Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. no to jest bardzo niezły pomysł ja się podpisuje
  2. jak będzie wirus to może być A2, a jak nie będzie to jadę ostatni bo zostaje za mną noc jak na obecną chwilę
  3. A np. ta: http://www.allegro.pl/item588015874_przeplywomierz_audi_vw_seat_2_5_1_9_tdi_promocja.html jest bosch'a więc chyba już powinno być lepiej, a jaka jest cena przepływki w ASO bo ja się nawet nie orientuję za bardzo??
  4. Witam tak jak w temacie czy jest mi toś w stanie powiedzieć, która przepływka będzie dobra do mojego silnika, ta: http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,03,,pl-pln,509012,0.html czy ta: http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,03,,pl-pln,307380,0.html bo po opisie jedna i druga powinna śmigać, a raczej tak nie będzie proszę o pomoc
  5. szczerze to o tym samym pomyslalem :naughty: a ile masz nakrecone w swojej km ?? no gdzieś w granicach 230 kkm z tym, że rzeczywistego
  6. No piłkaże pokazali klasę to nawet wątpliwości nie podlega jutro F1 zobaczymi ajk chłopaki będą z zakrętów wychodzić ja tam te 170 koni napisałem tylko tak dla przykładu wszystko powyżej 150 będzie mnie cieszyć, a im więcej tym bardziej :>
  7. no raczej ale najpierw graty, później będę się ustawaiał na jakiś termin konkretny a może i Ty odrazu swoją bujniesz to we 2 by się poleciało co by raźniej było
  8. no z tym zamiataniem asfaltu to mam taką właśnie cichą nadzieję, ale droga do tego jeszcze troszke może się przeciągnąć, ale w maju tak czy siak powinienem mieć już pod nogą co nieco więcej koników oby tylko żywych
  9. Ja też już po pucowaniu furki, ale to standardowa procenura raczej Ja czekam do przyszłego tygodnia na zmiane turbiny na suszareczke z AWX'a poźniej wtryski 216 więc przy odrobinie szczęścia jak się uda to na następnym spocie powinienem mieć koło 170 koni mam nadzieję o ile zdąże ogarnać temat wirusa. Ale jak by nie patrzeć przyrost niezłych dupek na mieście jest wprost proporcjonalny do temperatury więc robi się powoli całkiem sympatycznie
  10. to dobre, ale gdyby okno było otwarte to już w ogóle by zamiotło
  11. No to gitara bo te moje to spokojnie mogą łączyć suba z piecem i a pro po pieca braknie mi jednego żeby zasilić wszystko jak jest z instalacją trzeba ciągnąć 2 instalacje od podstaw czy można wykorzystać przewody już przeciągnięte głównie chodzi o zasilający( aku- wzmak)??
  12. ja kable już zapodałem z bagażnika pod drzwi, ale zastanawia mnie jedno czy możliwe jest, że kabel będzie za gruby?? Bo te,które ja dałem są grubawe myślę, że grubsze od tych 2,5 Ten temat już przeglądałem i przejrzałem jeszcze raz i chyba się na 16 skusze
  13. A od jakiej głębokości montażowej pakuje się dystanse i jaka jest przestrzeń do standardowych maskownic boczków drzwi(jaka głębokość montażowa wchodzi w grę) bo przymierzam się do zakupu, ale raczej w grą wchodzą tylko 13 chyba, że różnica w efekcie jest na tyle duża, że powinienem pakować 16-tki No i dodam, że te 13 nie były by jakieś marne tylko DLS-a, Powerbass-a lub Rainbowa oczywiste jest, że efekt uzyskany z 16 będzie lepszy,ale czy na tyle żeby pakować panele drzwiowe. I już takie ostatnie pytanie na forum jest o wyrezaniu 16 pod standardowe boczki, ale czy strata nie będzie na tyle duża, że dojdzie do równowagi pomiędzy 13-tkami, a 16 tkami??
  14. a nie lepiej opchnąć to co masz teraz i kupić już w takim silniku jaki chcesz oczywiste, że dołożysz kasy do tego, ale czy więcej niż za SWAP'owanie to nie jestem pewien a ta literka T myślę, że wygląda całkiem sympatycznie i ja osobiście właśnie nad czymś takim bym się zastanowił jeśli już i może jakieś Q by się pojawiło ewentualnie
  15. właśnie a jaka jest standardowa głębokość montażowa w drzwiach przednich?? bo z tego co patrzyłem to głośniki konkretniejsze mają coś w granicach 60 mm tak??
  16. Ładniusia, ale dowiedz się od tej ekipy czego używają do czyszczenia bo efekt jest nie codzienny delikatnie mówiąc
  17. Aphex Twin ma najbardziej szeszący głowe teledysk jaki widziałem nie pamiętam tytułu, ale jest bardzo inny jest na youtube z takim jakby kosmitą na wózku tak w ramach OT
  18. http://prawdywielbiciel.wrzuta.pl/audio/4muA5RRYH3/kosheen_-_empty_skies np coś takiego, ale najlepiej po prostu przesłuchaj sobie parę nut jak by co płyta nazywa się "Resist"
  19. śmiga zapisanie stony, ale dopiero po przejściu na QuickTime'a ja osobiście też lubię Kosheen w wokalu panienka, delikatnie inny klimat taki jak by drum'n'bass z chillout'em , ale ja lubię przy tym jeździć
  20. a jak to ściągnąć z wrzuty trochę laickie pytanie, ale sposoby, które ja znam przekierowują mnie do buforowanego odtwarzacza w QuickTime 'ie
  21. dobrej nocy życzę i żeby na jutro przywaliło śniegu, dobrze że posłuchałem i oponek nie zmieniałem, ale i tak polatam boczkami jak się aura do jutra utzyma czy tam do dziś
  22. potwierdzam nokia 6 sztuk bez drzwi tylnych
  23. mazda 323f tez jest bez ramek, ale to jest zrobione przez fabryke, a wczesniej przez projektantow, a nie za pomoca szlifierki kontowej np
  24. tak jest dobrze gada dać mu wódki w moim przypadku to warszawka odpada w tygodniu więc jak będzie jakiś spoko klimat i się ktoś tam bujne do stolicy na "zwiady" co i jak, to ja się moge przejechać gdzieś w lipcu najwcześniej chyba , że mnie ze szkoły wyleją to będę mógł jechać wcześniej
  25. tylko ten wtorek średnio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.