Treść opublikowana przez kepasa
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
podobno 150ps są najlepsze w eksploatacji... 163 koniki nie poddają się tak łatwo modom i są mniej trwałe... przed programem miałem 150km, chodziło miło, ale teraz mam program na 200... nie wiem na ile wtryski i turbinka puszczają, ale autko chodzi rewelacyjnie... wcześniej paliło mi 13 litrów... na 65 litrach-500kilometrów. jazda miejska. teraz trochę więcej... ale daje radę... polecam.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
uzupełnij profil
-
[ALL B5] Zmiana z 15" na 16" lekko ściąga
Geometri nie ,a zmień lewą na prawą jakie opony kierunkowe albo złudzenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu Ciebie juz wiem gdzie moge spotkac i tego właśnie się boję :polew: masz coś na sumieniu
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
Podjedż Waski Ci sprawdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam a czego Ty nie masz :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i tak nie powie nie podzieli się
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Zgadłeś za dużo podpowiedzi dałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na takiej przestrzeni jaka potrzebna jest do takiego toru, mam biznesy które przyniosą większe zyski ja też chętny
-
Strefa Śmiechu
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/wlal-gaz-do-bagaznika,1164999
-
[B5 AEB] Skrzypienie i drżenie kół
Któryś z wahaczy skrzypi Sprawdż na kanale ,mechanik bez problemu zdjagnazuje Co to.
-
[B5 ADP] Jakie miękknie sprężyny na polskie drogi ?
Kolego ale rozmawiamy o orginalnych sprężynach Audi a nie innych producentów A paseczki to oznaczenie fabryczne jaki model i jaka twardosć.W bagażniku masz wklejkę z kodami Wklej ja na forum i zapewne dowiesz sie jakie maja być od kolegów klubowiczów
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
Dokładnie Waski ma rację ale Irko też pisał że ma przetwornice od Sokoła a czeszcze,a wcześniej nie może też zależy to od radyjka :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Felgi S-Line
Ja jestem zdania jak Ci się podobają to kupuj bo tak to nigdy niczego nie kupisz Dużo było na forum na temat felg różnych firm .Odpowiedz jedna ORGINAŁ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piękny nam się dzionek zaczyna a tu do pracy
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Bardzo ładna koła wydech lampy :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
marka owszem....a model??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 23:57 _________________________________________________ to jego nastepca...
-
[B5 AFF] Samochód zgasł podczas jazdy, nie odpala.
A paliwo masz na pewno
-
[B5 ADP] Jakie miękknie sprężyny na polskie drogi ?
Jeśli są niebieskie to na pewno są obniżające zapewne też amorki masz spotrowe Orginały są czarne
-
[B6 AWX] Szumy na oponach Continental Premium Contact 2
wyząbkowane są i szumią Nowe :gwizdanie: jeśli tak to o czym to swiadczy :gwizdanie: Reklamuj je pełne prawo masz
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
kolego... czytam ten wątek "prawie" ze spokojem ale jak widzę takie bzdury to już ciężko wytrzymać... Diesla kupuje się po to żeby oszczędzić, a nie po to żeby szaleć... poza tym jeśli komuś diesel (no może poza 2,5 na bahnach) pali 10 litrów na trasie to może przydałaby się jakaś szkoła jazdy - bo taki wynik świadczy o tym że się nie umie jeździć... od deptania non stop gazu są inne silniki, a nie małolitrażowe (1,9) diesle... i potwierdzam że temat robi się zdrowo bez sensu... takie wyniki (średnia 14-15 litrów) to ja bez problemów osiągam odpalając samochód i stając na biegu jałowym po 300 metrach jazdy - bo jak wszyscy wiedzą Niemiaszki nie popisali się projektując w a4 b6 system śledzenia spalania... w mieście na światłach kompletna bzdura... To czytaj dalej i się zastanawiaj Pytanie kto i po co by pisał brednie o spalaniu Może w Elblągu nie ma świateł i są dwa skrzyżowania i zapewne takie korki jak w dużych miastach :gwizdanie: Może na 10 to faktycznie dużo ale 14-16 kilku kolegów potrafi osiągnąć i nie widzę powodów aby kłamali.Mówimy o bardzo ostrej jedzie po mieście i o spalaniu które pokazuje FIS. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 10:15 _________________________________________________ dobre pytanie: po co cuber albo Trzeniu kupują diesle? pewnie dużo się wyjaśni no na pewno nie po to aby im paliły 6 l kolego - czytaj co jest napisane... 10 litrów w trasie... a co do Elbląga to całkowicie przyznaje Ci rację... i za to cenię to miasto... bo jazda samochodem to jak sama nazwa mówi "jazda" a nie stanie w korkach :> ... ale tu NIE O SPALANIE MIEJSKIE CHODZIŁO no tak 10 l na mocnym piecu i automacie tylko mocny piec to widzę że pojecie względne w tym wątku :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i nie tylko Tam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] Montaż relingów
Listwy są inne ale można porezać
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ciepło....[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 09:40 _________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko, właśnie wczoraj namierzyłem drugi zestaw .... THX de nada