Treść opublikowana przez kepasa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- [B6 AVJ] Zapowietrzony układ chłodniczy czy coś innego ?
powinno sie samo odpowietrzyć... tak mi się wydaje...- [B5 ADP] Głośne popychacze
sprawdź stan oleum... może za niski po wymianie nieraz trzeba dolać... dlatego cykają...- Jakiej firmy instalacja jest lepsza (Audi A8) ?
czyli jakie masz objawy kłopotliwego karmienia kucy? bo ja mam tyle samo około i jest luzik....- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
kolego jeśli masz brc sq 24 to nie da sie zmienić na inne cisnienie przełączenia na pb, ,ja z tym problemem już dawno temu byłem u gazowników i tak mi powiedzieli, licz kilometry i sie przyzwyczaisz i nie powinieneś zalowac ze założyłeś brc, przynajmniej w moim przypadku to jest jedyna wada Chcesz powiedzieć, że BRC SQ24 nie przełączy się na benzynę jak gaz się skończy ? No to ja mam jakąś dziwną instalacje... Chyba że źle zrozumiałem bo późnawo już bzdura, ja nieraz przełączam kilka razy... zawsze się samo przestawia na benzynę... masz coś źle z ciśnieniem ... kwestia regulacji na bank... ahas.. mam brc- [ALL B6] Gaz w 2.0 FSI ?
ale 1.8T to nie FSI... to zupełnie coś innego... gaz sprwauje się nieźle, musisz poszukać- [B5 AHU] No to zaczynamy przygodę z AUDI => 1,9 TDI 90km 1999r po lifcie
ładna, ale patefon bym od razu wymienił...- [B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
ładna jest, nie narzekaj....- [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
ważne że masz miły samochodzik...- Nowicjusz - wątek powitalny
hello- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałeś linka podesłać...[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 20:26_________________________________________________ kup sobie może lepiej ericsson'a 310... twardszy jest... choć większy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na paintball nie wiem... chyba sie nie zbiorę... muszę schudnąć z 50 kg :polew: [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:10_________________________________________________ Albo na powrót do Krk w razie W zrobimy zrzutkę... :evil:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pingwin zbiera na felunek... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:08_________________________________________________ tylko tyle a ile???? witam wszystkich a w szczególności mister Wąskiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alarm to kiszka :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 14:14_________________________________________________trzeba zajrzeć w papiery parkingu... chore... a ten na złotego wieku całkiem profesjonalnie wyglądą... tymbardziej chore...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba zabezpieczać a nie rezać...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bojowego :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedy tylko chcesz [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:57_________________________________________________ alarm Ci nie pomoże Pingwinie...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:58_________________________________________________ współczuję, miałeś zabezpieczenia jakieś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka wszytskim... [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:45_________________________________________________ właśnie :polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
hi- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
no nakładka na dach.... z cienkiej warstwy. tylko pytałem.. chyba nie sądzisz że ktoś wyrezał sobie dach z samego arbonu - Nowicjusz - wątek powitalny