Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. a wałek rozrządu w jakim stanie? może uszczelniacze pompek wymagają wymiany?
  2. egzaminy Panie ogarnąłeś ten zaworek w 1.8?
  3. Ja mam 205/50/17. Na dziurach lepiej w zakrętach gorzej i tyle:)
  4. Kupiłem 2 razy czujnik nieoryginalny i 2 razy byl padniety. Raz jeden obwód raz drugi.. szkoda gadać
  5. a jakie koło zamachowe byś wkładał w przypadku konwersji na manual?
  6. O toto pomylilo mi sie:)
  7. A4 b5 ma silnik wzdluznie a golf poprzecznie. Zadnego związku jezeli chodzi o węże. Noe przypominam sovie zebym rozpinal weze od chlodnicy przy wymianie rozrzadu w golfie. Wode spuszczalem tak czy tak bo pompa wody szla do wymiany. Ewidentnie wina warsztatu i majac takie dowody, zdjecie tego weza i na dodatek opinie mechanika jezeli zgodzi sie dac ci to na papier to wal da sadu albo jeszcze lepiej do TVN Turbo do programu raport turbo, oni lubią takie zadymy
  8. Tak, caly dolot zostal z ajm'a. Myslalem zeby wymienić calosc lacznie z mapsensorem, kolektorem dolotowym, ic na AWX ale te szybkozlaczki na wezach to jakies nieporozumienie. Wole tradycyjne opaski
  9. 163km/360nm Wrażenia takie, że każde 1.9 powinno wychodzić w takiej mocy bo są do tego stworzone jeździ sie przyjemnie, niebo a ziemia w porównaniu z tym co było
  10. no fakt, w łapach można ocenić czy nie ma luzu na wirniku i czy łopatki całe, reszta to loteria. ja miałem farta, kupiłem idealną używkę 10km od domu. tuner był w szoku że awx może tak szybko wstawać spróbuj sie dogadać z jakimś handlarzem niech ci gwarancje napisze na kawałku papieru i tyle
  11. Bierz awx nie ma nad czym sie zastanawiać.
  12. dawaj jakieś szczegóły, na pewno już masz koncepcje
  13. Jak odczucia z jazdy na takim profilu i gwincie? Ladne auto nie ma co:))
  14. Siema miał by ktoś chwile żeby oblukać mi auto? zabytkowe audi, przez telefon idealne a nie chce sobie zrobić wycieczki bo jednak kawałek mam Stargard Szczeciński
  15. http://otomoto.pl/oferta/audi-80-audi-80-quattro-competition-ID6yhtll.html#4a797700db Ktoś zna auto albo właściciela?
  16. misiek95 odpowiedział(a) na Bzykuslu temat w Audi A4 B5
    Zerkne pozniej w autodacie czy schematow nie ma czasem do elektryki
  17. super siedzi na tym kole. jakie parametry opony? jak wrażenia z jazdy ogarnij końcówki wydechu, błagam
  18. ja nie widze przeciwskazań. Jeżeli można podłączyć CDC to można podłączyć też emulator a nawet można podłączyć dwie zmieniarki równolegle i wybierać sobie przełącznikiem której chcesz używać
  19. czyje to to? sorry nie chce mi sie obracać
  20. Tak właśnie zrobiłem w aucie cisza od tego czasu )
  21. Tak podobno licznik z a6 powoduje takie cyrki z oswietleniem wnętrza, sprawdź po numerach
  22. Czujnik moze ulec tez innej awarii niz "spalenie" wymień go bo to najbardziej prawdopodobna moim zdaniem przyczyna
  23. misiek95 odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w 1.9TDI
    Wejdz pod auto i rozepnij ktorys z wezy najlepiej dolotu. Jak ci sir olej wyleje na glowe to turbina sie rozpada/rozpadla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.