Treść opublikowana przez animavili
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Trochę się zmartwiłem :-( Najbardziej tym,że zidentyfikowałeś licznik jako jaeger.Już od dawna na zamontowanie czeka full fis.Niestety zakupiłem Vdo z benzyny anglika. Ponoć tarczy nie da się przełorzyć miedzy tymi zegarami.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ktos się spotkal z taką usterką zegarów,że po włączeniu klucza w pozycji zapłon wariują wskazówki i wyswietlacze aż do ich wyzerowania.po odpaleniu objawów nie ma.vag nic nie pokazuje. Tu wideo Napisane z Lumi
-
Jaki wozek wybrac
My mamy x-landera xa z 2009roku i jest niezniszczalny.niestety jest dość ciężki,także wnoszenie go jesli ktos nie mieszka na parterze jest uciążliwe.wynagradza to prowadzeniem i solidnością.warto tez wziąć pod uwagę przy zakupie ile dziecko pojeździ w gondoli.bo jak się w zimowych miesiącach urodzi to na spacery tak często się nie chodzi.fajna sprawa to isofix ,bardzo ulatwia życie Napisane z Lumi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mój mail: [email protected] z góry serdeczne podzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam. Potrzebny wsad do licznika 8D0 920 980K (angol,benzyna,mile) na europa,diesel,km. Prawdopodobnie będzie to 8Do 920 932 FX ,ale nie mogę znaleźć. Ktoś będzie jeszcze taki miły i podpowie mi co z rds'em na fisie z navigation plus rns-d jeśli nie posiadam tunera tmc nie odsyłając mnie do pierwszego posta w tym ogromnym wątku? ;-).Chyba nie mam ena,clock,data w rns. Sama linia k wystarcza?
-
Tacierzyństwo
Mam do oddania kilka puszek Nutramigenu (tego początkowego) dla skazowców jakby ktoś potrzebował.Jakby coś Pw.
-
Wymiana tulei sanek(kołyski).
Szukaj pod hasłem wymiana tulejki belki tył Napisane z Lumi
-
Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6
Wyjmij radio i sprawdź czy masz adapter do seryjnych głośników.Opis działania w aukcji http://allegro.pl/adapter-radio-audi-podlaczenie-glosnikow-tylnych-i4708112899.html
-
Przednie wahacze co o tym myslicie?
Kolego jak znajdziesz ogarniętego mechanika ,który to zrobi za 200zł za stronę to się nie zastanawiaj.Jak trafisz na oporne śruby to nerwów będzie więcej niż to warte.Chyba ,że z góry uzbroisz się w palnik.Jak zawiecha była nie ruszana ,to główny problem jest ze śrubą górnych wahaczy.No i klucze trzeba mieć naprawdę porządne.
-
radio Chorus safe
Tego radia kalkulator nie odkoduje.Za 50pln magik elektronik czyta programatorem z procesora lub w ASO po vinie ,ale dużo drożej.
-
Tuner tmc audi a4 b5
W lewym boczku nadkola tylnego razem ze zmieniarką cd.Z tego co się orientuję tmc u nas nie działa ,więc da tylko to ,że wyświetli na fisie rds.
-
Poucinane kable od radia powrót do oryginału
ja miałem tego chorusa podłączonego jak na zdjęciu poniżej.Niestety nie widać wszystkich kostek.Tylko ,że u mnie jest sub nokia ,przez którego wzmacniacz idą tylne głośniki.Nie wiem jak jest w sedanie. Galerie zdjęć na aukcje
-
Przepalające się żarówki pozycyjne
Mam lampy z xenonem i żarówkami pozycyjnymi H6W ,które bardzo często się przepalają.Dodatkowo jedna z oprawek chyba robi zwarcie bo bezpiecznik z dwa razy poleciał.Macie jakiś namiar na nowe oprawki tych żarówek.Ewentualnie jakie oprawki i żarówki zakupić aby raz na zawsze pozbyć się problemu. Znalazłem tylko oprawki t4w o średnicy 15mm ,ale nie wiem czy nie za krótki trzonek. Nikt nie doradzi?.Dzisiaj obudowa rozpadła mi się w rękach,Plastik tej oprawki chyba od wysokiej temperatury w kloszu robi się twardy i kruszy.Chcę wymienić te oprawki/wkład żarówki ale nic nie mogę znaleźć.
-
Montaż radia 2 din audi przed liftem
To ze zdjęć to jakiś ulep.
-
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyć ze współwłaścicielem poniżej 25 lat
Kolego jesteś z dużego miasta ,więc podejdż do agenta ubezpieczeń który sprawdza w wielu firmach ubezpieczeniowych.Naprawdę możesz się dziwić ile będzie taniej niż sam wyszukasz.Firmy różnie traktują młodych kierowców ,więc czasem warto takową nawet co rok zmieniać.
-
TravelPilot RNS 3 (mapy)
To ze zdjęcia to chyba blaupunkt z nawigacją.Miałem coś takiego w golfie mk4 ,są do tego mapy polski z lektorem,ale to średnio do celu prowadzi. Najfajniejszy był ludzik machający flagą jak do celu dojechałeś.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kolega zrobił w dużym domu takie podłogi.Nie słuchaj ,że są to posadzki przemysłowe i się nie rysują.Po dwóch latach zmienił na kafelki.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
U mnie po zamianie z audi concert ,później alpine z anteną jest wszystko ok.W niektórych przypadkach potrzeba separatora antenowego,ale nie wiem czy w Twoim. http://allegro.pl/separator-antenowy-audi-a2-a3-a4-a6-tt-antena-lodz-i4442881361.html Mam kolejny problem.Zakupiłem konsole 2din po symphony. Brakuje w niej jednak stelażu radia,który oznaczyłem na zdjęciu pomarańczowym prostokątem. Navi plus wchodzi,ale trzyma się tylko na zaczepach.Czy możliwe ,że nie było tego elementu ,bo sprzedający zapewnia ,że wszystko przeszukali. Galerie allegro za darmo Czy ktoś dysponujący etka mógłby sprawdzić czy ten kosz/kieszeń radia jest taki sam w A6 C5 bo mogę taki dostać.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
W sobotę 3 próby i dzisiaj raz ;-) W sumie gościu mnie naprowadził,bo co innego na radio zapisane ,ale pamiętał ,że cyferki blisko ;-) ps.moja blokuje się na godzinę po dwóch nieudanych próbach
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Dla potomnych.U mnie nie było na lcd informacji SAFE PIN NIEPODŁĄCZONY- bez niego jak podpowiedział kolega navi nie przyjmie kodu!!! (druga sprawa ,że kod podany mi przez sprzedawcę był błędny,trafiłem za 7 razem ;-)) Dziękuje Tom A4 za pomoc,tym bardziej ,że gość który zajmuje się rozkodowaniem radio podpowiedział mi przez telefon ,że safe pin jest niepotrzebny.Podtrzymuję tylko pamięć ,aby nie wpisywać kodu przy każdorazowym uruchomieniu.Jak widać albo się mylił ,albo chciał zarobić na rozkodowaniu. Teraz zostaje mi sprawa konsoli. Nie mogę się zdecydować czy ciąć ,czy zamawiać ori od kolegi z forum ;-)
- 1/2 Fis Spalanie
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Muszę się upewnić ,że nawigacja którą nabyłem będzie do mnie pasowała (jest DX).Podany mi przez sprzedającego kod jest nieprawidłowy i zastanawiam się czy warto w to dalej inwestować.Na zdjęciu tego nie widać ,ale navi jest przycięta od dołu o czym sprzedający również nie wspomniał. Galerie Allegro - darmowy hosting zdjęć Ten 'x' ktoś chyba długopisem dopisał.Sama navi ma polskie menu. Dodano: Czy brak zasilania na pin safe będzie skutkowało odrzucaniem kodu?(czyli pokazuje że pin błędny).Nie podłączyłem go ponieważ zrozumiałem ,że jest po to aby radio nie prosiło o kod za każdym razem kiedy zostanie odcięte zasilanie.
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Moim zdaniem nadaje się to tylko do monitorowania auta firmowego.Zagłuszenie sygnału gps to sprawa prosta ,bo zagłuszacz kupimy wszędzie. Lepiej za tą kasę jakieś nietypowe odcięcie.Może i zniszczenia złodziej zrobi ,ale nie odjedzie.W razie problemów odpuści bo ulicę dalej takie samo auto stoi.
-
Regeneracja Vp44 2.5 Tdi
Kumaci pompiarze są na terenie niskich łąk (dawno temu byli na starej bazie pksu).natomiast vp44 lepiej chyba wyslac ,albo kupic regenerowane od kogoś kto się specjalizuje. Napisane z Lumi
-
Minilodówka ktoś ma? ktos poleci?
Fajnie wygladajaca zabawka.Generalnie technologia na płytkach peltiera pozwala zejść do okolo 10-12 stopni poniżej temperatury otoczenia.no i na zasilaniu 12v pobiera sporo prądu.do auta juz lepiej taka z wkladami, piwo z 3 godz wytrzyma Napisane z Lumi