Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. podobno 150ps są najlepsze w eksploatacji... 163 koniki nie poddają się tak łatwo modom i są mniej trwałe... przed programem miałem 150km, chodziło miło, ale teraz mam program na 200... nie wiem na ile wtryski i turbinka puszczają, ale autko chodzi rewelacyjnie... wcześniej paliło mi 13 litrów... na 65 litrach-500kilometrów. jazda miejska. teraz trochę więcej... ale daje radę... polecam.
  2. Geometri nie ,a zmień lewą na prawą jakie opony kierunkowe albo złudzenie
  3. Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac i tego właśnie się boję :polew: masz coś na sumieniu
  4. Podjedż Waski Ci sprawdzi
  5. Ja mam a czego Ty nie masz :gwizdanie:
  6. i tak nie powie nie podzieli się
  7. Zgadłeś za dużo podpowiedzi dałem
  8. na takiej przestrzeni jaka potrzebna jest do takiego toru, mam biznesy które przyniosą większe zyski ja też chętny
  9. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/wlal-gaz-do-bagaznika,1164999
  10. Któryś z wahaczy skrzypi Sprawdż na kanale ,mechanik bez problemu zdjagnazuje Co to.
  11. Kolego ale rozmawiamy o orginalnych sprężynach Audi a nie innych producentów A paseczki to oznaczenie fabryczne jaki model i jaka twardosć.W bagażniku masz wklejkę z kodami Wklej ja na forum i zapewne dowiesz sie jakie maja być od kolegów klubowiczów
  12. Dokładnie Waski ma rację ale Irko też pisał że ma przetwornice od Sokoła a czeszcze,a wcześniej nie może też zależy to od radyjka :gwizdanie:
  13. Ja jestem zdania jak Ci się podobają to kupuj bo tak to nigdy niczego nie kupisz Dużo było na forum na temat felg różnych firm .Odpowiedz jedna ORGINAŁ
  14. piękny nam się dzionek zaczyna a tu do pracy
  15. Bardzo ładna koła wydech lampy :gwizdanie:
  16. marka owszem....a model??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 23:57 _________________________________________________ to jego nastepca...
  17. A paliwo masz na pewno
  18. Jeśli są niebieskie to na pewno są obniżające zapewne też amorki masz spotrowe Orginały są czarne
  19. wyząbkowane są i szumią Nowe :gwizdanie: jeśli tak to o czym to swiadczy :gwizdanie: Reklamuj je pełne prawo masz
  20. kolego... czytam ten wątek "prawie" ze spokojem ale jak widzę takie bzdury to już ciężko wytrzymać... Diesla kupuje się po to żeby oszczędzić, a nie po to żeby szaleć... poza tym jeśli komuś diesel (no może poza 2,5 na bahnach) pali 10 litrów na trasie to może przydałaby się jakaś szkoła jazdy - bo taki wynik świadczy o tym że się nie umie jeździć... od deptania non stop gazu są inne silniki, a nie małolitrażowe (1,9) diesle... i potwierdzam że temat robi się zdrowo bez sensu... takie wyniki (średnia 14-15 litrów) to ja bez problemów osiągam odpalając samochód i stając na biegu jałowym po 300 metrach jazdy - bo jak wszyscy wiedzą Niemiaszki nie popisali się projektując w a4 b6 system śledzenia spalania... w mieście na światłach kompletna bzdura... To czytaj dalej i się zastanawiaj Pytanie kto i po co by pisał brednie o spalaniu Może w Elblągu nie ma świateł i są dwa skrzyżowania i zapewne takie korki jak w dużych miastach :gwizdanie: Może na 10 to faktycznie dużo ale 14-16 kilku kolegów potrafi osiągnąć i nie widzę powodów aby kłamali.Mówimy o bardzo ostrej jedzie po mieście i o spalaniu które pokazuje FIS. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 10:15 _________________________________________________ dobre pytanie: po co cuber albo Trzeniu kupują diesle? pewnie dużo się wyjaśni no na pewno nie po to aby im paliły 6 l kolego - czytaj co jest napisane... 10 litrów w trasie... a co do Elbląga to całkowicie przyznaje Ci rację... i za to cenię to miasto... bo jazda samochodem to jak sama nazwa mówi "jazda" a nie stanie w korkach :> ... ale tu NIE O SPALANIE MIEJSKIE CHODZIŁO no tak 10 l na mocnym piecu i automacie tylko mocny piec to widzę że pojecie względne w tym wątku :gwizdanie:
  21. i nie tylko Tam :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. Listwy są inne ale można porezać
  23. ciepło....[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 09:40 _________________________________________________
  24. Spoko, właśnie wczoraj namierzyłem drugi zestaw .... THX de nada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.