Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://ali.pub/1wmwpt
  2. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie , jakiego modułu potrzebuje aby przypisac ta kamerke do leda? http://ali.pub/1w5fn9
  3. odswiezam kotleta http://ali.pub/1w5fn9 nawet z jakims modułem pod leda tego nie przypisze?
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O Witam.Pany potrzebuje nr srub do zaciskow 288 tyl te ktore chodza w prowadnicy jarzma
  5. dydek1 odpowiedział(a) na cl4vish temat w Audi A4 B6
    ....
  6. Piotrek filc gdzie zakupiłeś?
  7. Niby zgodze sie z Toba poniewaz wczesniej tego nie bylo i pojawilo sie znikąd...np dzisiaj... Autem zrobilem trase po miescie... Silnik pracowal bdb i zadnych bujniec badz delikatnego drgania - nic. A w dniu wczorajszym delikatnie drgala na kazdym jednym postoju np na swiatlach....wiec uwazam ze nie ten typ tak ma a jest to usterka mechaniczna tylko należy ja odkryc
  8. To opisze swój przypadek...drżało mi auto mocno na biegu jałowym az potrafiło rzucic autem ....delikatnie na zimnym ,wyrazniej na rozgrzanym silniku... Jadac duzą predkościa i wrzucając luz auto potrafiło nawet zgasnąc...postanowiłem oddac auto na korekte pompek z wymiana gumek itd Przy okazji kazałem sprawdzic pompe vacum - poniewaz podejrzewałem ze gaszenie auta moze byc od tego : korekty : Korekty teraz wydaja sie ok , gniazda pompek sprawdzone - są ok, pompa sprawdzona pod obciazeniem ok , króciec ok ....krzywki , szyna ok Odebrałem auto z zakładu - waliło non stop szarym dymem - ustaliłem turbo padło Auto nadal czuje ze delikatnie drży nieregularnie na ciepłym silniku - osoba postronna byc moze nawet nie zauwazyłaby by tego - ja jednak to wyłapuje : poduszki sprawdzone - jedna nowa z aso plecionka - ok napinacz alternatora - nowy Juz sam nie wiem co to moze byc .....zostaje mi jeszcze dwumas ...chyba ze to od turbo w co watpie
  9. Jutro podjade do nich omówić temat bo mam dosc nietypowy problem ze sprawdzeniem mojej turbiny
  10. Robiłes cos u nich? Jakies opinie?
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie najprawdopodobniej padło mi uszczelnienie turbo od str goracej... Możecie polecić jakiś zakład w Warszawie ktorzy sprawdza,uszczelnia turbo
  12. Witam.. Aurko zaczelo mi kopcic na szaro i na wstepie podejrzewam ze turbo od str goracej przepuszcza... I chcialbym sptawdzic to turbo...Poleci ktos jakis zaklad? Nie piszcze ze Karol, bo Karol jest na urlopie do 15 a potrzebuje na szybko to sprawdzic/zrobic
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Sajmonix temat w 1.9TDI
    mam to teraz samo u siebie....silnik 1.9 awx pompki 2 mi cos poszarpywały i auto schodzac z wysokich obrotów potrafiło zgasnąć , po czym w trakcie jazdy ponownie normalnie je odpalałem...Oddałem auto do chyba najsłynniejszego zakładu w PL a mianowicie Diesel System w Nadarzynie..... Auto jakie dziś chciano mi oddać było : silnik był kropelkami oleju ubrudzony tak dookoła bagnetu w odległości 20 cm auto fakt jezdzi , pracuje w miare równo , ma moc i nie gasnie dym z wydechu -biało szary jak u kolegi wyzej - na zimnym mniej , po rozgrzaniu kopci jak z lokomotywy - zapach ewidentnie nie spalonego paliwa (własciciel zakładu nie potrafił jednoznacznie stwierdzic co to za zapach) zakład twierdzi ze nie zauwazył dymienia jak wprowadzałem auto i ze auto musiało juz tak dymić jak je przyprowadziłem oraz ze takze takowym nie jezdził podczas gdy własciciel tego przybytku twierdzi ze holowano auto z jezdni poniewaz zgasło i nie chciano meczyc rozrusznika , co sam zauwazyłem iz autem jezdzono i holowano poniewaz zaslepke zderzaka do otworu przykrecenia zaczepu holujacego niechlujnie wrzucono do bagaznika...Ogólnie to moja 2 wizyta tam i szczerze odradzam zakład Pytanie czy przyczyna tego kopcenia na 100% moze byc uszkodzona pokrywa zaworów?
  14. Dariusz jak mozesz zrób mi upgrade tego zdjecia bo chce to zobaczyc zanim bd z tym walczył
  15. http://brk-tuning.pl/ najblizej i najlepiej sam tez kiedys tam robiłem co nieco w aucie
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz 55mm Panowie potrzebuje nr wtyki do zarobienia pinami z włacznika start z audi tts 8S1905217A...Pomoze ktos?
  17. dydek1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki Ci Królu Złoty
  18. dydek1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pomocy:) Potrzebuje nr wtyczki do zarobienia pinami do włacznika 8W1905217A AUDI S4 B9
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie moze ktos bd miał na sell: potrzebuje woofer bose do sedana z b7 najlepiej z konca produkcji 07 Nr 8e5035412B-E oraz wzmacniacz bose z a6 c5 sedan wraz z wtyką
  20. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dzieki...aaa Michał co poleciłbys jako przetwornice do d3s
  21. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac? Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k?
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uuu a nie wiem własnie
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac? Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k
  24. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    a sama zmiana projektorów ?moja linia jest rozmyta jak pare postów wyzej Kojak to ilustrował i zastanawiam sie na wrzuceniem czegos innego wraz z regulacja
  25. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie czy wymieniajac zestaw w bix b6- projektor b8 /koito/d1s na projektor intemo/d4s/palniki ori philipsa d4s bedzie znaczaca poprawa czy gra nie warta ,,swieczki"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.