Treść opublikowana przez misiek95
-
Powolne spadanie obrotow
Czujnik temperatury
-
AJM dziwne odgłosy przelewania cieczy
Ajmy czasami bulgoczą. Jesli nie ma inncyh objawow to nalezy to olac. Moj bulgotal i przestał sam z siebie. Jak odkrecam korek to cisnienie jest zawsze
-
Osłona silnika oraz miski olejowej, hokej spojler przedniego zderzaka polift
Holej w aso okolo 5 stowek:)
-
Poradnik jak zrobić polerkę dla początkującego
Próbuj sam jak masz trochę oleju w glowie to ogarniesz. W necie jest wszystko co potrzebne. Polecam forum kosmetykaaut i angielskojezyczna część YouTube
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Można:)
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Sposob na naprawę czego?
-
[AJM] Zaślepianie EGR
Jak zostawisz klape gaszaca to nie ma
-
Demontaż siatki - pomóżcie.
W strone pasażera ją musisz wysunąć. Mozesz delikatnie puknąć mlotkiem nawet. Powinno puścić
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
obczaiłem furke na Rothenburgu na żywca pozdrawiam
-
Kąt synchronizacji wałka a wpływ na pracę pompowtrysków
Proponuje tez sprawdzic konektory na pompkach. Ale najbardziej prawdopodobne sa moim zdaniem uszczelnienia Pd, albo jakis glupi blad mechanika co tez sie zdarza
-
[AJM] Zaślepianie EGR
tak, można ;p no pewnie masz te które idą na dole i na górze tej rurki którą wyrzucasz. do kompletu dokup tą gumową co jest między egrem a kolektorem dolotowym, tam też często się poci
-
[AJM] Zaślepianie EGR
1. Jeżeli n18 zostawisz podłączony to nie. 2. jak zaślepki wystarczająco grube to możesz wywalić 3. najprostsza opcja to odpinasz od egra i zaślepiasz czymkolwiek 4. pod grzybkiem masz takie dwie dziurki i to z nich pluje olej. po zrobieniu wszystkich powyższych kroków zaślep je (nitami, śrubkami, patyczkami od loda- wedle uznania) kup sobie wcześniej wszystkie uszczelki- może sie okazać że są podmęczone a kosztują grosze
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
wygląda jak by 2.5 was dochodziło 2.7 w serii też tak strzela ogniem?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Jaki to jest rozmiar opony?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Od wewnętrznej strony troche go ogołociłem żeby było więcej miejsca, od zewnątrz jest oryginał
-
Jak podpiąć krańcówkę klapy bagażnika pod alarm
też kiedyś z tym walczyłem- z tego co pamiętam to kluczem jest lampka w bagażniku i to tam znalazłem odpowiedni sygnał z krańcówki
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jak to co? wiadomo że 16
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wiesz gdzie takie dostać do ośki? inox v1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak bys potrzebowal pomocy w oględzinach to odezwij sie, cos wymyślimy
-
Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..
cena samego pakietu startowego chyba zwala z nóg hehe
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Te z a6 mają 70mm. Tych z a4 nie mierzylem, ale na oko z 50mm
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
drutu bo jest potrzebny żeby wypiąc piny z gniazda bezpiecznika. No jak mają zapas to może nie będzie takiej potrzeby. Ja odpinałem bo mi przeszkadzały
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
No i tak samo jest w a4. Tyle ze z tymi wtyczkami to gosciu przesadził, mozesz śmiało ciągnąć za kable, wtyczka wyskoczy sama. Co do kabli od swiec zarowych tych z bezpiecznikami to przygotuj sobie kawalek sztywnego drutu bo moze bedziesz musial je tez rozdzielić a wtyczki jako takiej nie ma
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
Pod komputerem jest uszczelka, nie wiem czy występuje gdzieś do kupienia nowa. Chyba będziesz musiał podziałać jakiś szczeliwem/silikonem. Co do linki otwierania maski to jest tam uszczelka wokół linki ale ona mogła się co najwyżej zsunąć i trzeba będzie ją poprawić. Z uszkodzeniem sie nie spotkałem, no chyba że jakieś kable tamtędy puszczałeś
-
Jaka rozporka
ale ona ma mocowania wspawane w bude. potrzebne mocowania z a6 c5 i sam płaskownik z a4 b5 nie?