Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Czujnik temperatury
  2. Ajmy czasami bulgoczą. Jesli nie ma inncyh objawow to nalezy to olac. Moj bulgotal i przestał sam z siebie. Jak odkrecam korek to cisnienie jest zawsze
  3. Próbuj sam jak masz trochę oleju w glowie to ogarniesz. W necie jest wszystko co potrzebne. Polecam forum kosmetykaaut i angielskojezyczna część YouTube
  4. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Sposob na naprawę czego?
  5. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    Jak zostawisz klape gaszaca to nie ma
  6. W strone pasażera ją musisz wysunąć. Mozesz delikatnie puknąć mlotkiem nawet. Powinno puścić
  7. Proponuje tez sprawdzic konektory na pompkach. Ale najbardziej prawdopodobne sa moim zdaniem uszczelnienia Pd, albo jakis glupi blad mechanika co tez sie zdarza
  8. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    tak, można ;p no pewnie masz te które idą na dole i na górze tej rurki którą wyrzucasz. do kompletu dokup tą gumową co jest między egrem a kolektorem dolotowym, tam też często się poci
  9. misiek95 odpowiedział(a) na siwcio3 temat w 1.9TDI
    1. Jeżeli n18 zostawisz podłączony to nie. 2. jak zaślepki wystarczająco grube to możesz wywalić 3. najprostsza opcja to odpinasz od egra i zaślepiasz czymkolwiek 4. pod grzybkiem masz takie dwie dziurki i to z nich pluje olej. po zrobieniu wszystkich powyższych kroków zaślep je (nitami, śrubkami, patyczkami od loda- wedle uznania) kup sobie wcześniej wszystkie uszczelki- może sie okazać że są podmęczone a kosztują grosze
  10. wygląda jak by 2.5 was dochodziło 2.7 w serii też tak strzela ogniem?
  11. Od wewnętrznej strony troche go ogołociłem żeby było więcej miejsca, od zewnątrz jest oryginał
  12. też kiedyś z tym walczyłem- z tego co pamiętam to kluczem jest lampka w bagażniku i to tam znalazłem odpowiedni sygnał z krańcówki
  13. Jak to co? wiadomo że 16
  14. wiesz gdzie takie dostać do ośki? inox v1
  15. Jak bys potrzebowal pomocy w oględzinach to odezwij sie, cos wymyślimy
  16. cena samego pakietu startowego chyba zwala z nóg hehe
  17. Te z a6 mają 70mm. Tych z a4 nie mierzylem, ale na oko z 50mm
  18. drutu bo jest potrzebny żeby wypiąc piny z gniazda bezpiecznika. No jak mają zapas to może nie będzie takiej potrzeby. Ja odpinałem bo mi przeszkadzały
  19. No i tak samo jest w a4. Tyle ze z tymi wtyczkami to gosciu przesadził, mozesz śmiało ciągnąć za kable, wtyczka wyskoczy sama. Co do kabli od swiec zarowych tych z bezpiecznikami to przygotuj sobie kawalek sztywnego drutu bo moze bedziesz musial je tez rozdzielić a wtyczki jako takiej nie ma
  20. Pod komputerem jest uszczelka, nie wiem czy występuje gdzieś do kupienia nowa. Chyba będziesz musiał podziałać jakiś szczeliwem/silikonem. Co do linki otwierania maski to jest tam uszczelka wokół linki ale ona mogła się co najwyżej zsunąć i trzeba będzie ją poprawić. Z uszkodzeniem sie nie spotkałem, no chyba że jakieś kable tamtędy puszczałeś
  21. misiek95 odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    ale ona ma mocowania wspawane w bude. potrzebne mocowania z a6 c5 i sam płaskownik z a4 b5 nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.