Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. co Ty zostaw tak jak jest nie dość że 180 hp to V6 zaraz poszukam jakiejś aukcji sam kupowałem od niego poza allegro ale może coś znajdę edit: to będzie albo ten : http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1410586 albo ten : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12047079 nie pamiętam już dobrze ok którego z nich kupowałem ale wydaje mi się że od tego z nad morza bo coś mi się kojarzy że suszarka przyszła z Gdyni
  2. o kurde to parę latek temu musiało być :gwizdanie: tak myślę, myślę ale już tego chyba nie ma może jak się malin pokaże to zweryfikuje ale za to otworzyli sporo kebabowni ja tego nie jem to nie poweim czy dobre ale są :gwizdanie:
  3. ja swoją oddałem do regeneracji fakt że mam AFN'a ale od razu powiedziałem że chce AWX'a zapłaciłem chyba 1100 czy 1200 i jestem zadowolony gwarancja na rok lub 2 jak chcesz to mogę Ci ogarnąć kontakt do tego kolesia. sory myślałem że masz AWX'a coś mi się w oczach podwoiło :gwizdanie: ale tą która jest u Ciebie też się chyba zajmował bo z tego co pamiętam (wymieniałem w marcu) to chyba koleś zajmuje się regeneracją wszystkich turbin albo przynajmniej VAG'ów
  4. dopisuje się do pytania bo u mnie cieknie jak dzika :gwizdanie:
  5. ostatnio były problemy z frekwencją i pewnie tak decyzja chociaż pewnie jeśli by rzucić jakiś pomysł i by było chętnych tylu co na rekordowych spotach to pewnie do wiosny byśmy nie czekali ewentualnie niech spadnie śnieg i jeśli się "spotować" na ślizgawki to chociaż wziąć coś co kręci filmy i się później pochwalić jak latacie boczkami, tylko żeby to nie było krecone kalkulatorem i film w jakości stop klatka ja na pewno coś wrzucę o ile oczywiście śnieg spadnie na co wpływu raczej się nie ma :gwizdanie:
  6. jak się ktoś przymierza do tego slima to niech wstrzyma konie żeby nei było tak jak było w przypaku kiedy wyszła dwójka w slimie, że potrafiło się zapalić ogólnie pierwsze modele nie są za "mocne" a co do dysku to im większy tym lepszy bo zgrywasz sobie co potrzebujesz i nie katujesz laserka a gdzie kupić to już bez różnicy ale najlepiej żeby było nowe i miało gwarancje
  7. raczej będzie pasowało a czy nie lata Ci "luźno" ta rączka od regulacji pozycji fotela ?? jeśli lata to jest ta blaszka o której ja pisałem w pierwszym poście
  8. ogólnie chyba możesz poprosić o aktualne badanie techniczne czy coś w tym stylu tylko że w przypadku zdjęć czasem gra nie warta świeczki bo trzeba stracić cały dzień także się może nie opłacać.
  9. ale czy "lata" Ci góra dół czy przód tył ?? jeśli góra dół to "na sztukę" można obniżyć tą wajchę od regulacji zapierając ją o podłogę, ale nie polecam bo po tygodniu już widać wytarcia później można spawać tak jak wyżej albo szukać na szrocie części albo całego fotela
  10. nie bzdura tylko tak jak potrafi wyjść w niezauważony sposób przegląd techniczny samochodu "wyjść" taki i może się skończyć homologacja statywu fotoradaru :gwizdanie:. także nie bzdura, na co dowodem jest spora ilość artykułów w necie. tak samo jest w kwestii alkomatów i radarów ( suszarek) jeśli skończył im się przegląd to mogą Cię w du... pocałować także nie bzdura
  11. chyba że jest na nie homologowanym statywie
  12. Tokio drift jak Tokio Drift, ale zimowa odsłona programu z cyklu spotów skierniewickich sound's good
  13. szczerze pełno jest takich miejsc może jak masz jeszcze kamerę to nakręciło by się jakiś filmik w klimatach poślizgów ?? :gwizdanie:
  14. jak chcesz mam takie coś na sprzedanie Alpine cda-9845rb
  15. Pulpit odpowiedział(a) na join7 temat w Audi A4 B6/B7
    ten z filmiku wg. właściciela jest wirusowany na 170 koni, ale nadal to pozostaje dziwne że się tak rozpędza.Chyba że może licznik pozycje 0 ma np na 30 :gwizdanie:
  16. nie kupuj cena jaka by nie była takie radia to porażka albo przestaje podświetlać albo coś odpadnie albo się coś spali... i można by jeszcze kilka rzeczy dodać
  17. no trochę nam temat umarł ja szczerze to bym się przejechał, ale mam sporo do nadrobienia w szkole i szykuje mi się dużo nauki bo mam tak zwany co roczny listopadowy wysyp kół
  18. dobry temat jest, do ulubionych sobie dodam bo będzie z tego hicior żeby OT nie było to aludekle są kox
  19. bardzo dobra decyzja panowie nie orientujecie się jak jest z cabrio w zimie ? bo wpadł mi do głowy pewien pomysł niektórzy mówią "ford gówno wort" nie kupuje się samochodów na f fordów fiatów i francuskich
  20. no ja wiem bo od razu dostałem info żeby wskazać kierowce i dali 2 wyjścia 300 i 6 dla osoby wskazanej albo 500 bez punktów na właściciela
  21. felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem
  22. http://matig86.wrzuta.pl/audio/21DpDy5Hagr/paul_kalkbrenner_-_aaron_original_mix jak dla mnie zajedobra piosenka do jazdy z motywem drogi
  23. tak to wygląda dodatkowo są przybliżenia na rejestracje i nawet trafili że samochód to Audi :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.