Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
http://ali.pub/1wmwpt
-
B6 DIVISION
Panowie , jakiego modułu potrzebuje aby przypisac ta kamerke do leda? http://ali.pub/1w5fn9
-
Kamera cofania A4 B6 jaką wybrać?
odswiezam kotleta http://ali.pub/1w5fn9 nawet z jakims modułem pod leda tego nie przypisze?
-
B6 DIVISION
- Wyciszenie silnika - numer
-
[ALL TDI PD] Pianka wygłuszająca silnik
Piotrek filc gdzie zakupiłeś?
-
Drgania na wolnych obrotach w A4 B6 1.9TDI
Niby zgodze sie z Toba poniewaz wczesniej tego nie bylo i pojawilo sie znikąd...np dzisiaj... Autem zrobilem trase po miescie... Silnik pracowal bdb i zadnych bujniec badz delikatnego drgania - nic. A w dniu wczorajszym delikatnie drgala na kazdym jednym postoju np na swiatlach....wiec uwazam ze nie ten typ tak ma a jest to usterka mechaniczna tylko należy ja odkryc
-
Drgania na wolnych obrotach w A4 B6 1.9TDI
To opisze swój przypadek...drżało mi auto mocno na biegu jałowym az potrafiło rzucic autem ....delikatnie na zimnym ,wyrazniej na rozgrzanym silniku... Jadac duzą predkościa i wrzucając luz auto potrafiło nawet zgasnąc...postanowiłem oddac auto na korekte pompek z wymiana gumek itd Przy okazji kazałem sprawdzic pompe vacum - poniewaz podejrzewałem ze gaszenie auta moze byc od tego : korekty : Korekty teraz wydaja sie ok , gniazda pompek sprawdzone - są ok, pompa sprawdzona pod obciazeniem ok , króciec ok ....krzywki , szyna ok Odebrałem auto z zakładu - waliło non stop szarym dymem - ustaliłem turbo padło Auto nadal czuje ze delikatnie drży nieregularnie na ciepłym silniku - osoba postronna byc moze nawet nie zauwazyłaby by tego - ja jednak to wyłapuje : poduszki sprawdzone - jedna nowa z aso plecionka - ok napinacz alternatora - nowy Juz sam nie wiem co to moze byc .....zostaje mi jeszcze dwumas ...chyba ze to od turbo w co watpie
-
Uszczelnienie sprawdzenie turbiny warszawe okolice
Jutro podjade do nich omówić temat bo mam dosc nietypowy problem ze sprawdzeniem mojej turbiny
-
Uszczelnienie sprawdzenie turbiny warszawe okolice
Robiłes cos u nich? Jakies opinie?
-
B6 DIVISION
Panowie najprawdopodobniej padło mi uszczelnienie turbo od str goracej... Możecie polecić jakiś zakład w Warszawie ktorzy sprawdza,uszczelnia turbo
-
Uszczelnienie sprawdzenie turbiny warszawe okolice
Witam.. Aurko zaczelo mi kopcic na szaro i na wstepie podejrzewam ze turbo od str goracej przepuszcza... I chcialbym sptawdzic to turbo...Poleci ktos jakis zaklad? Nie piszcze ze Karol, bo Karol jest na urlopie do 15 a potrzebuje na szybko to sprawdzic/zrobic
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
mam to teraz samo u siebie....silnik 1.9 awx pompki 2 mi cos poszarpywały i auto schodzac z wysokich obrotów potrafiło zgasnąć , po czym w trakcie jazdy ponownie normalnie je odpalałem...Oddałem auto do chyba najsłynniejszego zakładu w PL a mianowicie Diesel System w Nadarzynie..... Auto jakie dziś chciano mi oddać było : silnik był kropelkami oleju ubrudzony tak dookoła bagnetu w odległości 20 cm auto fakt jezdzi , pracuje w miare równo , ma moc i nie gasnie dym z wydechu -biało szary jak u kolegi wyzej - na zimnym mniej , po rozgrzaniu kopci jak z lokomotywy - zapach ewidentnie nie spalonego paliwa (własciciel zakładu nie potrafił jednoznacznie stwierdzic co to za zapach) zakład twierdzi ze nie zauwazył dymienia jak wprowadzałem auto i ze auto musiało juz tak dymić jak je przyprowadziłem oraz ze takze takowym nie jezdził podczas gdy własciciel tego przybytku twierdzi ze holowano auto z jezdni poniewaz zgasło i nie chciano meczyc rozrusznika , co sam zauwazyłem iz autem jezdzono i holowano poniewaz zaslepke zderzaka do otworu przykrecenia zaczepu holujacego niechlujnie wrzucono do bagaznika...Ogólnie to moja 2 wizyta tam i szczerze odradzam zakład Pytanie czy przyczyna tego kopcenia na 100% moze byc uszkodzona pokrywa zaworów?
-
Regulacja przednich drzwi kierowcy a4 b7 sedan
Dariusz jak mozesz zrób mi upgrade tego zdjecia bo chce to zobaczyc zanim bd z tym walczył
-
CHIP Włocławek i okolice
http://brk-tuning.pl/ najblizej i najlepiej sam tez kiedys tam robiłem co nieco w aucie
-
B6 DIVISION
Bierz 55mm Panowie potrzebuje nr wtyki do zarobienia pinami z włacznika start z audi tts 8S1905217A...Pomoze ktos?
-
B8 TrOOOOp
Dzieki Ci Królu Złoty
-
B8 TrOOOOp
Panowie pomocy:) Potrzebuje nr wtyczki do zarobienia pinami do włacznika 8W1905217A AUDI S4 B9
-
B6 DIVISION
Panowie moze ktos bd miał na sell: potrzebuje woofer bose do sedana z b7 najlepiej z konca produkcji 07 Nr 8e5035412B-E oraz wzmacniacz bose z a6 c5 sedan wraz z wtyką
-
Rezanie bixenonu
Dzieki...aaa Michał co poleciłbys jako przetwornice do d3s
-
Rezanie bixenonu
Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac? Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k?
-
B6 DIVISION
uuu a nie wiem własnie
-
B6 DIVISION
Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac? Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k
-
Rezanie bixenonu
a sama zmiana projektorów ?moja linia jest rozmyta jak pare postów wyzej Kojak to ilustrował i zastanawiam sie na wrzuceniem czegos innego wraz z regulacja
-
Rezanie bixenonu
Panowie czy wymieniajac zestaw w bix b6- projektor b8 /koito/d1s na projektor intemo/d4s/palniki ori philipsa d4s bedzie znaczaca poprawa czy gra nie warta ,,swieczki"