Treść opublikowana przez misiek95
-
stal czy aluminium? co odporniejsze...
Byly w c5 i stalowe i aluminiowe czasami.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
idzie
-
Podswietlenie zegarow polift
Prawym przyciskiem sprobuj kręcić
-
Felgi s-line 17" 5X112 et45
7 i 1/2 czyli 7,5 wsio sie zgadza
-
Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Zrob zdjęcie ja nie rozumiem gdzie i co wierciles
-
A4 B5 lift halogeny przeciwmgielne - h11?
h7
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Parszywe miejsce na tej klapie. Jak chcesz miec porządnie to druga klapa w kolorze lub druga klapa+ malowanie. Kazda próba ratowania tego co jest zemsci sie w przyszlosci:)
-
Rezanie bixenonu
większość osób wrzuca soczewke bixa a długie h7 odłącza albo wrzuca tam drl i nawet nie są świadomi tego, że świeci to na całkiem innych wysokościach G prawda odpowiednio tj jak? na pewno nie równolegle do płaszczyzny gdzie sie opiera o plastik odbłyśnika. Trzeba pokombinować, dorobić odpowiednie śruby regulacyjne i sobie soczewke ustawić żeby świeciła jak powinna względem długich h7 Dziwne... sporo tego zrobiłem i zawsze było ok. Hellę classic i EvoX-R da się zrobić tak, aby opierała się identycznie o mocowania jak ori. Więc wtedy jest ok. Fakt ostatnio w 8L walczyłem z poprawnym ustawieniem, ale poszła duuża soczewka z Passata B5 Fl. nie wiem co to za soczewki ale mi ani q7 ani hella 3 nie pasiły na ori mocowania ani trochu
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
- Rezanie bixenonu
koito d2s, z velsatisa akurat ale w paru autach występują http://olx.pl/oferta/przetwornica-xenon-vel-satis-CID5-IDcpcSj.html#323afdb649- Rezanie bixenonu
tak, cały i wsunąłem ją tak, żeby nie wadziła mi w lampie ani na zewnątrz o nic i tak ja wkleiłem- Rezanie bixenonu
Ja wycialem lampe pod spodem i wsunalem ją do srodka czesciowo, a reszte zakleilem masą uszczelniającą i jest cacy- Zaślepienie EGR krok po kroku
U mnie w temacie jak przeszukasz to znajdziesz sposob. Nowe uszczelki i zanitowane dziurki pod grzybkiem. Spokoj do konca swiata i klapa gaszaca chodzi- Rezanie bixenonu
G prawda odpowiednio tj jak? na pewno nie równolegle do płaszczyzny gdzie sie opiera o plastik odbłyśnika. Trzeba pokombinować, dorobić odpowiednie śruby regulacyjne i sobie soczewke ustawić żeby świeciła jak powinna względem długich h7- [ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
no jest faktycznie grubo- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
daj spokój z kreseczkami- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ojca passat... dostał konkretnego strzała w bok stojąc na poboczu nie wiele z niego zostało- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
w związku z tym że pada śnieg musiał wjechać pakiet zima alu biedrony+ dębica frigo 2 205/55/16 ps szukam dekielków do nich. Jak by ktoś miał to piszcie PW- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siema siema- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Nie ale byly z automata wiec bezużyteczne chyba- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tylko przeguby zewnetrzne. Pasowaly mi na wieloklin półosiek- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Nie mam czegos takiego. Jak to wygląda?- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Zestaw odseparowany na przod. Na tyle nie mam nic aktualnie. Kolo 150zl- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
wszystko kwestia montażu, wygłuszenia drzwi itd jak sie przyłożysz to jest fajnie. Ja jestem zadowolony- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
full elektryka to za dużo powiedziane, bo w b5 w recaro przód i tył nie jest elektrycznie. Roboty tyle że dywan trzeba podnieść i przeciągnąć wiązke pół godzinki max. Jak masz elektryczne lędźwie w serii tak jak ja miałem, to nie musisz nic robić a pamięcią do b5 sie nie interesowałem bo komu to potrzebne - Rezanie bixenonu