Treść opublikowana przez kepasa
-
[B5 ADR] A to mój czarny sedanik
Ja specjalnie szukałem 1,8 t :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Przestań pleść takie głupoty - jesteś świadomy czym grozi takie coś w dieslu z VP ? Nie zabardzo chyba bo ma bp ...
-
Matryca do laptopa Asus A8H / gdzie tanio kupić?
Poszukaj na Balickiej w niedzielę
-
[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4
chromy in.pro dają radę Waski ma w dobrej cenie [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 09:05 _________________________________________________
-
[ALL B6] Ciśnienie przy maksymalnym (!) załadowaniu samochodu
czyli robią Nas w bambuko
-
[ALL] Kupuję nowy komplet kół 17" - nie wiem jakie oponki ??
Pierwsze
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
dość nisko ,ale to zależy tez od opon :gwizdanie:
-
[ALL B6] Xenony
Ja mam patent Waskiego i nie parują,no może jak jest duża wilgotnośc to troszeczkę na dole ,ale po zaświeceniu szybko odparowuje a pzred modem cały tydzień
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ciekawe tylko jak :gwizdanie: moje nie spada poniżej 12 L [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:55 _________________________________________________ a ja frytki w MC
-
A4 2.5 TDI S-line Avant - juz po zmianach :)
dzieki za komentarze:) to nie jest regulacja swiatel , właczasz i wyłaczasz "doświetlanie " po zamknieciu samochodu( świecą sie halogeny przez 10s) co do grila i kratki ......musze zobaczyc gdzies na "żywca" to pomyśle............ A to było seryjnie montowane ? ciekawe też bym sobie uruchomił Bardzo piekny avancik :oklaski: :oklaski: i kolor :kox:
-
Chciałbym kupic NOKIA N95 .Prosze o opinie na temat tego tel.,warto czy nie?
ja mam go ponad rok, jestem zadowolony, jedyny widoczny na pierwszy rzut oka ślad użytkowania, to przytarty guzik otwierania obiektywu. Polecam. Jak nie jest dopchany nie wiesza się, nie wariuje... przyswirował mi może dwa razy. ale wystarczyło wyciągnąć baterię. korzystam z nawi Garmina, mam kartę 4GB i generalnie jest OK. nie mam na co zmienić, myslę o iPhone. ale to całkiem inna jazda...
-
[B5 ADR] A to mój czarny sedanik
ładne... trzyma się kupy... niedługo pewnie zaczniesz zmieniać parę rzeczy...
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
A ja właśnie założyłem BRC i jadąc na trasie od gazowników auto spaliło mi 8 literków, jechałem powoli do 100kmh, ale juz po kilku dniach miejskiego pieca wyszło 17/100km, a dziś przejechałem 60kilometrów i zatankowałem... weszło 14litrów... nie wiem czy to kwestia regulacji czy coś innego... wszyscy piszą jakie to mają oszczędne samochody, ja tego nie widzę... chyba ,że się taskamy po mieście jak kapelutek, to wtedy i na benzynie zamknę go w 10litrach. Miałem wcześniej diesla i też wszystkim paliły 7-8 po mieście... ja miałem 130 ps w automacie 1oś - auto paliło 11-12.5 po mieście. Duże trochę te rozbieżności, teraz jak rozmawiam z kolegami z forum, z którymi widujemy się w realu, też okazuje się , że ich auta palą lekko 12 po mieście... także biorąc pod uwagę techniczne rozbieżności w spalaniu aut często wynoszące drugie tyle dzieląc przez deklaracje zapytanych osób, które też różnie przeliczają spalanie swoich samochodów... wychodzi na jedno- kupisz - zobaczysz.
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
205/55/16 dadzą radę, najlepiej sobie pożycz od kogoś fele wtedy zobaczysz... a 18'' jak ktoś ma ... cóż, trzzeba mieć moc. wtedy tak...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętnie dorzucę te klocki gratis, jak ktoś sobie zakupi te fotele.... ale musi je sam wymontować
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
pomyśl nad 16'', ja mam 16" 225/50 i 1.8T, w oryginale była na 15'' ale po zmianie na 16 w tym rozmiarze wyraźnie autko zwolniło. Także proponuję rozwagę, gdyz przy tym silniku możesz łatwo odebrać mu moc. Najlepiej znaleźć miły środek.
-
[B5 AFN] Skrzypienie z przodu z lewej strony
na sto procent wahacz, chyba dolna laga tak skrzypi... po deszczu sie uspokaja, prawda? jedź do kumatego mechanika i moment Ci sprawdzi kóry wahacz... pzdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hi.... cięzko pracują... [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 10:23 _________________________________________________dzięki Trzeniu za gratulacje... zap....m właśnie zaraz do szpitala...
-
Dobrzy chiptunerzy
witam, Admin Adamq ładnie się rozpisał w temacie o chiptuningu, poniżej jego tekstu widnieje link do stronki Pana Goduli w Krakowie... niestety ja nie polecam tego Pana mimo reklamy... wydałem u niego prawie 3 tys na poprzedni tzw program w 1.9 tdi. Pojechałem zaraz w traskę i też miałem wypieki na twarzy i podobało mi się bardzo... niestety Pan Tuner nie zaważył, że spod pompy wtryskowej wycieka paliwo, uszczelkę zmieniłem u swojego stałego mechanika i zaraz po wyjeździe z warsztatu okazało się, że kuce uszły w pole... pojechałem do Pana G. aby zawołał kuce z powrotem, na co on, że nowy program i wogóle... gdybym wiedział że po tuningu u nich będę musiał ich pytać czy mogę puścić bąka we własnym aucie, i czy skutkiem tego nie będzie spadku mocy to pewnie bym zrezygnował... chorzy ludzie... co więcej po kilku spotach z łaską wielką i dopłatami z mojej strony mister G pokazał mi wykres z hamowni, że niby jest tak samo... po kilku miesiącach auto sprzedałem ... nowy właściciel zrobił test na hamowni u znajomych... i między panem G a niezależną firmą bylo ponad 20 koni mniej... o które mi chodziło właśnie, ale on wmawiał mi że mi się wydaje... NIE POLECAM, BRAK PROFESJONALIZMU. FAKTURA WYSTAWIONA - REGULACJE SILNIKOWE. gdyby był poważnym tunerem usługa na fakturze byłaby inaczej nazwana... a jak ktos będzie obstawał za ich profesjonalizmem, to prześlę mu historię maili od tej firmy- chodzi o zapytanie o instalację gazową... śmiechu warte... i jeszcze podpisuje się jako Pan Godula, choć śmiem wątpić, że to on koresponduje... wymijające odpowiedzi, odsyłanie do linka z cennikiem, który zwiera ogólne ceny itd... nie polecam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to może zciągnij klemę, poczekaj, załóż i wtedy guzikiem do góry kilka sekund, włączą się automaty i powinno być ok. kiedyś tak miałem i zadziałało... zacznij od restartu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hi Wąski, a próbowałeś przytrzymać przełącznik szyb w pozycji do góry kilka sekund? może pomoże... wypinałeś aku? czy samo się zgubiło?
-
[ALL 1.8] Czy to cecha silników 20 zaworowych ?
hi, proponuję wyłączyć ESP przy ostrym ruszaniu, mniej wtedy dusi silnik i sami jesteśmy panami sytuacji a nie elektronika... w tym przypadku, wydaje mi się , że pedałem gazu szybciej niweluje się uślizg niż elektroniką...
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
biorąc pod uwagę, że 98=98 można się zastanawiać... kilka dni temu wróciłem z Wiednia, tam zalałem ich odpowiednika 95 na full, auto szło jak burza, jakbym miał 20 kucy więcej, z żalem wyjeździłem do zera ;( widząc jak się kończy, zalałem na BP ultimate98 i wierzcie mi, mimo tego , iż niby lepszego zalałem, auto było wyczuwalnie wolniejsze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ten z blachą Sokoła to Lech czy Jaro, bo mi się mylą...
-
ze zlotu BMW
wolę spoty audi jednak...