Treść opublikowana przez Griffe
-
Zabezpieczenie felg przed pyłem z klocków
Dobry wosk to ograniczy ale trzeba powtarzac, najlepszy do tego Swissvax Autobahn, z tanich niezle sprawdza sie FK 1000 HiTemp Najlepsze zabezpieczenie pod tym wzgledem da powloka kwarcowa, jest tego troche na rynku.
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
Dokladnie. Presta Sudzz Car Wash 3,78L - Szampony - Piany i szampony - Mycie - Pielęgnacja z zewnątrz Ten szampon
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
chodzi o Car Wash, przerabiam teraz ich piata butelke:wink:
-
Zestaw dla świeżaka.
UC megsa. cptolgierd tak z ciekawosci co Ci w DJ BTBM nie podeszlo? Dla mnie to jeden z lepszych samponow, przerobilem prawie wszystkie poza chyba trzema a wsrod niech jest wlasnie miedzy innymi 901 - dlatego pytam.
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
Z tanich poza Presta, kupilem ostatnio polski produkt od 4Nano Ultravolet - niezle pachnie ale bez szalu - reszta jak presta na najwyzszym poziomie. Domywania, poslizg, piana bardzo gesty. Najtansze warte zainteresowania to Presta i Ultraviolet - oba oczywiscie bezpieczne dla woskow.
-
Mikro "rdza"?
Jest troche gorszy od IronX ale roznica nie jest duza, natomiast cenowo przepasc.
-
Konserwacja opon
Daj mu troche szanse, megs siedzi spokojnie miesiac.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Praktyka czyni mistrza:wink:
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.
-
Uszkodzenie parkingowe - jak usunac pozostałość po drzwiach sąsiada
To uzywaj QD, pomoze wycierac, pozastawi lepszy look bez smug. TriColore "German" aplikator - Aplikatory - Akcesoria
-
Moje prace
Klient zmienil oczekiwania co do motocykla, miala byc powloka a wyszlo odswiezenie, wiec zostalo sporo wolnego czasu, skorzystalem w postaci umycia wlasnego auta. Na RS6 lezy od dwoch tygodni Sonax ProfiLine Polymer Netshield biorac pod uwage przelot ponad 1000km w tym czaise, upaly i panujace pieklo na masce i blotnikach od "elektrowni biatomowej" znajdujacej sie pod maska ma sie wysmienicie, co pokazuja krople po samej aktywnej pianie i oplukaniu. Dach nie byl zabezpieczony tym polimerem, a lezacy tam wosk jak widac umarl, wiec sonax powedrowal rowniez na maske. Po myciu i osuszeniu przetarty niesamowitym QD Sonaxa EXTREME BRILLIANT SHINE DETAILER.
-
Uszkodzenie parkingowe - jak usunac pozostałość po drzwiach sąsiada
dluga zabawa UC na Tricolorze. Wycieranie brudnego samochodu to slaby pomysl:thumbdown:
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Elektryke sie oslania tak czy inaczej a reszte mozna spokojnie kercherem leciec.
-
Moje prace
Sorry, nie mam pełnej relacji, a że akurat była mowa o srebrnym... Jakimi błędami? Wypowiedz tyczyla sie kris-krzysztof
-
Moje prace
Poza bledami git malina, tylko dlaczego w moim watku:facepalm:
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
PA
-
Owady - czy trzeba myć co chwilę ?
Tu troche nie masz racji bo to nie tyle pancerzyki co "sok" z owadow robi masakre. Oczywiscie wiekszy opancerzony przeciwnik zrobi lepsze bum od komara czy meszki, ale wlasnie pozniej te soki wzeraja sie znacznie bardziej jak guano w lakier. Zaraz po trasie, jesli auto jest nawoskowane wystarczy oplukac na bezdotyku i bedzie ok (oczywiscie mowa jak nie masz czasu - lecisz np autem na wakacje kilka tysiecy km, lub tak jezdzisz zawodowo)
-
czy jest cos warta taka polerka
Tylko i wylacznie do spolerowania nalozonego wczesniej recznie wosku - reasumujac NIE
-
Owady - czy trzeba myć co chwilę ?
Po drodze do domu bezdotykm jak nawoskowany to "na swizeo" zejda. Owszem wosk chroni jesli owad przyleci, usiadzie na zaparkowane auto i zdechnie. Przy predkosci 100+ taki pocisk z owada robi spustoszenie...
-
Moje prace
Bede pewnie niedlugo robil puga 206 w kolorze szampanskim, to sami ocenicie/zobaczycie:wink:
-
Owady - czy trzeba myć co chwilę ?
Oczywiscie jak powiedzieli przedmowcy - zmywac na biezaco.
-
Moje prace
Czy to bialy czy srebrny efekt bedzie podobny, auto dostanie sporego kopa i nabierze tak pozadanego wetlooku, oczywiscie na tak spektakularne odbicia nie ma co liczyc, bo to juz wynika ze specyfiki samego koloru - im ciemnijeszy tym lepiej odbija. Wystarczy jednak takim dopieszczonym bialym stanac obok drugiego bialego - gwarantuje, ze nie trzeba sie wpatrywac aby pojawil sie banan na twarzy bedzie lekko szary obok snieznobialego mokrego:naughty:
-
jakie ściereczki ?
VP Blue Fluffy nic tanszego dobrego nie ma:wink: Valet PRO Large Blue Fluffy - ręcznik do osuszania 90x60cm - Osuszanie - Mikrofibry i ręczniki
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Bardzo ladnie:naughty: Bede mial co sledzic i chetnie bede zagladal.
-
Moje prace
Mozna, IronX i jemu podobne to srodki gotowe do uzycia - NIErozcienczalne.