Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek1985

  1. fajna sztuka
  2. będą pasować bez problemu
  3. kolego te będą dobre Przebijasz tylko pierścień od ABSu i tyle Sam dziś koledze robiłem taki zestaw
  4. Klima w b5 dwustrefowa pierwsze słyszę
  5. myślę ze jest skrzynia do roboty
  6. ja kupowałem cały ori komplet lemo i wszystko było ok
  7. dopchnij czujnik bo jest za daleko od pierscienia
  8. dobra sztuka:wink:
  9. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na Piko94 temat w 1.8T
    a ja mam caly silnik 2.4 ze skrzynia quattro na swapa jak by ktoś był zainteresowany Silnik igielka Po wymianie oleju swiec i kabli wysokiego napięcia BERU
  10. sprawdź kolego czy olej spod pokrywy zaworów się nie leje
  11. sprawdź kolego tuleje na tylnej belce
  12. ja w 2.4 mam 312mm
  13. zmien te lampy bo trochę jest nie halo:facepalm:
  14. dobrze wyglada:wink:
  15. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    na 90% przyjadę
  16. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a to co jutro się dzieje pod merlinem
  17. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    silnik jest w igła stanie jedynie do rozrządu sobie zajrzę I sobie sam w razie co zmienię
  18. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no i silnik 2.7 turbo na swapa zakupiony
  19. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a kiedy Planujecie jakiś spocik No i nie wiem czy się wyrobie ze swapem Wszystko teraz zależy od SIDa i Nosba
  20. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no ma być grubo ha ha Jutro planuje kupić licznik od s4 no i jakiś wydech typu catback pod 2.7 turbo
  21. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jeszcze nie Zderzaki i progi od S4 już sa A co do swapa to na dniach SID ma mi dac znac co z silnikiem dla mnie
  22. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Czyż by się szykował spocik 23???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.