to mam 2 czujniki w miche z wtyczkami
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
dobre podejście, bede śledził i kibicuje w realizacji planów przeczyść sobie papierkiem ściernym albo zrób na błysk końcówki wydechu. Niby mała rzecz do której ludzie wagi nie przywiązują- ale robi robote zobaczysz a co do reszty to ładne kółko, auto w dół, zadbany lakier i już bedzie super. aha już widze że polerowanie metalu nie jest ci obce więc zrób na wydechu to samo co na rantach alusów
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
stary grill sprzedany więc s4 musi zostać wywaliłem emblemat i odświeżyłem chromy. Nie jest taki zły w sumie jak za stówke to daje rade
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
205/50/17 na 7.5j lezy jak złoto:)
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
ale oklejać który s4 czy a4? ;p folia na rantach właśnie kiepsko bo zrobiłem jej przy kaloryferze symulacje temperatur panujących w czarnym aucie latem na parkingu i słabo to zniosła. Mam dużo folii spróbuje ją jeszcze podkleić jakąś żywicą od spodu żeby sie to trzymało jak trzeba Ja nawet gałki nie odkręcam. 5 sekund roboty i ramka wyjęta właśnie same pierdoły sie ostanio dzieją rozglądam sie od jakiegoś czasu za budą quattro koniecznie avant i lz9w. silnik i skrzynia bez znaczenia. jak by ktoś coś trafił to dajcie znać
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Żałożyłem usztywnione boczki bagażnika. Po półtorej roku roleta w końcu wróciła na miejsce dorwałem za śmieszną kasiure grilla s4 ale coś mi sie to średnio widzi w tym aucie.. nie wiem czy go nie pogonie dalej Dekory oklejone folią carbon 5d
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
ja kleiłem matą dekarską do kominów a na to taka gąbeczka ładna i jest cacy
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
MTS stosunkowo miękki. wkładaj i sie nie zastanawiaj. To profil opony i masa nieresorowana decydują o komforcie. Twardość zawieszenia to bardzo przyjemna cecha moim zdaniem Może być niewielka róźnica. Zależy to od charakterystyki amortyzatorów. Ja w gwincie KW nie czuje różnicy w twardości
-
kupno kamerki samochodowej
też takiej używam, polecam. kupiona za 209zł )
-
[A4 B5 AJM] Wysokie spalanie 9L/100km
Ale chcesz podmienic na serie? Przy niedopisanych pompkach bedzie jeszcze gorzej. Moj palil litr więcej Btw bipy 038 to wcale nie tak mało moj na niedopisanych mial okolice 90 i palil duzo. Teraz mam 015 max
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Niee tniesz wiercisz dziury i zrobione
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
nie. kup orginał z a6 c5 i sobie skrócisz płaskownik i masz super rozpórke
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
u mnie też od czasu do czasu bulgocze. Nieszkodliwe zjawisko raczej, ale chętnie sie dowiem dlaczego to właśnie AJM y tak bulgoczą )
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
To lakierowanie faktycznie profi, oddał bym chętnie swoje auto w ręce takiego magika rejke też mam na taśme ale coś ubogo jej dałeś, ja okleiłem całą powierzchnie rejestracji i jeżdże spokojnie Super auto )
-
karta pojazdu 2.5 tdi
Zobacz co jest we wlepie w bagazniku
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Zderzak sobie później zrobisz. Ja chyba z pół roku latałem bez sprysków. Teraz mam zderzak ze spryskami i wsio działa jak fabrycznie ale nikt tego nawet nie chciał sprawdzić
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No daj prawą w dół ale to nie zmieni faktu że świeci tragicznie. Najprawdopodobniej wypalona soczewka, najwyższy czas ładować bixa
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ale bix to to jest? przedewszystkim źle ustawione, prawa za wysoko
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
też to miałem. popryskaj jakimś smarem na krzyżak kolumny kierowniczej, przejdzie od razu
-
Fis nie ostrzega o małej ilości płynu do spryskiwaczy
napięcia tam nie ma i to jest normalne. Czujnik zwiera mase i podaje do licznika. Jak Ci nie wyświetla to albo przetarty gdzieś przewód do licznika, albo uszkodzony licznik
-
Nie można wyciągnąć kluczyka ze stacyjki/auto odpala normalnie
Możliwe. Masz stacyjke na wierzchu? szukaj gdzie sie podpina tą linke to musi być coś związane z nią, bo to jedyna opcja moim zdaniem żeby zblokować stacyjke w taki sposób...
-
Nie można wyciągnąć kluczyka ze stacyjki/auto odpala normalnie
no na początek porozkręcaj plastiki pod kierą, w ogół stacyjki i koło lewarka zmiany biegów. Jak znajdziesz stalową linke to jesteś w domu. Jak nie znajdziesz to raczej uszkodzona stacyjka
-
Nie można wyciągnąć kluczyka ze stacyjki/auto odpala normalnie
To druga opcja, może nawet bardziej prawdopodobna, ale to co napisałem łatwiej sprawdzić Tymbardziej że auto kupiłeś wczoraj, nie wiesz o nim jeszcze nic
-
Nie można wyciągnąć kluczyka ze stacyjki/auto odpala normalnie
w automatach jest taka linka blokująca stacyjke w zależności od położenia lewarka zmiany biegów. Jeżeli twoje auto jest po swapie z automatu na manual to może gdzieś ta linka się zaklinowała i dlatego nie możesz kluczyka wyjąć. Jak to sprawdzic? zacznij od zdjęcia plastiku koło lewarka